Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

İstanbul’un özel bölgelerinden Kadıköy’de, adından uzun zaman söz ettirecek bir organizasyon arayışındaysanız Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel fark yaratmaktadır. Bir zamanlar Khalkedon, şimdilerde ise hepimizin gözdesi Kadıköy… İstanbul’un bu özel bölgesi, tarihin eski dönemlerinden beri kim bilir ne çok düğünlere imza atmıştır. Çok uzun yıllardan beri bu bölgede yaşam olması, bölgenin hem tarihi dokusunu hem de bugününü önemli ölçüde şekillendirmiştir. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, bu özel bölge üzerinde kurulmuş olan değerli mekânlardan bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Düğün, kına, nişan, sünnet düğünü, kokteyller, doğum günü ve bayii toplantıları gibi çeşitli organizasyonlarınız için kıymetli seçeneklerden bir tanesi olmuştur. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, sunduğu kaliteli hizmetin yanı sıra merkezi konumu gibi avantajları nedeniyle gözde mekân halini almıştır. Düğün, kına gibi özel anlarınız için misafirlerinizi büyüleyecek bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel yanınızda olacaktır. Düğün Buketi sayesinde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel cazip fiyat teklifleri, uygun fiyatlar, indirimler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hayâlinizdeki organizasyonu, profesyonel ekiplerin destekleri sayesinde kolaylıkla organize edebilirsiniz.

Organizasyonlarınızda Fark Yaratın

Her yıl, düğün sezonunun yaklaşması ile birlikte pek çok çift, düğün hazırlıklarına başlamaktadır. Bu esnada pek çok mekân araştırılmakta, seçenekler değerlendirilmektedir. Ancak kimi çiftler, hayatlarınızda yalnızca bir kez yaşayacakları bu günün özel detaylar ile süslenmesini arzu ederler. Bu noktadaki ihtiyaçları en iyi şekilde gören Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, hizmetlerini bu anlayış üzerinde yoğunlaştırmıştır. Otel düğününüz için sizlere ayrıcalıklı bir hizmet vadeden mekân, eşsiz bir düğün organizasyonuna doğru atacağınız ilk adım olacaktır. Çok özel Kadıköy manzarasının yanı sıra Marmara Denizi’nin kokuları eşliğinde misafirlerinizle birlikte çok özel dakikalar geçirme imkânına sahip olacaksınız. Aynı zamanda şehrin içerisindeki konumu, misafirlerinizin de buraya son derece kolay şekilde ulaşmasını sağlayacak. Şehrin göbeğinde, ancak şehirden bir o kadar uzak atmosferi ile sizleri karşılayan Wyndham Grand İstanbul, organizasyonlarınızda mükemmelliği vadediyor. Düğün sezonunun yaklaşması ile birlikte artan talepler, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’i gözde mekânlardan bir tanesi haline getirmektedir. Alanında uzman şefler, tüm organizasyonlarınızda size ve misafirlerinize bir ziyafet yaşatmayı hedeflemektedir. Sunduğu avantajlar ve kaliteli hizmet ile Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, düğün konusunda en değerli mekânlar arasında yerini almaktadır.

Otelde Düğün Sayesinde Sınırsız Eğlence

Son dönemlerde çiftler tarafından genellikle otelde düğünler tercih edilmektedir. Otelde yapılan düğünlerin öncesinde ve sonrasında odalarda dinlenme ve konaklama imkânının olması, bu mekânları ayrıcalıklı kılmaktadır. Bununla birlikte yaşanan onca hazırlık aşamasından sonra gerçekleştirilen düğün sonrasında çiftler, düğün stresini tamamıyla ortadan kaldırabilecekleri konaklama imkânına sahip olmaktadır. Bununla birlikte otellerde yıllar boyunca kaliteyi kendisine görev edinmiş olan çalışanlar, sizlere mutfak ve servis konusunda ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmaktadır. Yemekli ve yemeksiz düğün seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilir, eşsiz detaylarla süslenmiş düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, sunduğu çeşitli menü seçenekleri sayesinde misafirlerine mutfak sanatları konusunda da bir ziyafet yaşamaktadır. Servis alanının da mutfağın profesyonelliği ile harmanlandığı mekânda dostlarınızı çeşitli menüler ile büyüleme imkânını elde edebileceksiniz. Bu sayede adından uzun zaman boyunca söz edilecek bir düğün organizasyonunu gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Kadıköy’ün en özel bölgelerinden Kalamış’da hizmet vermektedir. Buranın merkezi konumu sayesinde ulaşım, adres ve nasıl gidilir gibi sorular problem olmaktan çıkmaktadır. Buraya özel araçlar ile Kadıköy takip edilerek gelinebilmektedir. Aynı zamanda metro, metrobüs ve çeşitli şehir otobüsleri, minibüslerin de ulaşım güzergâhında bulunmaktadır. Düğün Buketi avantajları ile çeşitli düğün paketleri, kına paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bununla birlikte çeşitli kampanyalar, uygun fiyat teklifleri ve indirimler, Dugunbuketi.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmaktadır. Hemen şimdi iletişime geçerek gerçekleştireceğiniz eşsiz organizasyona bir adım daha yaklaşabilir, mükemmel düğün organizasyonunun heyecanını hissetmeye başlayabilirsiniz.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Özellikleri

