Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Yedinci Sanat Prodüksiyon Hakkında

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı özelinden değerlendirilen ve yadsınamayacak bir yere sahip olan Yedinci Sanat Prodüksiyon, Karşıyaka bölgesinde bulunuyor. İzmir haricinde farklı şehirlerde de hizmet veren firma, 1000 TL’den başlayan paket fiyatları sunuyor.

Olanakları

İzmir Karşıyaka konumunda bulunan Yedinci Sanat Prodüksiyon, düğün fotoğrafçılığı konusunda yetkin bir kadroya sahip. Alanında eğitimli kişilerden oluşan bu ekip içerisinde; kurgu ekibi, sanat yönetmeni, kameraman ve fotoğrafçılar bulunuyor. Son teknolojiye sahip ekipmanlarla sanatsal işler çıkarmayı amaçlayan Yedinci Sanat, bir gün için tek bir iş alıyor. Bu sayede odak noktası siz oluyorsunuz ve birbirinden güzel işler ortaya çıkıyor.

Yedinci Sanat, şehir dışının yanı sıra yurt dışı için de hizmet veriyor. Çekim gününden sonra orijinal kopya teslimi tarafınıza iletiliyor. Seçeceğiniz fotoğraflar, anlaşmış olduğunuz kare sayısına göre, photoshop uygulaması yapıldıktan sonrada size iletiliyor. Anlaşma yaptığınız şartlara bağlı olarak albümler de hazırlanıyor ve sizlere sunuluyor.

Yedinci Sanat Prodüksiyon Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Dönemsel kampanyaları ile yoğun ilgi toplayan Yedinci Sanat Prodüksiyon, uygun fiyat aralığına sahip paket seçenekleri ile de çiftlerin gözdesi durumunda. Başlangıç paket fiyatları 1000 TL ile 1500 TL aralığında seyrediyor. Ekstra isteklerinize göre fiyatlarda farklılıklar söz konusu oluyor. Düğün hikayesi, düğün belgeseli ve düğün klibi gibi hizmetler için fiyat artışları olabiliyor.

Firmanın hizmetleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Çekim Konseptleri

Yedinci Sanat Prodüksiyon; katalog çekimi, nişan çekimi, ürün çekimi ve tanıtım filmi gibi hizmetler de veriliyor. Düğün gününden önce, zaman kısıtlaması olmadan ve rahat kıyafetlerinizle bir dış çekim isterseniz Save The Date çekimleri için firma ile görüşebilirsiniz.

Özgün ve sanatsal işler ortaya çıkarmayı başaran Yedinci Sanat ekibi ile çalışmaya karar verdiğiniz zaman ilk iş olarak mekan ve konsept belirme yapılır. Firmanın size alternatifler sunmasının yanı sıra sizin istekleriniz de oldukça önemlidir. Seçeceğiniz mekana göre konsept belirlenebileceği gibi istediğiniz konsepte uygun bir mekan da belirlenebiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Karşıyaka konumunda bulunan Yedinci Sanat Fotoğrafçılık toplu taşıma araçları ya da özel araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Tersane konumunda, Girne Bulvarı ve Anadolu Caddesi yönünü izleyerek mekana ulaşım sağlayabilirsiniz. Karşıyaka metro istasyonundan da Naldöken konumuna giderek, indiğiniz yerden 6 dakikalık yürüme mesafesi sonrasında mekana ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmanın açık adresi ise şu şekildedir;

Tersane, 1675. Sokak No:157 daire:2, 35600 Karşıyaka/İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Hemen hemen her şehir için hizmet verilmektdir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save tha date çekimi ve trashday çekimleri bulunmaktadır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekimleri yapılmaktadır. Alanında uzman; sanat yönetmeni, fotoğrafçı ve kameraman ile çalışılmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış mekan çekimi, orijinal kopya teslimi, seçilen fotoğrafların düzenlenmiş halleri başlangıç paket içeriğinde bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün klibi, orijinal kopya teslimi, seçilen fotoğrafların düzenlenmiş hallerinin teslimi, albüm teslimi, konsept çekim ve save the date çekimini içermektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekana göre konsept belirleme ya da konsepte uygun mekan belirleme yapılmaktadır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Teslim süresi iki haftadır.

Yedinci Sanat Prodüksiyon düğün fiyatları ne kadar?

Yedinci Sanat Prodüksiyon düğün fiyatları Yedinci Sanat Prodüksiyon düğün fiyatları Yedinci Sanat Prodüksiyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Yedinci Sanat Prodüksiyon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yedinci Sanat Prodüksiyon

Yorum yaz