Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
20 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
20 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
250
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
250
Min
500
Max

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Gelin - damat odası
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Yeni İmece Düğün Salonu Hakkında

Ankara Çankaya konumunda bulunan Yeni İmece Düğün Salonu birbirinden güzel hizmetleriyle ön plana çıkıyor. Davet alanları kategorisinde hafızalarda kalan mekan uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Yeni İmece davet fiyatları kokteyl, yemekli ya da pasta ikramlı etkinliklerde 10 TL'den başlıyor. Size özel indirimlerden yararlanmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmayı unutmayın.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Açık ve kapalı alanıyla dikkatleri çeken mekan kırmızı halısı, ihtişamlı nikah masası, mor ve Gold renklerin karışımıyla öne çıkıyor. Her iki alanın kapasitesi de 250-500 kişi arasında değişiyor.

Yuvarlak masa tercihine gidilen mekanda mor rengin zenginliği ve gold rengin çekiciliği bir arada sunuluyor. Çiçek aranjmanları, şamdanlar, duvar kirişindeki oval tasarım içerinde sunulan mor çiçek detayı mekanın dokusunda bütünlük sağlıyor.

Yeni İmece Düğün Salonu Davet Fiyatları

Çok çeşitli davetlere ev sahipliği yapan Yeni İmece kokteyl ve yemekli menüleriyle hizmet sunuyor. Birbirinden güzel tatlara imza atan mekan aşçıları damak tadınızı yakalıyor.

Kişi başı fiyatlandırma ile düzenlenen fiyatlar davet günü ve kişi sayısına göre de değişiklik gösteriyor. Yeni İmece Düğün Salonu kokteyl ve pasta ikramlı davet fiyatları hafta içi 10 TL hafta sonu 20 TL olarak belirleniyor.

Yemekli fiyatlar ise hafta içi 10 TL hafta sonu 30 TL şeklinde değişiklik gösterebiliyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Mekanda düğün, nişan ve söz, sünnet düğünü, kına gecesi, baby shower, mezuniyet töreni parti gibi davetler düzenlenebiliyor. Mekan ekibi ve hizmetleri ayrıca açılış, bayii toplantısı, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlik gibi davetlere de uyum sağlıyor.

Yeni İmece Düğün Salonu organizasyon danışmanı ile mekanda birtakım değişiklikler yapabilir, yeniden düzenleme yapabilirsiniz. Veyahut mekanın sağladığı alternatiflerden yararlanarak dışarıdan organizasyon firmasıyla da çalışabilirsiniz.

Yemek servisi sunan mekan ayrıca davet öncesi menü tadımı yaptırarak menüde değişim yapmanıza olanak sağlıyor. Yeni İmece ekibinin sağladığı DJ veya müzik grubu teminiyle doyasıya eğlenebilir, video ve fotoğraf çekimiyle her anınızı kayda alabilirsiniz.

Düğün Pastası hizmeti de sunan mekanda aşçılar zevkinize uygun görünümü yakalamayı garantiliyor.

Nerede? Nasıl gidilir?

Yeni İmece kolay ulaşım olanağı ile bilinen Ankara'nın merkez ilçesi Çankaya konumunda yer alıyor. Mekana toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile ulaşmak isteyenler 145 -1,203 -7 hatlarını kullanabilir. Özel araçla ulaşmak isteyenler içinse mekanın açık adresi şöyle:

Şehir Cevdet Özdemir Mahallesi, İğde Caddesi No:24 / B 06460 Çankaya – Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan dışı organizasyon firması getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Yeni İmece Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yeni İmece Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 10 TL, Yeni İmece Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 20 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 20 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 30 TL,

Yeni İmece Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yeni İmece Düğün Salonu açık alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Oğlumun sünnet düğünü için tercik ettik Yeni İmece Düğün Salonunu… Yemekli düğün tercihimizi en güzel şekilde gerçekleştiren ekibe sonsuz teşekkürler… Güler yüz ilgili hizmet ve çözüm odaklı ekip her isteğimizi anında yerine getirdi. Uygun fiyatlarıyla ilgimizi çeken mekanda yeni organizasyonlarımızı yapma kararı kaldık.

Yorum yaz