 • Otel Türü: 5*
 • Paket Başlangıç Fiyatı: 200-300 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 500-750
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 500-750
 • Yemekli Kapasitesi: 500-750
 • Kokteyl Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Konaklama Kapasitesi: 100-250
 • Otopark Kapasitesi: 250-500
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan, Yüksek Tavan, Kolonsuz Salon
 • Manzara: Deniz, Havuz
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Sırala

 1. Avatar
  Hulki & Asiye
  Puan

  Güler yüzlü personel, şık ve lüks balo salonu, leziz ikramlar ve muhteşem yemek sunumları… Arkadaşımın düğününde deneyimlediğim bu yeri şimdi kendi düğünüm için tutmayı düşünüyorum.

 2. Avatar
  Ayça & Macit
  Puan

  Öncelikle tüm Wyndham Grand Kalamış ekibine hayatımızın bu en önemli günlerinden birinde sağladıkları muhteşem hizmet ve tüm emekleri için sonsuz sevgilerimi yolluyorum.
  -Sevgili Özge, güler yüzlü ve sakin halinizle en darda kaldığımız anlarda bile bizi rahatlattınız. Verdiğiniz birbirinden güzel öneriler ile hayalimizdeki mekanı ellerimizle yarattık. Misafirlerim hala konuşuyor güzel dekorasyonu. Size ve ekibinize çok çok çok teşekkür ediyorum.
  -Sevgili Bülent, samimiyetiniz için sonsuz teşekkürler. Güzel yönlendirmeleriniz ile unutulmaz bir gece yaşadık. Tavsiyelerinize uyduğum ve ekranı kurduğumuz için tekrar teşekkür ederim 🙂 doğru bir karardı. Sizinle çalışmak çok keyifliydi.
  -Sevgili Behçet, bizi ve davetlilerimizi eğlenceye doyurduğun için çok teşekkür ediyoruz. Ve Burak’a da çok sevgilerimizi yolluyoruz.
  -Sevgili Alper, muhteşem kokteyllerin ve sen de teşekkürlerin en büyüğünü hakediyorsun. 🙂 Sayende misafirlerimiz bardan eksik olmadı, ellerine sağlık! 🙂
  -Sevgili Deham, muhteşem sunumların ve bir an olsun davetlilerimizin yanından ayrılmayan her an hizmete hazır ekibin harikasınız! Servislerin ve güleryüzün için sana da çok teşekkür ediyoruz.
  -Sevgili Evren, organizasyonun her ayrıntısı ile ilgilenmen, adım adım tüm süreci kontrol etmen harikaydı. Çok teşekkür ediyoruz.
  Bu güzel ekibin destekleri ve emekleri ile yıllar boyu hatırlanacak muhteşem anılar biriktirdik. Hepinize tekrar tekrar sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi yolluyorum. Hoşçakalın, esen kalın 🙂
  Saygılar, Sevgiler

 3. Avatar
  Volkan & Deren
  Puan

  Merhabalar Evren Hanım 🙂
  Sağladığınız muhteşem hizmet için sonsuz teşekkürler. Ekibinizdeki adını hatırlayamadığım herkese teker teker sevgilerimi yolluyorum. Düğünler insanları yorar derler, ama sanki kendi düğünümüzde misafir gibiydik 🙂 Harikasınız!
  Erkan Bey ve Mehmet Bey, sizlere de ayrı birer teşekkürü borç bilirim. Misafirlerim hala o muhteşem geceyi konuşuyor. Güleryüzünüzü ve samimiyetinizi hiç eksik etmediniz, varolun.
  İyi ki sizleri tanıdık, iyi ki sizleri tercih ettik. Bir aile sıcaklığını andıran yaklaşımınız için çok teşekkür ediyoruz.
  En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere diyoruz…

 4. Avatar
  Berfu & Kemal
  Puan

  Çok değerli Deham Bey ve Evren Hanım,
  Organizasyonumuz sonrası uzun bir zaman geçti biliyoruz ama malum düğün sonrası tüm o hareketlilik daha yeni yeni dindi.
  Evren Hanım, çözüm odaklı muhteşem fikirleriniz ve deneyimli ekibiniz tüm ihtiyaçlarımızda yanımızda oldu. Bu hizmet ve gecenin tüm planlaması için sonsuz teşekkürlerimi yolluyorum.
  Deham Bey, unuttuğumuzu sandığımız her konuda yanımızda belirip bize yardımcı olmanız harikaydı! Size ve ekibinize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
  Daha nice, nice organizasyonlarda görüşmek üzere.

