Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Hakkında

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ile 5 Yıldızlı Birinci Sınıf Düğünler!

Sunduğu kına paketleri, düğün paketleri gibi paketleri, indirimler, kampanyalarıyla uygun, kaliteli, etkileyici, gösterişli ve prestijli etkinlikler için en iyilerin başında gelmektedir. Beş yıldızlı hizmeti, emsalsiz deniz manzarası ile en önemli mekanlardan biri olan mekan İstanbul Anadolu yakasında sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Kokteyl ve yemekli konsepte her türlü bireysel ve kurumsal etkinliklerin arasında olan, düğün, kına gecesi, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, baby shower ve daha fazlasını düzenleyebileceğiniz bu tesis, gerçekten eşsiz, büyüleyici ve emsalsizdir. Bu büyülü güzelliğin adresi Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotelle 5 yıldızlı, birinci sınıf düğünler sizi bekliyor.

Muhteşem atmosferi, deniz manzarası ve açık ve kapalı alan etkinlik ve organizasyonları ile tesisin gönlünüzü fethetmesi kaçınılmazdır. Rekabetçi ve piyasa koşullarına göre uygun fiyatları, birinci sınıf kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile düğünleriniz başta olmak üzere her türlü bireysel ve kurumsal etkinliklerinizi bu tesiste gönlünüzce gerçekleştirebilirsiniz. İhtişam ve kusursuz atmosferin Kadıköy’deki adresi Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotelle misafirlerinizi en konforlu biçimde ağırlamanın keyfine varacaksınız.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ile Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotelin düğün paketi içeriği son derece zengin ve büyüleyicidir. Açık ve kapalı alan tüm konseptteki düğünlerinizi, bu muhteşem tesis sayesinde rekabetçi ve uygun fiyatlarıyla zengin menü, seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Düğün öncesi fuayede kokteyl, dört aşamalı düğün yemeği, düğün pastası, çiftlere ve misafirlerine konaklama imkanı akla ilk başta gelenlerdir. Balayı odasına yemek ikramı, kahvaltı servisi, yıldönümü konaklama hediyesi, şamdanlar, menü kartları, Fransız dantelinden masa süslemeleri vb. diğer önemli hizmetlerdendir.

Kadıköy’ün merkezi konumuna, İstanbul’un enfes deniz manzarasına sahip olan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ile düğün organizasyonlarınız başta olmak üzere, kına, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, baby shower, nikah, gelin hamamı, Kosher düğünleri, bekarlığa veda partisi gibi aklınıza gelecek tüm bireysel ve kurumsal etkinliklerinizi yapabilirsiniz.

Çiftlerimize ve ailelerine SPA hizmeti gibi birçok fark yaratan hizmette mutlulukları ve rahatları için sunulmaktadır.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Uygun Fiyatları ve Sunulan İmkanlar

Zengin menüsü içerisinde diyabet, kosher, vegan, vejetaryan gibi yemek seçenekleri ayrıca çocuklara özel menülerle tüm misafirlerinizin damak tadına hitap edilmektedir. Rüyaları süsleyen Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 400 – 500 kişilik açık, 500 – 750 kişilik kapalı alan kapasitesiyle hizmet vermektedir. Emsalsiz güzellikte otelin, 750 – 1000 kişilik kokteyl kapasitesi ve 250 – 500 kişilik konaklama kapasitesi göz kamaştırmaktadır. Tüm misafirlerinizin rahatı için düşünülmüş 250 – 500 kişilik geniş otopark kapasitesi ve konfor katan vale hizmetiyle de ulaşım rahatlığınız düşünülmüştür.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel kalitesi ve güvencesi ile sunulan tüm hizmetler, rekabetçi fiyatları ile salon ve açık alanlarda kusursuz ve görkemli bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Bu büyülü güzelliğin adresi Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotelle 5 yıldızlı, birinci sınıf düğünler sizi bekliyor.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Uygun ve fiyatlarının yanında, kaliteli hizmeti ile göz dolduran otele ulaşım son derece kolaydır.  Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotele özel araç, dolmuş, minibüs, taxi, otobüs, metro gibi tüm toplu ve şahsi ulaşım ve ayrıca deniz ulaşım araçlarıyla kolayca gelinebilir. Bu birinci sınıf otel Fener Kalamış Caddesi No:38 Kadıköy adresinde hizmet vermektedir.

Beş yıldızlı konforu ve kaliteli hizmetiyle bu birinci sınıf otel İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde büyük bir beğeniyle hizmet vermektedir. Dillere destan, yıllarca konuşulacak 5 yıldızlı, birinci sınıf düğünler sizi bekliyor.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Özellikleri

 • Otel Türü: 5*
 • Paket Başlangıç Fiyatı: 200-300 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 500-750
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 500-750
 • Yemekli Kapasitesi: 500-750
 • Kokteyl Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Konaklama Kapasitesi: 100-250
 • Otopark Kapasitesi: 250-500
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan, Yüksek Tavan, Kolonsuz Salon
 • Manzara: Deniz, Havuz
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Göz kamaştıran bir salon tasarımı ve muhteşem bir dekorasyon… Hayran kalmamak mümkün değil. Elbette sevgili Evren Bey, çok değerli Zeynep ve Yeliz Hanım’a teşekkür etmeden olmaz, mükemmel bir organizasyon oldu…

 2. Puan

  Son derece elit ve kaliteli bir hizmet aldık Wyndham Grand’a da böylesi yakışır…

 3. Puan

  Kalitenin hizmetle buluşmuş hali… Eşsiz bir ekip ve kusursuz bir mekan…

 4. Puan

  Wyndham Grand Kalamış ekibi muhteşem bir mekan yarattılar bize, yemeklerinden servislerine, müziklerinden kokteyllerine kadar kusursuz ve ihtişamlı bir düğün oldu. Emeklerinize sağlık diyorum… ❤️

 5. Puan

  Müzisyen ekipten, servis personeline kadar her adımda kalitesini belli eden çok şık bir mekan. Emeği geçen tüm ekibe teşekkürlerimi ve sevgilerimi yolluyorum.

Yorum yaz