Yeni Kocakıran Plus Düğün Salonu

Yeni Kocakıran Plus Düğün Salonu, İzmir’in Bornova ilçesinde yer almaktadır. İzmir’de organizasyon yapılacak en doğru adreslerden birisi olan salonumuz sizlerin de heyecanlarına ortak olmaktan mutluluk duyar!

Masallardaki gibi bir düğün için en doğru tercih olduğumuzu size ispat etmemize fırsat verin!

Yeni Kocakıran Plus Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Bünyesinde yer alan bir adet kapalı salonuyla Yeni Kocakıran Plus Düğün Salonu en yüksek kalitede hizmet sağlıyor. 750 kişiye kadar yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenliyoruz. Salonlarımızda yer alan klimalarla hem salonun havasını her daim temiz tutuyor, hem de mevsimine uygun bir sıcaklıkta rahat etmenizi sağlıyoruz. Herhangi bir aksaklığı önlemek düşüncesiyle jeneratör sistemimiz sürekli bakımlı ve kullanıma hazır durumda tutuluyor.

Detayların belirlenmesinde, sizinle aktif olarak iletişim halinde bulunup hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Nikâh masasında yer almasını istediğiniz çiçeği temin ederek, onun güzel kokusunu içinize çekebildiğiniz nikâhınızı kıyıyoruz. Gelin yolunda belirlediğiniz süslemeleri sizin için hazırlayarak, o yoldan rüyalarınızdaki gibi, volkanlar eşliğinde geçişini sağlıyoruz.

Yeni Kocakıran Plus Düğün Salonu Nerededir? Yeni Kocakıran Plus Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İzmir’in pek trafik sorunu yaşanmayan ilçelerinden Bornova’da yer alan Yeni Kocakıran Plus Düğün Salonu’na, toplu taşıma araçları veya şahsi aracınızı kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Toplu taşıma aracıyla ulaşım için İzmir Metro’yu kullanarak Stadyum durağında inip, taksiyle veya yürüyerek salonumuza ulaşabilirsiniz.

Yeni Kocakıran Plus Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Düğün töreni
 • Nişan töreni
 • Kına
 • Sünnet töreni
 • Nikâh
 • Seminer
 • Toplantı
 • Tanıtım gibi birçok organizasyon türünde hizmet veren salonumuz, talepleriniz doğrultusunda organizasyon türünüze uygun konseptler de hazırlayabilmekte. Paketlerimiz ve düğün fiyatlarımız, daha detaylı bilgilerle diğer her türlü sorunuz için telefonla bize ulaşıp bilgi alabilir veya salonumuzu ziyaret ederek bizi mutlu edebilirsiniz.

Hayallerinizi Hayal Ettiğiniz Gibi Yaşayın!

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme konusunda iddialı olan Yeni Kocakıran Plus Düğün Salonu’nda her detay titizlikle düşünülmekte. Profesyonel ekibimizle size ve sevdiklerinize hizmette ve saygıda kusur etmeksizin, bu özel gününüzü doyasıya yaşamınızda size yardımcı oluyoruz.

Sizinle belirlediğimiz detayları düzgün bir şekilde planlayıp, tüm organizasyon boyunca sıkıcı detaylardan sizi uzak tutarak, sevdiklerinizle beraber doyasıya eğlenmenizi sağlıyoruz. Gelin arabasından, fotoğraf çekimine kadar her konuyla yakından ilgileniyor ve size kolaylıklar sunuyoruz.

Organizasyon boyunca yaşanan her güzel detayı, sizin asla görmeyeceğiniz türlü açılardan yakalayan profesyonel fotoğrafçımız, size bir kucak eşsiz anı sağlıyor. Her bir saniyesinin sizin için ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz bu özel günün videolarını yüksek kalitede çekerek sizlere ulaştırıyoruz.

İddia ediyoruz ki unutamayacağınız bir gece yaşayacaksınız! Masaları gezerken veya sahnemizde sevdiklerinizle eğlenirken bile güzel yorumlar yapıldığını duyacak, bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız!

 

Sırala

 1. Avatar
  HACER
  Puan

  Bornova’nın en nezih düğün salonlarından biri olduğunu söyleyebilirim. Salon gerçekten çok şık ve masalar beş yıldızlı otellerin standartlarında. Hizmetler konusunda hiç sıkıntı yaşamadığımız güzel bir düğünümüz oldu. Bornovadakilere tavsiye edebileceğim bir düğün salonu.

Yorum yaz