İzmir Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Nikah Için ayrı alan
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima

Yaprak Kır Düğün Salonları Hakkında

Kına gecesi organizasyonları için İzmir Buca ilçesinde yer alan mekanlar arasında sıkça tercih edilenlerden biri de Yaprak Kır Düğün Salonları oluyor. Sevdiklerinizle kusursuz bir organizasyon planlaması için tercih edilebilir mekanlar arasında yer alıyor. 50 TL’den başlayan fiyatları ile bütçenize uygun kına gecesi organizasyonu fırsatı sağlanıyor.

Mekanın Özellikleri

Yaprak Kır Düğün Salonu, bünyesinde sizlere kusursuz bir kına gecesi organizasyonu yaşatmak için çeşitli mekan özellikleri bulunuyor. Açık ve kapalı olmak üzere birden fazla davet alanı seçeneği sunuluyor. Açık alanda 1.000 kişilik, kapalı alanda ise 500 kişilik kapasite seçeneği oluyor. Çim zemine sahip bahçe özelliğiyle sizlere kır havasını doyasıya yaşayabileceğiniz uygun atmosfer sağlanıyor. Doğa manzarasına sahip mekânda nikah töreni için de ayrı bir davet alanı bulunuyor.

Bunların yanı sıra kapalı alan bünyesinde kolonsuz duvarları ile ferah ve konforlu bir alan sunuluyor. Şehir merkezinde bulunan Yaprak Kır Düğün Salonları, ulaşım açısından da sizleri zorlamıyor. Bünyesinde ayrıca; gelin damat odası, gelin tagı, gelin süslemeleri, gelin yolu, kına müzikleri, kına tagı, kına tepsisi gibi hizmetler de sağlanıyor. Tüm ekip en özel gününüzde, en güzel şekilde ağırlamak için büyük bir heyecanla sizleri ve davetlilerinizi bekliyor.

Yaprak Kır Düğün Salonları Kına Gecesi Fiyatları

Mekan bünyesinde yemekli kına geceleri düzenlenebiliyor. Kişi başı 50 - 80 TL arasında seyreden kına fiyatları ile profesyonel bir hizmet sizleri bekliyor. Kişi sayısı, konsept ve ek hizmetlere göre fiyatlarda değişkenlik olabiliyor.

Mekan hakkında detayları öğrenmek ve tüm hizmetlerinden faydalanabilmek için ücretsiz fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Kına gecesi organizasyonunuz için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayarak size özel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Yaprak Kır Düğün Salonları bünyesinde kına gecesi organizasyonunuz için sizlere çeşitli hizmetler sunuluyor. Bu hizmetler arasında yemekli - yemeksiz seçeneklerine uygun bir servis hizmeti sağlanıyor. Buna ek olarak menülerde değişiklik ve menü tadımı hakkınız bulunuyor. Kusursuz organizasyon planlaması için kafanızdaki soru işaretlerini giderebilecek bir organizasyon sorumlusu sizlere yardımcı oluyor.

Özel gününüzde sevdiklerinizle doyasıya eğlenebilmeniz için uygun parti alanı ve müzik sistemleri bulunuyor. Bunun yanı sıra kişiye özel dekorasyon ile masa ve sandalyeler süsleniyor. Ayrıca mekan bünyesinde otopark ve vale hizmeti de bulunuyor. Ek olarak kır düğünü için de uygun bir alan sunmasıyla eşsiz davetlere ev sahipliği yapıyor.

Adres Bilgisi

Kına gecesi organizasyonları için ideal mekanlardan biri olan Yaprak Kır Düğün Salonu, İzmir ilinin Buca ilçesinde bulunuyor. Şehir merkezine yakın bir konumda bulunan mekana ulaşım toplu taşıma araçları ile kolay bir şekilde sağlanıyor. Ulaşım için açık adres bilgisi aşağıda yer alıyor:

Atatürk Caddesi, Buca Gölet Yolu, Otoban Köprüsü Yanı, Kaynaklar / Buca / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, kına organizasyonları gerçekleştiriliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00'a dek devam ediyor.

Yaprak Kır Düğün Salonları kına gecesi fiyatları ne kadar?

Yaprak Kır Düğün Salonları kına gecesi fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Yaprak Kır Düğün Salonları kına gecesi fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Yaprak Kır Düğün Salonları Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Yaprak Kır Düğün Salonları açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Ekipten ve tüm organizasyondan çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz 🙏♥️

 2. Puan

  nişanım burada oldu, kına gecesi içinde anlaştık. 10 ağustos günü kına gecem gerçekleşti hayal ettiğim gibi eğlenceli geçti, teşekkürler

Yorum yaz