Wyndham Grand İstanbul Levent

İstanbul’da son derece gösterişli ve ihtişamlı bir düğün organizasyonu yapabilmeniz Wyndham Grand İstanbul Levent sayesinde mümkün hale geliyor. Sizin için oldukça anlamlı olan düğün gününüzü çok daha anlamlı bir hale getirmek için benzersiz fırsatları tarafınıza sağlıyor. Otel müthiş bir etkinliğe imza atmanıza yardımcı oluyor.

Kapalı ve açık alan seçenekleri ile konuk sayınıza uygun olarak organize edilen düğün mekanları, alanında uzman otel çalışanları tarafından özenle hazırlanıyor. Dilediğiniz konsepti bünyesinde gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan bu muhteşem otel, İstanbul Levent’te sizleri bekliyor.

Mükemmel Bir Otel Düğünü Konsepti

Yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizlere hizmet vermekte olan Wyndham Grand İstanbul Levent, farklı tema seçenekleri sayesinde sizlere görkemli bir düğünün garantisini veriyor.

İsteklerinize uygun olarak büyük bir titizlikle hazırlanan düğün temanız, otelin profesyonel ekipleri sayesinde çok daha kusursuz bir hale geliyor. Düğününüzü yemekli ya da kokteyl şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Otelin birbirinden zengin menüleri ile düğününüzü renklendirerek konuklarınıza eşsiz tatlar sunabilmeniz de mümkün. İstediğiniz pastayı da sizler için hazırlayan bu harikulade otel, kaliteli catering hizmeti sayesinde sizlere ve konuklarınıza mükemmel bir deneyim yaşatıyor.

Otel bünyesinde bulunan kapalı alan seçeneği 1000 ile 2000 kişilik kapasiteye sahip. Ayrıcalıkları ile sizlere oldukça geniş bir alanda düğün organizasyonu yapabilme imkanı sağlıyor. Kapalı alan konuk sayınıza uygun olarak dekore ediliyor. Benzersiz ses sistemi ve ışıklandırması ile düğününüzü çok daha kaliteli bir hale getiriyor.

Kokteyl olarak gerçekleştireceğiniz düğün etkinliğiniz için otelin bünyesinde bulunan alan, 2000 ile 3000 kişilik kapasiteye sahip. Konuklarınızla birlikte oldukça rahat bir şekilde eğlenebilmenize yardımcı oluyor. Nişan, mezuniyet, kına, sünnet, balo, mevlit gibi etkinlikleriniz için de tercih edebileceğiniz bu harikulade otel, sizlere birçok farklı etkinlikte hizmet vermeye devam ediyor. Mekan havuz başında oldukça romantik bir düğün organizasyonu yapabilmenize de yardımcı oluyor. 750 ile 1000 kişilik kapasiteye sahip açık alanı ile sizlere mekan çeşitliliği sağlıyor.

Birbirinden avantajlı paketleri, uygun fiyatları ve erken rezervasyon seçenekleri ile sizlere hizmet vermekte olan Wyndham Grand İstanbul Levent, bünyesinde benzersiz bir düğün yapabilmenize yardımcı oluyor. Siz de bu muhteşem otelde bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek, ayrıntılar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Otel düğünü ile görkemli balo salonu düğününü harmanlayan bir çok cazip fırsat sunan harika oteldir ve düğünümüzün muhteşem olmasının mimarıdır, herkese bizim tavsiyemizdir.

Yorum yaz