Ankara Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max

Mekan Özellikleri

  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Yelken Balık Restaurant Hakkında

Ankara Çankaya ilçesindeki Yelken Balık Restaurant denizi olmayan şehirde taze deniz ürünlerini uygun fiyatları ile sizlere sunuyor. Nikah sonrası yemek, nişan, toplantı, aile yemekleri, iş toplantıları, bayi toplantıları için sizlere hizmet sunabiliyor. Çeşitli ve taze deniz ürünlerinden oluşan menüleri nikah sonrası yemek ve yemekli diğer davetler bitse bile konuşulmaya devam ediyor. Yelken Restaurant fiyatları davetli sayınız, vereceğiniz davete göre değişebiliyor.

Özellikleri

Çankaya ilçesinde bulunan mekan nikah sonrası yemek, doğum günü, baby shower vb. davetler için harika bir ortam sunuyor. Ahşap döşemeleri ve masa düzeni ile çiçekler bulunduran mekan kendinizi Ankara’da balıkçı teknesinde gibi hissettiriyor.

Deniz olmamasına rağmen taze deniz ürünleri kullanarak lezzetli yemekler yapan Yelken Balık Restaurant nikah sonrası yemek ve özel davetler için misafirlerinizi ağırlıyor. Özel davet odaları nikah sonrası yemek için yalnızca ailesini ya da arkadaşlarını davet eden çiftler, ailesiyle harika bir yemek yemek isteyen ya da iş yemeklerini daha lezzetli hale getirmek isteyen misafirler için bulunuyor.

Yelken Balık Restaurant Nikah Sonrası Yemeği Fiyatları

Ankara’daki mekan harika menüler hazırlıyor. Ana yemek, ara sıcak, meze, salata, tatlı ve dileyen misafirler için alkollü içecek çeşitleri bulunuyor. Denize dair her şeyi masanızda görebileceğiniz mekan lezzetinden ve hızından taviz vermiyor. Organizasyonunuz için sevdiklerinizle buluşup bu mutlu ana kadeh kaldırmak, gergin görüşmeleri ’’tatlıyla’’ bağlamak, henüz 1 yaşına gelmiş ya da 71 yaşına gelmiş göz bebeğiniz için doğum günü düzenlemek…

Sizlerin önem verdiği her ana önem verip kendi davetiymiş gibi özenle çalışan ekip bulunduruyor. Balık kokusunun melodilerin arasında dolaştığı ve müziğin kahkahalarınızla dans ettiği harika Yelken Balık Restaurant yemek fiyatları ya da özel yemek davetleri detaylı bilgisine ulaşabilmek için sitemizde bulunan ücretsiz forma istekleriniz belirtebileceğiniz gibi DüğünBuketi ekibi ile de iletişime geçebilirsiniz.

Yelken Restaurant Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ili Çankaya ilçesindeki davet mekanı toplu taşıma ve kişisel araç ile kolay ulaşım imkanı bulunduruyor. M1-2-3 metro hatlarına ek olarak 114-7, 304 ve 305 numaralı otobüsler de mekanın yakınından geçiyor.

Kazım Özalp, Reşit Galip Cd. No:58, 06700 Çankaya / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, aile yemeği, iş yemeği, doğum günü, nikah sonrası yemek

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 1 hafta.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek menüsü ve müzik seçenekleri vardır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Müzik, özel yemek menüsü tercihleri ve özel odalar bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Deniz ürünlerinin olduğu menüler bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

01.00'a kadar hizmet devam ediyor.

Yelken Balık Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Yelken Balık Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Yelken Balık Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Yelken Balık Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Yelken Balık Restaurant kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz