İzmir Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

 • Evlilik teklifi seti
 • İkramlık

Mekan Özellikleri

 • Sahil kenarı
 • Gazebo
 • Orman Içinde
 • Şehir dışında
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Boğazda düğün / davet
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Karşılama kokteyli
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Volkan şovu
Düğün pastası
Servis elemanı
Alkol servisi

Yalın Organizasyon Hakkında

Yalın Organizasyon, evlilik teklifi organizasyonu gibi birçok alanda, hizmet verdiği bütün çiftlere unutulmaz bir deneyim vadediyor. İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde yer alan organizasyon firması, evlilik teklifinden doğum günü partilerine, söz-nişan etkinliklerinden baby shower’a kadar bir çok alanda hizmet veriyor. Firma, başlangıcı 1000 TL’den daha az olan uygun fiyatları ile size yardımcı oluyor.

Özellikleri

Önceliği her zaman sizi mutlu etmek olan Yalın Organizasyon, tamamen sizin isteklerinize göre hareket ederek, evlilik teklifi organizasyonu için kusursuz hizmet vermeyi hedefliyor. Çeşme ve Foça’da gerçekleştirdiği kumsal konseptleriyle ön plana çıkarak, alanında her zaman en iyisi olmaya gayret ediyor. Firmada alkol servisi ve şehir dışında hizmet seçeneği gibi olanaklar bulunuyor.

Hayalinizdeki alan, sizin için önceden görülerek bu alanda romantik bir dekorasyon yapılıyor. Dilerseniz burada sizi kırmızı bir halı da karşılıyor. Bu mutlu anlarınızı ölümsüzleştirecek fotoğraf ve video çekimleri firma tarafından sağlanıp, çekilen fotoğraf ve videolar sizlere anında teslim ediliyor.

Yalın Organizasyon Evlilik Teklifi Fiyatları

Organizasyon firması, eşsiz hizmeti ve düşük fiyatı temel politikası haline getiriyor. 1000 TL’den daha az bir fiyatı başlangıç fiyatı olarak belirleyip müşterilerinin mutlu anlarına ortak oluyor. Her şey dahil fiyatları ise 1500 TL'ye çıkıyor.

Size özel avantajlardan faydalanmak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilir, 'Fiyat Teklifi Al' butonuna tıklayarak mekana dair tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

LED ışıkla çevrelenmiş yazılı tabelalardan şeker hamurlu pastalara varan hoş bir evlilik teklifi organizasyonu sizleri bekliyor. Yer volkanlarından kırmızı halıya kadar pek çok aksesuarı ve hizmeti barındıran Yalın Organizasyon, aşkın ve sevginin olduğu her yerde bulunmaya devam ediyor.

İsteğe bağlı konseptlere yer verip, ister şehir içinde ister şehir dışında, söz, nişan, yıl dönümü, doğum günü, parti ve baby shower gibi tüm etkinliklerinizde yanınızda oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Her türlü ulaşım aracıyla ulaşabileceğiniz İzmir ilinin Karşıya ilçesinde bulunan Yalın Organizasyon, Foça ve Çeşme’de kumsalda evlilik teklifi organizasyonları düzenliyor. Foça ve Çeşmeye seyahat firmaları ve kendi aracınızla ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma Söz, Nişan, Yıl Dönümü, Doğum Günü, Parti, Baby Shower gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir haftadan az sürede iletişime geçilmelidir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde mekan süslemesi, yemek, kokteyl, video ve fotoğraf hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette yemek, video, fotoğraf, volkan, balonlar, kırmızı halı, pasta, çiçek ve isteğe bağlı bir çok aksesuar ve hizmet yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video seçeneği başlangıç paketinde mevcut. Firma bu hizmetleri kendisi sağlıyor.

Yalın Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Yalın Organizasyon organizasyon fiyatları Yalın Organizasyon organizasyon fiyatları Yalın Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Yalın Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Yalın Organizasyon

Yorum yaz