Yeditepe Düğün Salonu

Ataşehir’de en güzel düğün mekanları arasında sayılan Yeditepe Düğün Salonu ’nda pastanızdan dekorunuza menünüzden gelin odanıza kadar her detayına kendinizin karar verme imkanını sizlere sunuyoruz! Sıradanlıktan uzakta ve sınırsız bir düğün planlaması ancak ve ancak Yeditepe Düğün Salonu ’nda mümkün!
Siz de düğün salonumuza gelerek hayallerinizdeki o geceyi gerçekleştirmek isterseniz sizi bekliyor olacağız!

Yeditepe Düğün Salonu ’nda Her Şey Sınırsız!

Bir düğün salonundan beklediğiniz her şeyden daha fazlasını size vaat eden salonumuzda ses sanatçılarımız sizi ve konuklarınızı coşturacak! Konservatuar eğitimli tüm sanatçılarımız ile organizasyonunuzun ışığı ise hiç sönmeyecek! Poptan fanteziye, sanat müziğinden klasik müziğe kadar tüm kategorilerde sizlere canlı müzik imkânını sunan Yeditepe Düğün Salonu’nda eğlencede sınır yok! After Parti’de DJ performansıyla da siz ve konuklarınız doyasıya eğlenecek!

Sizlere hizmette sınır tanımayan salonumuzda yemekli organizasyonlarınızda da sınır yok! Menü seçimi, tadımı ve değişikliği gibi avantajlar sunan düğün salonumuzda her şey gönlünüzce olacak! Menüdeki her şeyi tattıktan sonra diğerleriyle değiştirerek yepyeni bir menü çıkarma da yine size özel bir hizmet olacak!

Yeditepe Düğün Salonu ’nda Kaç Kişilik Davetler Verilebilir?

Ataşehir’de yer alan düğün mekanımızda sizleri her zaman en iyi şekilde ağırlamayı hedeflemekteyiz. Isıtma ve soğutma sistemleriyle donattığımız tüm salonlarımızda ve odalarımızda sizlerin ve konuklarınızın ferah bir ortamda eğlenmesini sağlıyoruz.

700 kişiyi rahatlıkla ağırlayabildiğimiz salonumuzda konuklarınız için oluşturulan masa düzeni asimetriktir. Böylece, kazalara engel olunurken konuklarınızın dar bir alanda oturması da engellenmiş olur.

600 araçlık otoparkımızla da sizlerin araçlarına otopark hizmeti sağladığımız Yeditepe Düğün Salonu’nda her şey sizin konforunuz için ince düşünülmüştür.

Engelli girişi ve tuvaleti de Yeditepe Düğün Salonu’nda sizlerin en değerli konukları için özel olarak tasarlanmıştır.

Yeditepe Düğün Salonu ’nda Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Yapılabilir?

 • Kına Geceleri
 • Evlilik Teklifleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Yemekli Davetler
 • Bayi Eğlenceleri
 • Kutlamalar
 • Eğlenceler
 • Bayi Toplantıları
 • Baby Shower Kutlamaları
 • Kokteyller
 • Partiler gibi tüm organizasyonlar düğün salonumuzda sizler için özel olarak planlanmakta ve yürütülmektedir.

Profesyonelliğini yaptığı organizasyonlarla kanıtlamış olan mekanımızda tüm organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Sizleri en iyi şekilde ağırlayacak organizasyon ekibimiz organizasyonunuz bitene kadar çevrenizde dört dönecek herhangi bir talebinizin olması halinde hemen yerine getirecektir. Siz de organizasyonlarınızda profesyonel bir hizmeti görmek istiyorsanız Yeditepe Düğün Salonu en doğru seçenek olacaktır!

Yeditepe Düğün Salonu ’na Nasıl Gidilir?

Başöğretmen Caddesi’nde Kastelli İş Merkezi’nde yer alan düğün salonumuza ulaşım da son derece kolaydır. Ataşehir’in Küçükbakkalköy mevkisinde uzun yıllardır sizlere organizasyon ve mekan hizmeti veren salonumuza gelmek için toplu taşıma araçları da tercih edilebilir. 10, 14A, 19S, 320A otobüs numaralarına binerek konuklarınız kısa bir süre içerisinde mekana erişebilirler.

Kendi araçlarınızla düğün mekanımıza gelmeniz halinde size ayrılan otoparkımızdan da faydalanabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  özelikle annem bu salonu bize tavsiye etti. Akraba ve komşu çocukların düğünleri burada olmuştu ve annem çok memnun kalmıştı salondan. Bizde bu salonu tercih ettik ve annem bir kez daha haklı çıktı. Organziasyon düzen sunum titizlik ne ararsanız var. sizlerinde görmenizi isterim.

 2. Puan

  düğün öncesi neleri istediğimizi ilettik ve onlarda bazı eklemeler yaptı biz o anda pek hoşnut kalmadık ama düyün gecesi o ufak dokunuşların bu kadar büyük etki oluşturcağını bilemedik. Resmen düyün bambaşka hale geldi. Meğer sie biz ne kadar basit düşünüyormuşuz dedik kendi kendimize. tecrübe ile sabittir sizde düğünü buradan yapın derim.

 3. Puan

  yemekli bir organizasıyondu bizimkisi. Yaklaşık 300 kişi idik. Yemek kalitesi ve titizlik 5 yıldızlı otel seviyesinde idi. Yemekleri kendileri mi yapıyor ya da catreing firması mı getiriyo bilmiyorum ama harika iş çıkarmışlar. Neredeyse ev yemeği gibi 300 kişiye lezeetli bir menü sundular. kendilerine buradan da teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

 4. Puan

  kınamızı gerçekleştirdik yeditepe de. Kafamızdaki kınaya en uygn konsepti yapabilceğimiz mekan burasıydı. Bize kına organizasyonda bir ekipde tavsiye ettiler onlardan da çok mmenun kaldık. Size de hiç yorulmamanızı tavsiye ederim. Yeditepe bölgenin en iyi ilk 10 salonundan biri bizce.

 5. Puan

  yeditepe li İstanbul’da düğünü bu güzel ismi taşıyan bir mekanda yapmak ve bu güzel ismi bu hak eden bir mekan olduğunu bilmek çok güzeldi. Masalsı bir geceydi yaşamanız lazım. Ya da çevrenize ısrar da edebilrisiniz. Emin olun sornasında sizde gördükten sonra kendi düğününüzü burada yapmak isteyeceksiniz 🙂

Yorum yaz