Yaren Garden Hakkında

Yaren Garden İstanbul’un göbeğinde, muhteşem bir şehir manzarasında, kır düğünü ve kına gibi organizasyon türlerini planlamanıza fırsat veriyor. Üstelik bütçenize uygun düğün fiyatları ile düğün, kına ve nişan gibi davetler planlayabilirsiniz. Ulaşımı kolay bir konumda bulunan Yaren’i daha fazla tanımak ister misiniz? Lütfen önden buyurun…

Yaren Garden Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Yaren Garden, yemekli davetler için seçkin menüleri, video ve fotoğraf hizmetleri gibi düğün organizasyonlarında ihtiyaç duyulan her hizmeti standart olarak sunuyor. Meşhur “Yaren tabağı” menüsü dışında yaş pasta ve sınırsız meşrubat fırsatları bulunuyor. Mekanın hizmetlerini tanıyınca düğün fiyatları konusunda bir endişe duyulmuyor. Eğlence planını da mekanın organizasyon görevlisi ile yapabiliyorsunuz.

Yaren Garden fotoğraf ve video hizmetlerinde organizasyonlarınız baştan sonra kayıt altına alınıyor, kare kare fotoğraflanıyor. Programın sonunda da CD ortamında gelin ve damada hediye ediliyor. Talebinize göre dışarıdan getireceğiniz bir ekiple de fotoğraf ve video hizmeti alabilirsiniz. Mekanda piyanist sanatçının repertuarından faydalanabilirsiniz; ayrıca volkan, konfeti ve sinevizyon gösterileri de yapılabiliyor.

Yaren Garden ayrıca düğün, kına, nişan ve sünnet gibi programlarınız için davetlilerinize telefon SMS’si gönderiyor. Böylece bu stresli günde davetlilerinizle iletişim kurma telaşına girmiyorsunuz. Masa şamdanları ve çiçekleri gibi süslemeler de standart olarak sunuluyor. Düğün fiyatları düşünmeden daha fazlasını da bulacaksınız!

Kaç Kişiye Hizmet Veriliyor?

Yaren Garden açık alanında çok güzel bir manzarada 750 ila bin kişiye kadar hizmet verilebiliyor. Kapalı alanda ise 100 ila 250 kişilik organizasyon hizmetleri alınabilir. Yemekli kapasitesi 250 ila 500 kişi olan mekandaki kokteyl programlarında 750 ila bin kişi ağırlayabilirsiniz. Mekanın otoparkında da 100 ila 250 araçlık bir alan bulunuyor.

Yaren Garden’da Hangi Organizasyonlar Düzenlenebilir?

Yaren Garden, kına ve düğün organizasyonlarında özellikle tercih edilen nazenin mekanlardan biri. Ayrıca, nişan ve sünnet törenleri için de elverişli bir ortam sunuyor. Mezuniyet törenlerinde öğrencilerin eğlenceli bir program yaşaması için her türlü fırsatlar sunan mekanın özellikle düğün fiyatları ve hizmetleri gibi cazip imkanları sebebiyle önemli bir müşteri portföyü bulunuyor. Bunların dışında açılışlar ve resepsiyonlar, kurumsal etkinlikler, partiler, piknik organizasyonları ve bayi toplantıları da düzenlenebiliyor.

Yaren Garden’da Kaliteli Hizmet Cazip Fiyatlarla

Yaren Garden düğün fiyatları ve kına gibi organizasyonların fiyatları konusunda oldukça ideal imkanlar sunuyor. Başlangıç düğün fiyatları 50 ila 80 lira arasında değişiyor. Kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeyen Yaren Garden’ın cazip fiyatları tercih sebebi oluyor. Size şehir manzarası eşliğinde eğlenmek kalıyor!

Yaren Garden Nerede ve Nasıl Gidilir?

Yaren Garden nerede adres bilgileri nedir ulaşımı nasıldır ve nasıl gidilir? Mekan, açık ve kapalı alanları ile kır bahçesi ambiyansında şehir manzarası eşliğinde düğün ve kına olanakları ile dikkat çekiyor. Deniz ve göl manzaralı mekan şehre yakın bir lokasyonda yer alıyor. Beylikdüzü Devlet Hastanesi yakınında bulunan Yaren Garden, Beylikdüzü metro son durağına yaklaşık 3 kilometre mesafede konumlanmış durumda.

