Yağmur 2 Düğün Sarayı

En mutlu gecenizi şık ve modern tasarımıyla şenlendirecek Yağmur 2 Düğün Sarayı olarak deneyimli ve profesyonel kadromuzla düğünden nişana, toplantıdan doğum günü kutlamasına kadar tüm organizasyon talepleriniz için sizi bekliyoruz!

Özel günlerinizi bize emanet etmenizin bilincinde taleplerinizi yerine getiriyor olmaktan çok mutluyuz! İlk günümüzün enerji ve heyecanıyla büyülü gecenizi süslemekten ve sizlerle birlikte bu süreci planlamaktan son derece gururluyuz.

Hayallerinizi süsleyen düğünler, Yağmur 2 Düğün Sarayı’nda gerçekleşiyor!  Eşsiz ihtişamın ve konforun kaliteyle buluştuğu Yağmur 2 Düğün Sarayı’nda görkemli bir gecede sizleri bekliyoruz! Misafirlerinizin başını döndürecek bu özel gecede tüm arzu ve ihtiyaçlarınız profesyonel organizasyon ekibi tarafından sağlanırken, ayrıcalıkları bütünüyle yaşayacaksınız. Benzersiz bir tasarımla dekore edilen Yağmur 2 Düğün Sarayı'nda yapacağınız organizasyonlar göz kamaştıracak! Özel süslemelerle bezenmiş sarayımızda tüm gözleri üstünüzde toplamanız olası!

Yağmur 2 Düğün Sarayı Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

Yağmur 2 Düğün Sarayı’nda bizler 500 ila 600 kişilik davetli kapasitesine sahip bulunuyoruz. Düğün gecesi, nişan töreni, kına gecesi, kokteyl gibi özel günlerinizde, tecrübeli personellerimizle seçkin hizmetler sunduğumuz mekânımızda salonumuz kolonsuz ve yüksek tavandır. Bu özellikler ile mekânda ferahlık hissini sizler için Yağmur 2 Düğün Saray’ı yaratıyor!

Kumandalı ışıklı sistemleri son teknoloji olup istediğiniz renk tercihinize göre salon aydınlatılmaktadır.

Sinevizyon ekranımızda, istediğiniz fotoğrafları yayınlayıp misafirlerinize izletme imkânı sunuyoruz.

Lazer gösterileri, kar gösterileri gibi görsel şölenimiz düğün süresince sizlere hizmet edecek.  Gelin damadın düğün salonuna girişinde, konfetiler ve volkanlar patlatılarak ihtişamlı görsel show hazırlıyoruz. Özellikle siz ilk dansınızı ederken sis gösterisiyle göklerde hissedeceksiniz kendinizi!

Bay ve bayan mescidimiz, güvenlik kameralarımız, havalandırma ve klima sistemlerimiz, kafeteryamız vb. birçok hizmetimiz sizler için 7/24 faaliyette olacaktır.

Ücretsiz otoparkımızla siz ve misafirlerinize kolaylık sağlıyoruz. Ev konforunda hissedeceğiz, eşsiz sarayımızda görkemli ve muazzam organizasyonlarınız için gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Salonumuza gelip organizasyonlarımızı seyredip, misafirimiz olabilirsiniz

Yağmur 2 Düğün Sarayı Nerede? Yağmur 2 Düğün Sarayı’na Nasıl Gidilir?

Yağmur 2 Düğün Sarayı, Ankara'nın Sincan ilçesinde yer almaktadır. Salonumuza özel araçları ile gelmek isteyen misafirlerimiz navigasyon adresinden hızlı ve konforlu bir ulaşım sağlayabilir. Navigasyon adresimiz, Atatürk Mahallesi, Lale Meydanı Vatan Caddesi, No:6 D:127, 06936 Sincan, Ankara. Otobüs ile ulaşım sağlayacak misafirlerimiz için alternatif araçlar, Panora, Çankaya konumundan Yağmur 2 Düğün Sarayı’na 185-3, 318, 522, 511 otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Ayrıca Organizasyon Sanayi Bölgesinden gelecek davetlilerimiz, Yağmur Düğün Sarayı konumuna 214-2 ve 509 otobüsleri, Metro - M1, Metro - M3 ile gelebilirler.

Şahane dekorasyonlarıyla gözlerinizi kamaştıracak Yağmur 2 Düğün Sarayları, şıklığa ve zarafete önem veren dekorasyonu ve kaliteli sunumları ile sizleri bekliyor!  Profesyonel kadromuzla sizlere unutulmaz bir gece yaşatmayı vaat eden bizler Yağmur 2 Düğün Sarayı olarak düğün fiyatları konusunda da sizlere büyük kolaylık sağlıyoruz! Bize uğramadan başka düğün salonlarını tercih etmeyiniz, pişmanlık değil mutluluk duyacaksınız!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Yağmur Düğün salonunda düğün organizasyonumuz oldu. yaklaşık 500 kişilik bir davet verdik.yemekli bir davetti.volkanlar ve konfetiler eşliğinde salona girdik.Ankara havaları eşliğinde eğlendik. Gayet iyi bir yer. Tavsiye ederim.

Yorum yaz