Yadran Mimar Sinan Düğün Salonu

Her anını keyifle yaşayacağınız bir düğün Yadran Mimar Sinan Düğün Salonu ile aşkınızı coşkulu bir şölene dönüştürecek! Yıllardır hayalini kurduğunuz belki de okul yıllarınızda bile düşündüğünüz beyaz atlı prensinizle aynı yolda yürümek için yapılan düğün hazırlıklarını gerçeğe dönüştürme zamanı geldiğinde hem çok heyecanlı hem de telaşlı bir dönemin içine gireceksiniz. Uzun zamandır düğün ve organizasyon sektörünün içinde olan Yadran Mimar Sinan Düğün Salonu ekibi olarak telaşınıza tanık olup yakından izleme fırsatı yakalamak için kendimizden emin adımlarla çok farklı çizgileri bir araya getiriyoruz.

Kusursuz bir organizasyonda olması gereken tüm detayları ekibimizle ince bir şekilde planlayarak oluşturup sizlerin beğenisine sunmak birinci önceliğimiz. Maddi amaç gütmeden beğeninizi ve sevginizi kazandığımızda asıl kazanan bizler olacağız!

Yadran Mimar Sinan Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Toplam üç adet farklı tercihle yaklaşık 1000 kişiye hizmet veren salonlarımız, farklı düğün fikirlerine her zaman açık bir organizasyon ekibine sahiptir. Düğüne karar verdiğiniz zaman direkt kendi şablonlarımızı uygulamak yerine hedefimiz sizlerin mutluluğu olduğu için öncelikle fikirlerinize kulak vereceğiz. Renk ve konsept konusunda bir takım fikirler edindikten sonra profesyonel gözlerle olayı ele alarak neyin nasıl bir şekilde yapılması gerektiğine karar vereceğiz. Bu aşamadan sonra her dönem dizaynını güncel tutan Yadran Mimar Sinan ekibi için hazırlıklar başlayacak!

Salon içerisinde ortada geniş bir pist ve pistin çevresinde kolon bulunmayacaktır. Bu mimari farklılık hareket alanınızı kısıtlamayarak sizlere geniş bir hareket alanı sunacaktır. Masalar pistin çevresine konumlandırılacak ve tecrübeli organizasyon sorumlularımız tarafından istediğiniz renk kumaş masa ve sandalyelere giydirilecektir.

Işıklar ve konfeti eşliğinde gelin yolundan salona giriş yaptığınızda müzisyenlerimiz tarafından oluşturulan orkestra gecenizi daha da anlamlı hale getirecek ve sevilen şarkılar mikrofondan aşkınız için yükselecektir. Özgürce konsept belirleme seçeneğine sahip olduğunuz gibi pasta seçiminde de özgür olacaksınız ve seçtiğiniz model şeflerimiz tarafından özenle hazırlanacak. Farklı tasarımların mimarı ekibimiz aşkınızı en güzel pastalarla tatlandıracak.

Aradığınız kaliteye farklı fiyat seçenekleriyle sahip olacak her çiftin bütçesine uygun kampanyalarımızdan yararlanabileceksiniz. Nişan, kına, sünnet ve özel davetleriniz içinde indirimli paket fiyatları sizlerle olacak ve eğlenceniz hiçbir davetinizde hız kesmeyecek!

Yadran Mimar Sinan Düğün Salonu Nerededir? Yadran Mimar Sinan Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un hem Bayrampaşa hem de Esenler semtinde bulunan salonlarımıza ulaşmak özel aracınızla Avrupa otoyolu veya Adnan Menderes Bulvarını kullanırsanız kolay ve hızlı şekilde salonumuza ulaşmış olacaksınız. Toplu taşıma kullanacak konuklarımızsa Havalimanı metrosu diye geçen M1A veya M1B metrosunu kullanarak salonumuza ulaşabilirsiniz. Farklı bir alternatif olarak Eyüp tarafından dolmuşlarda bölgemize kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Daha ayrıntılı bilgi için web haritalardan veya bizlere ulaşarak yardım alabilirsiniz. Adresimiz: Mimar Sinan Mahallesi, Atatürk Cd. 115a, 34220 Esenler/İstanbul'dur.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Modern, ferah ve gözalıcı bir düğün salonu, içindeyken kendinizi başka bir dünyada hissediyorsunuz, düğün yapmadan önce mutlaka ama mutlaka gidin görün deriz…

Yorum yaz