Yelken Düğün Sarayı

Yelken Düğün Sarayı kurulduğu tarihten itibaren, memnun müşterilerin merkezi haline gelmiştir. Düğün salonumuz zengin ikramları, güler yüzlü eğitimli personelleri ve modern dekoru ile birlikte hak ettiği konumdadır. Peki, biz nasıl bu kadar kısa bir süre içerisinde Ankara'da bu kadar çok tercih edilen bir düğün salonu olduk? Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız, sizleri en kısa sürede Ankara'da bulunan düğün salonumuza davet ediyoruz! Eminiz ki Yelken Düğün Sarayı’nda aradığınız soruların cevabını net bir şekilde bulacaksınız!

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Yelken Düğün Sarayı 'nın kapasitesi yaklaşık olarak 500 kişi ile 750 kişi arasındadır. Geniş kapasiteli olan düğün salonumuzda, çeşitli etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ankara'nın insan ruhunu dinlendiren o eşsiz manzarası eşliğinde organizasyonları düzenlemek istemez misiniz?

Düğün salonumuzda düğün fiyatlarımız sizlere memnun edecek! Fiyatlarımız hafta içi ve hafta sonu durumunun dışında, organizasyonlarınızın yemekli ve yemeksiz olma durumuna göre değişebilir. Bu sebeple en doğru bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İlkelerimiz ve Değerlerimizin Arasında Siz Varsınız!

Düğününüzü ve diğer bütün organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Bunu yapmamızın en temel sebepleri arasında organizasyonlarınızda küçük de olsa bazı problemlerin karşınıza çıkarak canınızı sıkmasını önlemek!

Aynı zamanda organizasyonlarınızı her detayını belirginleştirirken, sizlere düğün sırasında veya da düğün sonrasında ayriyeten hiçbir ücret çıkarmıyoruz! Sizlerin memnuniyetini sağlamak bizler için her şeyden önce gelir! Prensiplerimiz ve ilkelerimiz arasında sizlerin %100 memnuniyetini sağlamak bulunmaktadır! Sizler de size ve sizin memnuniyetinize bu kadar önemli veren bir düğün salonu arıyorsanız, tercihinizi Yelken Düğün Sarayı ’ndan yana kullanmalısınız!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün salonumuz Ankara'nın Etimesgut ilçesinde bulunmaktadır. Trafik sorunu ile uğraşmadan düğün salonumuzda ulaşmak için Kızılay üzerinden geçen toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Tam olarak Yelken Düğün Sarayı ’nın önünden geçen EGO hatlarını öğrenmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Bayi toplantıları
 • kına geceleri
 • Nikah Törenleri
 • Nişan Merasimleri
 • Asker Eğlenceleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Okuma Bayramları
 • İftar Programları gibi sayısız organizasyonlarınızı uygun fiyata gerçekleştirmek istiyorsanız, tercihinizi Yelken Düğün Sarayı ’ndan yana kullanmalısınız! Düğün salonumuzun ev sahipliği yaptığı diğer organizasyonları, sayfamızdaki videolardan ve daha önceki müşterilerimizin yapmış olduğu yorumlardan öğrenebilirsiniz.

Kendi Organizasyonlarınızın Mimarisi Olmak İster Misiniz?

Sevdiğiniz insanla birlikte hayatınızı birleştirmek için atacağınız bu en önemli adamı gelin Yelken Düğün Sarayı ’nda atın! Sizlere kendi düğününüzü mimarisini hazırlama imkânı sunuyoruz! Eğer cevabınız “Evet”se sizleri bütün detayları belirginleştirmek için düğün salonumuza davet ediyoruz.

Düğün salonumuza gelin, etkinliklerinizi ayrıntılı bir şekilde planlayalım, organize edelim! Bu şekilde düğününüz de çıkabilecek aksilikleri önceden önleyelim. Bizler Yelken Düğün Sarayı olarak sizlerin isteklerinizi karşılamak ve sizleri memnun etmek için varız!

Sırala

 1. Avatar
  Seher & Mazlum
  Puan

  Düğünümüzü güzelleştiren,bize mutlu eden ve kusursuz bir organizasyon yapan Yelken Düğün salonu ailese tesekkur ederiz.herhangi bir sorun yaşamadık.bize verilen hizmetlerden memnun kaldık.

Yorum yaz