İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Açık Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
1000
Min
2000
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

  • Supla
  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme
  • Çim zemin
  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Açık alan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık

Yaşam Park

Yaşam Park, İzmir'in Balçova ilçesindeki merkezi konumu ve muhteşem manzarası ile kır düğünü davetlerine ev sahipliği yapıyor. Ayrıcalıklı hizmetleri ve deneyimli ekibi ile beğeni toplayan mekanda kişi başı düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yaşam Park Özellikleri

Yaşam Park, geniş çim zemin üzerine kurulu açık alanıyla kalabalık davetler için oldukça uygun. Açık alanda 2000 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Ahşap sandalyeler ve yuvarlak masalar ile hazırlanan oturma düzeni alanın iki bölümüne de eşit olarak konumlanıyor. Davetli masalarının arasından geçen gelin yolu ile şık süslemeleri ile beğeni topluyor. Gazebo ve gelin tagı gibi süslemelerin kullanıldığı alanda masa sandalye giydirmeleri de sizin tercihinize göre seçiliyor.

Kır düğünü planlamayan çiftler için özel olarak hazırlanan bir adet kapalı davet alanı da bulunuyor. Yaşam Park düğün salonunda 400 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Düğün davetlerinde bölgenin en çok tercih edilenleri arasında yer alan mekanda ayrıca kına gecesi, sünnet düğünü, nişan ve söz törenleri, kurumsal davetler ve özel etkinlikleri düzenlenebiliyor.

Yaşam Park Balçova Kır Düğünü Fiyatları

Merkezi konumu ve uygun fiyat garantisi ile çiftlerden tam puan alan mekanda kişi başı ücretler davet gününe ve menü içeriklerine göre belirleniyor. Hafta içi kokteyl menülerde kişi başı 30 TL'den başlayan fiyatları, hafta sonu 50 TL civarında seyrediyor. Yemekli kır düğünü planlıyorsanız 50 - 80 TL bandından başlayan menü seçenekleri sunuluyor.

Olanakları

Yaşam Park Balçova, olanaklar konusunda da çiftlerin taleplerine yanıt verebiliyor. Fotoğrafçı ve kameraman olanağı sunan mekan, düğün paketine ek olarak davet sonuna çekimleri size hediye ediyor. Tüm çekimlerde profesyonel bir ekiple çalışan mekanda kullanılan ekipmanlar da salon tarafından temin ediliyor. Ses ve sahne sistemleri konusunda oldukça iddialı olan salon, renkli gösterilere ev sahipliği yapıyor. Orkestra temini de sağlayabilen Yaşam Park'ta geniş bir repertuvara sahip müzisyenler bulunuyor.

Organizasyon sorumlusu hizmetinden yararlanabileceğiniz mekanda davet öncesi ve sırasında tüm isteklerinizi mekan yetkililerine iletebilirsiniz. Konsept davet türleri ve özel süsleme seçenekleri için dışarıdan kendi tercih ettiğiniz bir organizasyon firması ile çalışabilirsiniz. Yemekli davetlere özel catering hizmeti alabilir, menü tadımı yaparak kendinize en uygun menüyü seçebilirsiniz. Menülerden memnun kalmadığınız takdirde içeriklerinde değişiklik talep edebilirsiniz.

Nerededir?

Yaşam Park, İzmir'in Balçova ilçesinde hizmet veriyor. 17, 25, 193 ve 671 numaralı Eshot otobüsleri mekanın oldukça yakınından geçiyor. Özel araçlı davetlilerinizin 750 araç kapasiteli otoparktan ücretsiz yararlanabileceği mekanın açık adresi şöyle;

Çetin Emeç, Fevzi Cakmak Sk. No:27, 35330 Balçova / İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, sünnet düğünü, kına gecesi, özel davetler ve kurumsal etkinlikler düzenlenebiliyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğrafçı ve kameramandan hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık alanda 2000 kapalı alanda 400 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanda canlı müzik orkestrası hizmeti bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 22:00, müzik 24:00'da sona eriyor.

Yaşam Park düğün fiyatları ne kadar?

Yaşam Park düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Yaşam Park düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Yaşam Park Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yaşam Park açık alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorum yaz