Yapak Vakfı Düğün Salonu Hakkında

Kendi düğününüzde aktif bir rol alarak her şeyin kararını vermek istemez misiniz? Yapak Vakfı Düğün Salonu ’nda düğününüzün her anını belirginleştirebilir, hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Zengin ikram seçenekleri, sandalye ve masa süslemelerine kadar pek çok detayı isteğinize göre kendiniz belirleyin, düğününüzü kendiniz organize edin!

Hayallerinizdeki düğünü yapmak için ihtiyacınız olan sadece bir düğün salonu değil! Sizlere özel olarak hazırlanacak tüm etkinliklerden daha fazlasını Yapak Vakfı Düğün Salonu sizlere sunabilir! Sevdiğiniz ile birlikte yeni bir hayata başlamak için gelin mutluluğa “Evet” sözünü Yapak Vakfı Düğün Salonu’nda söyleyin, günlerce akıllardan silinmeyin!

Prenses edasında düğün salonunun merdivenlerinden inerken hiçbir detayla ilgilenmeden mutluluğun tadını çıkarmak sizin de hakkınız!

Yapak Vakfı Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Yapak Vakfı Düğün Salonu, kurulduğu andan itibaren 500 kişi ile 750 kişi kapasitesi ile birlikte %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere hizmet eden bir düğün salonudur. Düğün salonumuzda dilerseniz açık ve kapalı alanda organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi organizasyon sonrasında eğlence de düzenleyebilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz konseptler de ise organizasyonlarınızı yemekli veya da yemeksiz olarak sizler belirleyebilirsiniz! Yemekli düğün organizasyonlarınızda dilediğiniz menüyü seçebilme imkanını sunan Yapak Vakfı Düğün Salonu’nda sizlere özel menü seçimi var!

Yapak Vakfı Düğün Salonu Nerededir? Yapak Vakfı Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Bağcılar’da bulunan düğün salonumuz, İstanbul’un en rahat mevkilerin birinde bulunmaktadır. Merkez Mahallesi’nde bulunan Yapak Vakfı Düğün Salonu’na dilerseniz kendi araçlarınızla dilerseniz de toplu taşıma araçlarını kullanarak kısa sürede varabilirsiniz. 59RS, 97B, 98G ve 34 numaralı hatlar, Yapak Vakfı Düğün Salonu’nun yakınından geçen sayısız hatlardan sadece bazılarıdır.

Yapak Vakfı Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Bayi Yemekleri
 • Sünnet Düğünleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Merasimleri
 • Nikah Törenleri
 • Nikah Kutlamaları
 • Doğum Günü Eğlenceleri
 • Mezuniyet Baloları
 • Ürün Lansmanları
 • Asker Eğlenceleri
 • Kurumsal Aktiviteler gibi pek çok organizasyonlarınızda Yapak Vakfı Düğün Salonu olarak istediğiniz konseptlerde organizasyon yapma imkanını sizlere sunuyoruz!

 

En uygun düğün fiyatları için Yapak Vakfı Düğün Salonu’na göz atmanızı öneriyoruz. Kesinlikle karlı ve memnun çıkacaksınız!

Düğün salonumuzun hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sayfamızda yer alan videoları izledikten sonra video altındaki yorumları okuyabilirsiniz.

Yüzünüzdeki Tebessümün Sebebi Olmak İstiyoruz!

Hayatınızın en özel anının, ölümsüz bir anıya dönüşmesi için düğününüzü HD kalitesinde video kaydına alıyoruz. Düğün sonunda ise bu kayıtları sizlere teslim ediyoruz! Amacımız, sizler organizasyon sonunda düğün salonumuzdan ayrılırken yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak!

Organizasyonlarınızı En İnce Ayrıntısına Kadar Planlıyoruz!

İçerisinde bulunduğu sektörde kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam eden Yapak Vakfı Düğün Salonu, müşterilerini hiçbir olumsuz koşuldan etkilenmemesini sağlayacak alternatifleri bulunmaktadır.

Düğün salonumuzda bizden sağlayacağınız memnuniyet ticari kazancımızdan çok daha önce gelmektedir. Bütün organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar titizlik ile planlayan Yapak Vakfı Düğün Salonu’nu tercih ettiğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız!

Hayallerinizdeki düğünü yaşamak ve misafirlerinize yaşatmak istiyorsanız, tercihiniz Yapak Vakfı Düğün Salonu’ndan yana olmalıdır!

İstanbul’da bulunan Yapak Vakfı Düğün Salonu’nun sizlere sunabileceği pek çok avantajı öğrenmek için sizleri İstanbul’daki düğün salonumuza bekliyoruz! Bu sayede sizlerin hayallerini nasıl gerçeğe dönüştürebileceğimizi anlatma fırsatımız olacak!

Sırala

 1. Avatar
  Seda&Mehmet
  Puan

  Çok samimi bir düğün salonu, bizim her istediğimizi hiç tereddüt etmeden yerine getiren ve yol gösteren tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler. Yapak Vakfı Düğün Salonunda yaptığımız düğün bizim için unutulmaz anlar yaşattı.

 2. Avatar
  Sabiha & Haldun
  Puan

  Düğün günümüzde adeta ailemizden biri gibi olup her ayrıntıda desteklerini esirgemeyen Yapak Vakfı düğün salonuna teşekkürlerimizi yolluyoruz unutulmaz bir gece oldu…

Yorum yaz