Yeni Gökay Düğün Salonu

İlkesi ve değerleri ile birlikte sizlere hizmet veren Yeni Gökay Düğün Salonu’nun en temel amacı, bulunduğu Bağcılar bölgesinde bir numara olmaktır!

Düğünün o sıkıcı, boğucu ve bunaltıcı stresinden kurtulmak ve biraz da olsa nefes almak ister misiniz? Bizce istersiniz! İşte biz Yeni Gökay Düğün Salonu olarak sizlere o temiz havayı aldırtıyoruz! Hem de kısa süreliğine değil! Salonumuzla anlaştığınız takdir de bütün etkinliklerinizde planlama ve organize etme tamamen bize ait! Sizler sadece belli başlı noktalara karar vereceksiniz! Geri kalan her şey bize ait!

Yeni Gökay Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Bağcılar merkezde bulunan düğün salonumuz 1000 kişilik kapasitesi ile birlikte çeşitli organizasyonlarınızda yanınızda. Düğün salonumuzdaki düğün fiyatları organizasyonlarınızın yemekli ve yemeksiz olmasına göre değişebilir. Bu sebeple en doğru bilgi için bizlere ulaşın.

Bizler, bizi tercih eden bütün müşterilerimize hayatlarının en unutulmaz anlarını unutulmaz birer anılara çevirme sözünü veriyoruz! Ve tabi ki ilke ve prensiplerimiz gereği de sözlerimizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz!

Yeni Gökay Düğün Salonu Nerededir? Yeni Gökay Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Bağcılar’ın merkez Mahallesi’nde bulunan Yeni Gökay Düğün Salonu’na çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak gitmeniz mümkün. Bağcılar merkezi bir bölge olduğu için çok sayıda dolmuş, minibüs ve İETT otobüsleri geçmektedir. Otobüslerin numaralarını ve kalkış saatlerini öğrenmek için bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni Gökay Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Mezuniyet Törenleri
 • Eğlenceler
 • Partiler
 • Doğum Günü Partileri
 • Baby Shower
 • Kurumsal Toplantılar
 • Nişan Törenleri
 • Nikâh Merasimleri
 • Kutlamalar gibi sayısız organizasyonlarınızda bizleri tercih edebileceğinizi biliyor muydunuz? Organizasyonlarınızdan tebessümlerle ayrılmak istiyorsanız, tercihinizi Yeni Gökay Düğün Salonu’ndan yana kullanabilirsiniz! Bizler, hayallerinizi planlamaktan ziyade, onları gerçeğe dönüştürmek için varız!

Beklentilerinizi Karşılıyoruz!

En temel amacımız müşterilerimizin ve onların davetlilerin beklentilerini uygun fiyata karşılamak! Salonumuzun balkonu sayesinde sizleri sadece kapalı bir mekânda eğlendirmiyoruz! Yüksek tavanlı ve havalandırma sistemlerinin bulunduğu düğün salonumuz ile birlikte bütün organizasyonlarınız için bizi tercih edebilirsiniz!

Bizleri görmeden, en özel günlerinizi emanet edecek bir düğün salonu arayışına girmeyin! Bizler sizlere sadece düğün değil, bütün organizasyonlarınızda sınırsız ve çeşitli hizmetler sunmaktayız. Sizler de sizlere sunduğumuz hizmetleri inceleyebilmek ve bilgi sahibi olmak için sayfamızdaki videoları takip edebilirsiniz! Hatta dilerseniz olumlu ve olumsuz yorumlarınızı videoların altında belirtebilirsiniz! Fikirler ve düşünceleriniz bizler için önemli!

Siz Bu Noktalara Karar Verin, Gerisine Karışmayın!

Sizler sadece organizasyonlarınızın nasıl olmasını istediğinizi bizlere en ince ayrıntısıyla anlatıyorsunuz, geri de kalan hiçbir nokta ile ilgilenmiyorsunuz! Peki, nasıl bir organizasyon istiyorsunuz? Sade mi? Şık mı? Hareketli mi? Yoksa hepsini de bir arada barındıran bir organizasyon mu? Siz bu tür noktalara karar verirken, bizler organizasyonlarınızı planlayalım!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Aldığımız hizmet ve ilgi karşısında insanın her gün evlenesi geliyor, sonsuz teşekkürler… Yeni evlenecek çiftlere iyi hizmetten dolayı şiddetle öneririz.

Yorum yaz