Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Hakkında

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ile 5 Yıldızlı Emsalsiz Kına Geceleri!

Eşsiz boğaz manzarası ve 5 yıldızlı hizmetiyle en çok tercih edilen mekanlardan biri olan tesis İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Rekabetçi ve uygun fiyatları, 5 yıldızlı kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile kına gecesi törenleriniz başta olmak üzere her türlü bireysel ve kurumsal etkinliklerinizi bu tesiste düzenleyebilirsiniz. Sunduğu kına paketleri, düğün paketleri gibi paketleri, indirimler ve kampanyaları ile uygun, kaliteli ve görkemli etkinlikler için kesinlikle en iyi tavsiye edilebilecek yerlerin başında gelmektedir.

Kokteyl ve yemekli konsepte düğün, kına gecesi, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, baby shower gibi her türlü tüm etkinliklerinizi düzenleyebileceğiniz bu tesis, gerçekten eşsiz ve görülmeye değerdir. Muhteşem ambiyansı, boğaz manzarası ve açık ve kapalı alanda birden fazla birbirinden güzel alternatifi ile tesisin gönlünüzü fethetmesi kesindir. İhtişam ve emsalsiz ambiyansın Kadıköy’deki adresi Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ile seçkin misafirlerinizi en konforlu biçimde ağırlayacaksınız. Bu büyülü güzelliğin adresi tesis ile hayallerinizin kına gecesini yaşamak sizin elinizde.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel ile Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

İstanbul’un enfes deniz manzarasına ve eşsiz konumuna sahip olan tesiste, kına gecesi organizasyonlarınız başta olmak üzere, düğün, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, baby shower, nikah, gelin hamamı, Kosher düğünleri, bekarlığa veda partisi gibi bireysel ve kurumsal etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kına gecesi gibi tüm etkinlikleriniz için bu muhteşem tesis sayesinde rekabetçi ve uygun fiyatlarıyla zengin menü, seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Bu muhteşem otelde, kına organizasyonlarınız için bayan kına ekibi, gelin için kaftan, bindallı ve duvak ile kına çiçeği hizmeti sunulmaktadır. Gelinin arkadaşları için kaftan, damat bey için dubai ceket ve damat ile arkadaşları için fes pakete dahildir. Kına tepsisi, sepeti, el mumları, yaş kına, tef, davul, halay mendilleri ayrıca büyük boy bendir, içi dolu testi hizmete dahildir.  Karşılamada ikram edilen lokumlar, cibinlikli kına tahtı gibi daha birçok hizmette bu geniş konsept içinde bulunmaktadır.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Uygun Fiyatları ve Sunulan İmkanlar

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel kalitesi ve güvencesi ile sunulan tüm hizmetler, rekabetçi fiyatları ile muhteşem bir ambiyans ve görkemli salon ve açık alanlarda gerçekleştirmektedir. Tesis, 400 – 500 kişilik açık, 500 – 750 kişilik kapalı alan kapasitesi ve dillere destan ambiyansı ve eşsiz manzarasıyla hizmet vermektedir. Tesisin 750 – 1000 kişilik kokteyl kapasitesi ve 250 – 500 kişilik konaklama kapasitesi bulunmaktadır. Tüm misafirlerinizin rahatı için düşünülmüş 250 – 500 kişilik otopark kapasitesi ve vale hizmeti bulunmaktadır.

Zengin menüsü içerisinde çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryan gibi yemek seçenekleri ile tüm misafirlerinizin mutluluğu garantidir. Beş yıldızlı otel konforunda muhteşem bir kına gecesi etkinliği yapmak için bulunmaz fırsatlar Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de sizleri beklemektedir.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beş yıldızlı konforu ve kalitesi ile bu seçkin otel İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir. Rekabetçi ve uygun fiyatlarının yanında kaliteli hizmette sunan tesise ulaşım son derece kolaydır.  Bu emsalsiz otele deniz ulaşımı, özel araç, dolmuş, minibüs, taxi, otobüs, metro gibi tüm toplu ve şahsi ulaşım araçlarıyla kolayca gelinebilir. Bu büyüleyici otel Fener Kalamış Caddesi No:38 Kadıköy adresinde hizmet vermektedir.

Dillere destan, yıllarca konuşulacak bir kına gecesi için Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, ilk tercihlerinizden olacaktır.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Özellikleri

 • Otel Türü: 5*
 • Paket Başlangıç Fiyatı: 200-300 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 500-750
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 500-750
 • Yemekli Kapasitesi: 500-750
 • Kokteyl Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Konaklama Kapasitesi: 100-250
 • Otopark Kapasitesi: 250-500
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan, Yüksek Tavan, Kolonsuz Salon
 • Manzara: Deniz, Havuz
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Türkiye geleneklerine uygun traditional bir düğün öncesi eğlence istiyordum. Organizasyon sorumluları beni gerçek bir Türk gelinine dönüştürdü düzenledikleri organziasyon ile. Hotel avrupa standartlarında. Hizmetleri profesyonel. Kına organizasyonumuzu gerçekleştirdiğimiz salon çok geniş ve güzel manzaraya sahip bir yerdi. Tavsiye ederim.

 2. Puan

  Düğün yapmayacağımız için açıkçası düğün gibi bir kına gecesi yapmak istiyordum ve burası hayallerimi gerçeğe dönüştürmeme fırsat tanıdı. Hem geleneksel kına gecesi eğlencemizi yaptık hem de leziz ikramları ve eğlencesiyle doyasıya eğlendik. Sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 3. Puan

  Burayı şirketimizin yılbaşı partisinde keşfetmiştim ve düğünümün burada olmasını istemiştim. Sonrasında kına organizasyonları da yaptıklarını görünce, bir tam günü kapsayan eğlenceli bir kına organizasyonu düzenlemeye karar verdim burada. Gelin hamamımızı, kına eğlencemizi ve akşam yemeği organizasyonumuzu burada gerçekteştirdik. Her şey adeta güzel bir rüya gibiydi. Çok doğal ve güzel kına fotoğraflarımız oldu. Organzasyon ekibi çok yardımsever ve her şeyin tam kafamdaki gibi olması için günün son anına dek yanımdaydı. Misafirlerimiz çok eğlendi. Biz çok mutlu olduk. Hizmet ekibine teşekkürler.

 4. Puan

  Beş yıldızlı bir otelde bu kadar çok ve kusursuz hizmeti gerçekten çok uygun fiyatlara gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Müzikler coşku doluydu, yemekler ve ikramlıklar inanılmaz lezzetliydi, hizmet kusursuzdu, kına fotoğraflarımız profesyonel güzellikte oldu. Kız kardeşimin kınası için de burayı düşünüyoruz. Çalışan ekibe çok teşekkür ederim.

 5. Puan

  Düğünümüz klasik salon düğünü olacağından dolayı, kına gecemin geleneksel bir eğlence biçiminde olmasını tercih ettim. Wyndham Garden organizasyon ekibi kına paketi halinde fotoğraftan, ikramlara, kıyafetlerden gelin hamamına kadar birçok şeyi bir arada sundu ve unutulmaz bir gün geçirdik burada. Kına eğlencemizi yaptığımız salon öyle ihtişamlıydı ki kendimi sultan gibi hissettim. Organizasyon ekibi de elbette böyle hissetmem için ellerinden geleni yaptı.

Yorum yaz