Yağmur Düğün Salonu

Kalbinizi ısıtan aşkı sevdiklerinizle paylaşmak için Yağmur Düğün Salonu'nu tercih edin sınırsız hizmet ve kalitenin keyfini çıkarın! Parlak ışıklar altında gecenizi kutlamak için hummalı şekilde çalışacak servis personelimiz ve organizasyon ekibimiz her türlü fikrinize cevap verecek donanıma sahiptir. Düğün veya kına, nişan, nikâh, sünnet gibi özel günlerinize büyüleyici konseptler hazırlayacak ve mutluluğunuzu yıllarca dillere destan bir hikâyeye dönüştüreceğiz.

Başından sonuna kadar eksiksiz olacak gecenizde salonumuz tarafından hazırlanacak olan sürprizler ve salon etkinlikleriyle kendinizi masal âleminde hissedeceksiniz. Sizin mutluluğunuzu önemsediğimiz kadar konuklarınızın konforunu da önemseyerek salondaki her ayrıntıyı titizlikle oluşturup sizlere sunmuş olacağız. Ayrıca içinde bulundurduğu imkânlar dâhilinde uygun fiyat seçenekleri sunan Yağmur Düğün Salonu her bütçeye dost bir salon ünvanı taşımaktadır.

Yağmur Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 ile 750 kişilik hizmet kapasitesine sahip olan salonumuzda öncelikle önem verdiğimiz konular konseptinizin doğru bir şekilde uygulanması ve salon havalandırmalarının eksiksiz faaliyette olmasıdır. Tasarladığınız konsepti organizasyon sorumlumuzla ortak bir karara varıp sizler için hazırlanan taslaklarla birleştirdiğimizde ortaya çıkacak mükemmellik tüm salona uygulanacaktır. Özellikle organizasyonun en önemli parçası olan masa dekorasyonu için belirleyici faktörler düğün yapacağınız mevsim ve hayalinizdeki tasarım olacaktır. Bu faktörler kapsamında önce masa/ sandalyeler renkli tüllerle kaplanacak ve üzerlerine şamdanlar yerleştirip meşrubat kadehleriyle tamamlanacaktır.

Konsept belirleyeceğiniz salonumuzda geniş bir pist sizi karşılayacak ve başından sonuna ahenkli iç mimarimiz gönüllerinizi fethedecektir. Pistimizin çevresinde kolon bulunmadığı gibi masalar arasında bulunan kolonlarda da farklı simetride cam aynalar döşenmiştir. Yerlerdeyse çini motifli desenlerle bezeli karo parçaları iç mimarinin tamamlayıcısı olmaktadır. Pistin arkasında konumlandırılan sahnede orkestramıza ayrılarak aradığınız kalitede bir müzik zevkiyle tüm gece kulaklarınızın pasını silecektir.

Her detayı gecenize ince bir görsel bakış açısıyla işleyen ekibimiz gelin masası için farklı bir dekorasyon uygulayacak ve özel olduğunuzu kırmızı güllerle bir kez daha hissettirecektir. Yağmur Düğün Salonunu farklı yapan ve sektörde referanslarımızla zirvede olmamızı sağlayan en büyük özelliğimizse her davet için aynı tasarım kalıplarını değil tamamen kişiye özel yeni ve özgün tasarımlar ortaya çıkarmamızdır.

Yağmur Düğün Salonu Nerededir? Yağmur Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Mamak bölgesinde bulunan tasarımında mutluluğun izlerini taşıya salonumuza ulaşmak için özel aracınızla 19 Mayıs Bulvarı veya Natoyolu caddesini kullanarak rahatça ulaşabileceksiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise Numune Hastanesinden kalkan 398-3 numaralı otobüse binip oradan da 352 numaralı otobüse aktarma yaparak salonumuza çok yakın bir noktaya varmış olacaksınız. 398-3 numaralı otobüsü kullandığınız gibi aynı kalkış noktasından 394-3 numaralı otobüsü de kullanabileceksiniz. Verdiğimiz yol tarifi ana noktalardan olup dilerseniz kendi konumunuzdan web yardımıyla farklı bir harita oluşturabilir ve kalitenin samimiyetle sunulduğu salonumuza ulaşabilirsiniz.
Adresimiz: Yağmur Düğün Sarayı Bağlarbaşı Mahallesi Kızlarpınarı Cd. No:106 06300 Keçiören/Ankara.

Sırala

  1. Avatar
    Kevser
    Puan

    Salon ferah ve havalandırma sistemi güzel bir yer.kalabalık bir düğün oldu ve mekan oldukça ferahtı.fiyatları da bütçemize uygundu.personele ve yetkililere tesekkurler.

Yorum yaz