 5. Avatar
  Gazi & Tuba
  Puan

  Kalamış’ın sonbahardaki güzelliğini, Wyndham Garden Kalamış Marina Hotel’in enfes manzaralı düğün salonunda düğünümüze dahil ettik. Bu bizim için önemliydi; çünkü Kadıköy’ü çok seviyoruz. Yemekli bir düğün gerçekleştirdik, menümüz bizim istediğimiz doğrultuda düzenlendi ve her şey eksiksiz ve tam söylendiği gibi oldu. Video ve fotoğraf çekimlerimiz kusursuz. Düğün planımız hiçbir aksaklık yaşanmadan yine bize söylendiği gibi gerçeğe dönüştü. Profesyonel ve beş yıldızlı bir mekanda olduğumuzu sonuna kadar hissettik. Düğün için yer arayanlara burayı özellikle tavsiye ediyorum.

 6. Avatar
  Duran & Şeyda
  Puan

  Kalabalık davetli listemize ve kapalı alanda düğün istiyor olmamızdan dolayı oluşabilecek hengameden çok korkuyordum. Bir kere balo salonunun havalandırması inanılmaz güzeldi, Ağustos ayına rağmen kimse bunalmadı. Davetlilerimiz salona öyle güzel yerleştirildi ki, hiçbir aksaklık yaşanmadan neredeyse dokuz yüz kişilik gümbür gümdür bir düğün yaptık burada. Emeği geçen hizmet personeline tekrar teşekkür etmek isterim.

 7. Avatar
  Hande S.
  Puan

  Çok şık dekore edilmiş bir mekan ve biz hayran kaldık. Mor tüllerle ve yavru ağzı rengigiyle süslenen mekana düğüne gelen davetlilerim hayran kaldı. PAsta, yemekler ve mezeler gerçekten çok lezzetliydi tabk tabak yedik diyebilriz.

 8. Avatar
  Yelda Okumaz
  Puan

  Kapalı alanda sünnet düğünümüzü yaptık çok şık bir yerdi.Organizasyon işinin ehli , bize ve misafirlerimize unutulmaz bir düğün yaşattılar bütün yetkililer ve çalışanlar sayesinde her şey mükemmeldi 🙂 Biz ve tüm misafirlerimiz hem çok eğlendik hem de unutulmaz bir gün yaşadık sağolun 🙂

 9. Avatar
  Burcu& Tolga
  Puan

  Her şey için teşekkkürlerrr mükemmel bir gün yaşattınız . Her şeyi baştan konuştuk ,isteklerim ön plandaydı her şey benim isteğime göre oldu . Yoğun ilgileri nedeniyle hiçbir sorun olmadı bizi yalnız bırakmayan bu özel günümüzde bize destek olan herkese teşekkürler.

 10. Avatar
  Rasim & Esin
  Puan

  Mekanın organizasyon sorumluları o kadar profesyonel ki, her şey usulüne göre gerçekleşti düğünümüzde. Misafirlerimiz de hala düğünümüzün ne kadar güzel ve sorunsuz geçtiğinden bahsediyor. Düğün planlama konusunda çok başarılı bir yer. Otelin ve salonun güzelliği zaten dillere destan olmuş vaziyette. İyi ki burada evlenmişiz!

 11. Avatar
  Osman & Gülsüm
  Puan

  Otelin düğün birbirinden güzel düğün salonları arasında seçim yapmakta zorlandık ama sonrasında, Kalamış manzarasına sahip olan teras salonunda karar kıldık. Salonumuz çok şık, masa ve sandalye süslemelerimiz tam düğün konseptimize uygun güzellikte oldu. Organizasyon planlama ekibi çözüm odaklı çalıştığından dolayı, aksaklıklar daha kendisini göstermeden yok edildi. Beş yıldızlı bir otelde olmanın konforu zaten anlatılmaz yaşanır bir deneyimdi. Düğün menümüz taze ve güzel hazırlanmış yemeklerden oluşuyordu. Servis personeli inanılmaz hızlı ve profesyoneldi. Balayımız için de bu otelde konaklamayı seçtik. Çok memnun kaldık.

Yorum yaz