Yalım Garden Hakkında

Bornova’da kır düğünü denilince akla gelen mekânlardan birisi de Yalım Garden ’dır! Gökyüzünün mavisini ve yemyeşil doğayı kucaklayabildiğiniz en nezih mekânlar arasında sayılabilen Yalım Garden’da kusursuz bir etkinlik gecesi yaşamanız mümkün. Sizin yerinize her şeyi ince ince planlayan ve yöneten Yalım Garden’ı tercih etmeniz en doğru karar olacaktır!

Organizasyonlarınız Profesyonellere Emanet

Düğün ya da nişan organizasyonunuz var ve eminiz ki çok heyecanlısınız. Ancak, düğün mekânı seçiminde en önemli kriterlerden birisi de ekibin uyumu ve deneyimidir. Mekân ne kadar güzel olursa olsun profesyonl bir ekip o mekânda yoksa düğününüzde istemediğiniz durumları yaşamanız ise olası. Bu sebeple Yalım Garden ’ı tercih etmeniz halinde hizmet ve kalite açısından hiçbir problem yaşamayacağınızı bizler garanti etmekteyiz. Bizi tercih eden diğer tüm konuklarımız ve misafirlerimiz gibi siz de Yalım Garden’ı tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız.

Keyifli bir gece için özel ambiyansların tasarlandığı Yalım Garden’da sizi bekliyoruz!

Kaç Kişilik Etkinlikler Yapılabilir? Hizmet Kapasitesi Nedir?

500 ila 750 kişiyi rahatlıkla ağırlayabildiğimiz Yalım Garden ’da çocuklar için özel alanlar mevcuttur. Organizasyon ekiplerimiz etkinlik boyunca çocuklarla ilgilenmekte ve elbette güvenliklerini daima sağlamaktadır.

Konuklarınızı açık alanda ağırladığınızda ise ısıtma ve soğutma sistemlerimiz aktif olarak çalışır ve sizlerin rahatı için sürekli kontrol edilir. Yalım Garden’da yapacağınız tüm etkinliklerde hizmet kapasitemiz sizin etkinliğinize göre belirlenir. Butik etkinlikleriniz içinse Yalım Garden’a yine gelerek organizasyon planlaması yapabilir ve en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Gidilir? Nerede Yer Alıyor?

Eğridere Mahallesi’nde Sarmaşık Sokak’ta yer alan Yalım Garden Eğridere Köyü’nde konumlandırılmıştır. Uzun yıllardır doğayla iç içe olarak sizlere hizmet veren Yalım Garden’a ulaşmak ise şahsi araçlarla çok kolaydır. Toplu taşımayı tercih edecek tüm konuklarınız ise 168, - 365, - 565, - 585 otobüs hatlarını tercih ederek Yalım Garden’a kolay bir şekilde erişebilirler.

Ulaşım konusunda herhangi bir problem yaşamanız halinde Yalım Garden ’ın bu sayfasında yer alan haritaya tıklayabilir ve konumunuza göre adres tarifi alabilirsiniz.

Hangi Tür Etkinlikler Yapılabilir?

 • Nişan Merasimleri
 • Düğünler
 • Söz Törenleri
 • Kına Gecesi
 • Sünnet Düğünü
 • Kutlamalar
 • Babyshower
 • Bayi Toplantıları
 • Kurumsal Davetler Yalım Garden’da yapılmaktadır.

Siz de Yalım Garden ’ı seçerek kendiniz ve konuklarınız için en doğru seçimi yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Sayfamızda yer alan konuklarımızın yorumlarını okuyarak bizler hakkında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Yalım Garden ’da tüm etkinliklerinizde görüşmek dileğiyle…

Sırala

 1. Avatar
  Aysel
  Puan

  Düğünümüzü burda yapmıştık ama hiç memnun olarak ayrılmadım para veriyosun salona ayrıca bütün herşeyini kurabiye çerez volkan vb gibi şeyler ayrıca ücrete tabi tutuluyor ya da ben temin edecekmişim sadece salona para verildi içinde hiçbir şey yokken tavsiye etmem her şey salona ait olur parası ödenir ama bunda eksta siz uğraşıyorsunuz

 2. Avatar
  Figen & Hayati
  Puan

  Çok güzel bir bahçe ve burada düğün yapmak çok büyük bir keyif… Herkese önermekten mutluluk duyarız…

Yorum yaz