Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Hakkında

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ile 5 Yıldızlı Mutluluk!

Wyndham kalitesi, deneyimi ve güvencesiyle, rüyalarınıza girecek deniz manzarası ve 5 yıldızlı hizmeti ile muhteşem otel, İstanbul Anadolu yakasında faaliyet göstermektedir.  Rekabetçi ve uygun fiyatları, 5 yıldızlı kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile 19 adet etkinlik alanıyla her türlü bireysel ve kurumsal etkinlikleriniz için bulunmaz bir fırsattır. Sunduğu kına paketleri, düğün paketleri gibi etkinlik paketleri, indirimler, kampanyalarıyla uygun, kaliteli, ihtişamlı ve prestijli adreslerin başında gelmektedir.

Kokteyl ve yemekli konsepte, her türlü bireysel ve kurumsal etkinliklerinizi (düğün, kına gecesi, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, baby shower) düzenleyebileceğiniz bu tesis, ihtişamın ve beş yıldızlı mutluluğun sembolüdür.

Kusursuzluk Detaylarda Gizlidir.

Wyndham’ın deneyimi, tecrübesi ve kalitesi ile hizmet vermekte olan tesis, muhteşem ambiyansı, deniz manzarası ile büyüleyicidir. Tüm bireysel ve kurumsal etkinlikleriniz için 5 yıldızlı mutluluk sunan tesiste açık ve kapalı alan etkinlik ve organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, ihtişamı ve muhteşem ambiyansıyla gönlünüzü fethedecek, seçkin ve özel misafirlerinizi en konforlu biçimde ağırlamanızı sağlayacaktır. Bu muhteşem ve ihtişamlı atmosferin büyüsü, kalitesi, her ince detayın, deneyim ve tecrübeyle planlanması ve kusursuz biçimde sizlere sunulmasından kaynaklanmaktadır.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Kadıköy’ün merkezi konumuna, İstanbul’un enfes deniz manzarasına, Wyndham tecrübe ve kalitesine sahip olan tesiste nikah, gelin hamamı, Kosher düğünleri, baby shower, bekarlığa veda partisi, nişan, parti, sünnet düğünü, kına, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri gibi tüm etkinlik ve organizasyonlarınızı, açık ve kapalı alanda, rekabetçi ve uygun fiyatlarıyla zengin menü, seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz. 30 kişiden, 850 kişiye kadar, yemekli veya kokteyl şeklinde tüm etkinliklerinizi toplamda 19 etkinlik alanından arzu ettiğinizde geçekleştirebilirsiniz. Gün ışığı alan etkinlik alanları, kendine özel fuaye alanları, çok amaçlı salonlarıyla her türlü ihtiyacınıza göre kusursuz bir hizmet alabilirsiniz. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, ihtişamın ve beş yıldızlı mutluluğun sembolüdür.

Fiyatları ve Sunulan İmkanlar

En sevilen ve tercih edilen tesislerin başında gelen Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ile kurumsal ve bireysel etkinliklerinizi 400 – 500 kişilik açık, 500 – 750 kişilik kapalı alan kapasitesi ile en iyi ve en rekabetçi fiyatları ile düzenleyebilirsiniz. Etkinlik alanlarının tamamı, son teknoloji cihazları ve donanımla donatılmış olup, tüm ihtiyaçlarınıza kusursuz bir şekilde karşılamak için dizayn edilmiştir. 750 – 1000 kişilik kokteyl, 250 – 500 kişilik konaklama kapasitesi, 250 – 500 kişilik otopark kapasitesi ve vale hizmetiyle eksiksiz hizmet sunar. Prestij ve itibarın adı Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, ihtişamın ve beş yıldızlı mutluluğun sembolüdür.

Zengin menüsü içerisinde çocuklara özel menüler ve her beslenme alışkanlığına göre özenle seçilmiş ve hazırlanmış yemekler bulunmaktadır. Bu sayede diyabet, vegan, vejetaryan misafirlerinizinde damak tadına hitap edilmektedir. Tüm bunların dışında SPA hizmeti gibi birçok hizmette 5 yıldızlı mutluluğunuz için sizlere sunulmaktadır.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir. Uygun ve fiyatlarının yanında, kaliteli hizmeti ile göz dolduran bu büyüleyici komplekse ulaşım son derece kolaydır.  Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotele deniz ulaşımı, özel araç ve tüm toplu ulaşım araçlarıyla kolayca gelinebilir. Bu otel kompleksi Fener Kalamış Caddesi No:38 Kadıköy adresinde hizmet vermektedir.

İhtişamın ve beş yıldızlı mutluluğun sembolü prestijli tüm organizasyonlarınız için sizleri beklemektedir.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Özellikleri

 • Otel Türü: 5*
 • Paket Başlangıç Fiyatı: 200-300 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 500-750
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 500-750
 • Yemekli Kapasitesi: 500-750
 • Kokteyl Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Konaklama Kapasitesi: 100-250
 • Otopark Kapasitesi: 250-500
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan, Yüksek Tavan, Kolonsuz Salon
 • Manzara: Deniz, Havuz
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Gonca
  Puan

  Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji mezunları olarak mezunlar yemeğimizi Wyndham Grand’da düzenledik muhteşem bir geceydi gerek yemekleri olsun gerek hizmetleri olsun son derece memnun kaldık her yıl farklı adreslerde düzenlediğimiz yemeğimizi sanırım bundan sonra hep burada düzenleyeceğiz 🙂 Teşekkür ederiz.

 2. Avatar
  Füsun
  Puan

  Denize karşı muhteşem bir manzarada harika bir mezuniyet veda partisi düzenledik eğlencemizi hiç eksik etmeyen DJ’e ve muhteşem kokteyllerle bizi mest eden barmene ve elbette organizasyon boyunca hep yanımızda olan Evren Bey’e sonsuz teşekkürlerimizi yolluyoruz

 3. Avatar
  Özlem
  Puan

  Bu muhteşem gece için tüm Wyndham Grand Kalamış ekibine çok teşekkür ederiz iyi ki sizi seçmişiz her şey mükemmeldi…

 4. Avatar
  Handan
  Puan

  Mezunlar gecemizin organizasyonunda bize yardımcı olan Evren Bey’e, güzel tavsiyeleri için Zeynep Hanım’a ve organizasyonumuzun tamamlayıcısı Yeliz Hanım’a buradan sonsuz teşekkürlerimizi yolluyoruz bundan sonra her yıl buluşmamızı sizlerle gerçekleştireceğiz çok memnun kaldık 😊

 5. Avatar
  Alper
  Puan

  Mezuniyet balomuz için Wyndham Grand ile çalıştık elbette böyle efsane bir sınıfa böyle efsane bir veda partisi yakışırdı 🙂 çok eğlenceli ve unutulmaz bir gece oldu bizim için emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum yaz