Büyükçekmece E-5 güzergahından rahatlıkla ulaşım sağlanan Yarden Garden çevresindeki yeşil alanları ile havadar bir ortamda düğün kına ve nişan yapma imkanı veriyor. Özellikle de düğün ve kına organizasyonları için Yaren Garden’ın eşine az rastlanır konumu ve imkanlarından faydalanabilirsiniz. Deneyimli ekibi ile şehir merkezinde kır düğünü tarzında düğün yapmayı sağlayan mekanda gece şehrin ışıklarını, gündüz de göl manzarasını içinize çekebilirsiniz. Eğlence tarzınız ne olursa olsun tercihiniz organizasyonların en çok tercih edilen mekanı Yaren Garden olsun!

 

Yaren Garden Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 50-80 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 750-1.000
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 100-250
 • Yemekli Kapasitesi: 250-500
 • Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000
 • Konaklama Kapasitesi: Yok
 • Otopark Kapasitesi: 100-250
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler:
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan
 • Manzara: Deniz, Kır, Bahçe, Göl, Şehir
 • Lokasyon: Şehir Merkezi, Şehre Yakın
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Vale,, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü
 • Nasıl Gidilir?: Beylikdüzü devlet hastanesi yakını

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğün denince aklımıza Yaren Garden’dan başkası gelmiyor. Arkadaşımızın düğününe gitmiştik, sonra aynı yerde bizde evlendik. Kusursuz bir düğünün adresi olan bu tesiste muhteşem bir düğüne imza atacaksınız.

 2. Puan

  Kır düğünümüzü 1 yıl kadar planlamıştık ve çok güzel bir mekan arıyorduk. Araştırmalarımız sonucunda Yaren Garden’ı seçtik. İyiki de seçmişiz, yemekler, süslemeler, çalışanlar hepsi muhteşemdi. Tek kelime ile süper bir tesis, hepinize öneririz.

 3. Puan

  Ön görüşmemizde menü tadımı, süsleme ve diğer detayların üzerinden geçtik. Düğün günümüzde de hepsi ve daha fazlası kusurusuzca gerçekleşti. Tüm davetlilerimiz yemeklere ve orkestraya hayran kaldı, şiddetle tavsiye ederiz.

 4. Puan

  Yaren Garden tam da benim gibi Başak burçlarına göre bir yer, ne kadar titiz araştırırsanız araştırın tüm kapılar oraya çıkıyor. Yemekler, müzik, süslemeler, çalışanlar kusursuz, rüya gibi bir düğün geçirdik ve herkese tavsiye ederiz.

 5. Puan

  Düğünümüzü planlarken bir çok hayalimiz ve yapmak istediğimiz bir çok şey vardı, bunların kusursuz gerçekleşmesini sağlayan, emeği geçen herkese teşekkürler. Servis, yemek, müzik ve organizasyon her ince detayına kadar inanılmazdı.

 6. Puan

  Biz ne kadar bahsedersek bahsedelim, tam olarak ifade etmekte zorlanıyoruz. A’dan Z’ye her şey kusursuzdu, mükemmel hatta ötesi bir düğün oldu ve kendi gözlerinizle görmenizi kesinlikle tavsiye ederiz, memnun kalacağınıza inanıyoruz.

 7. Puan

  Bize uğur getiren ve yıllarca da unutamayacağımız bir tesis, bir kır düğünü zannediyorum ancak bu kadar güzel olabilir. Hiç yerimizde oturmadık, davetlilerimiz ve biz çok eğlendik. Zaten atmosfer de son derece güzel, şiddetle herkese öneririz.

 8. Puan

  Her şey hayal ettiğimiz gibi gerçekleşti, bizim fikrimizi soran herkese de burayı öneriyoruz, size de öneririz. Tüm davetlillerimiz de bu tesise bayıldı.

 9. Puan

  İşin kısa ve özü kır düğünü yapacaksanız, fazlaca yer aramanıza gerek yok. Hizmet ve fiyat birlikteliğinde çok rekabetçi diyebiliriz. Düğünümüz efsaneler arasına girdi ve bizi bu çok mutlu ediyor.

 10. Puan

  Kendi düğünleri gibi bizim adımıza düşünen ve düğünümüzü gerçekleştiren, bize muhteşem bir düğün yaşatan Yaren Garden ekibine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Herkese tavsiye ederiz, muhteşem bir ambiyansı kaçırmayın.

Yorum yaz