Düğün Yemeği için Catering Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Adrese teslim
Menü tasarımı
Servis hizmeti
Yemek ulaşımı

Yemek Sofrası Catering Hakkında

Yemek Sofrası Catering, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde bulunuyor ve profesyonel yemek hizmetleriyle öne çıkıyor. Haftanın her günü hizmet veren catering ve düğün yemeği firması, en özel davetlerinizi lezzetli yemeklerle donatıyor. Güvenilir, lezzetli ve her bütçeye uygun paketleri bulunan firmanın catering ve düğün yemeği fiyatları 500 TL'den başlıyor.

Firma Özelikleri ve Hizmetleri

Yemek Sofrası Toplu Yemek ve Catering Hizmetleri, düğün ve diğer davetleriniz için 3.000 kişilik yemek kapasitesi sağlıyor. Catering ve düğün yemekleri hizmeti, çoklu menü çeşitleriyle sunuluyor. Yemekler, dilerseniz paketli olarak size ulaştırılıyor. Dilerseniz de yerinde üretim seçeneği bulunuyor.

Yemekler, davetlere ısı koruyucu ile ulaştırılıyor. Üretim ve ulaşımın her aşamasında hijyen ve sağlık kontrolleri eksiksiz yapılıyor. Sizin ve davetlilerinin sağlığını düşünen Firmada birbirinden deneyimli profesyonel çalışanlar bulunuyor ve çözüm ortakları sayesinde hizmet kalitesi artıyor.

Yemek Sofrası Catering Fiyatları

Yemek Sofrası'nda, catering ve düğün yemeği fiyatları kişi sayısına ve menü seçimlerine göre değişiklik gösteriyor. Aylık menü seçeneklerinin sunulduğu firmada fiyatlar 500 - 1.000 TL arasından başlıyor.

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Yemek Sofrası, düğün davetlerinizde size en güvenilir, kaliteli ve taze ürünlerle hizmet veriyor. Davet verilecek mekanda mutfak yoksa yemekler mekana ısı koruyucu sistem ile getiriliyor. Bu teknolojiyle davetlileriniz sıcak ve taptaze yemekler ile buluşuyor.

Firmanın taşıma yemek, yerinde üretim ve catering fırsatları bulunuyor. Catering kısmında her türlü davet, düğün, mevlit, iftar ve diğer organizasyonları için hizmet veriliyor. Davetlerinizin kalitesi, firmanın özel yemek çözümleriyle daha da artıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Yemek Sofrası Catering, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde oldukça merkezi bir yerde hizmet veriyor. Özel davetlerinizde ve düğününüzde size en güzel yemekleri sunmak için menüler burada hazırlanıyor. Çeşitli vasıtalar aracılığıyla firmaya gitmek de oldukça kolay.

Firmayı yerinde görmek ve ziyaret etmek isteyenler için metro, otobüs ve minibüs ile ulaşım mevcut. Firmanın açık adresi ise;

Yamanevler Mh. Şimşek Sk. No:14/A Ümraniye / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma, mevlit, iftar, ve tüm davetlerinizde hizmet veriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Aylık menü seçimleri, toplu yemek ve catering, yerinde hizmet seçenekleri başlangıç paketinin içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi ve yerinde üretim, her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Yemek Sofrası Catering düğün fiyatları ne kadar?

Yemek Sofrası Catering düğün fiyatları Yemek Sofrası Catering düğün fiyatları Yemek Sofrası Catering organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Yemek Sofrası Catering Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yemek Sofrası Catering

Yorum yaz