Ankara Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Anı defteri ve kalemi
  • Düğün planlama hizmeti
  • Gelin tagı

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Lcv
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Wow Organization Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesinde düğün organizasyon imkanları sunan WOW Organization, istediğiniz düğünün tüm detay konularını sizin için organize ediyor. Firma, düğün organizasyonu için gerekli olan; fotoğraf, video, catering hizmetleri, projeksiyon ve düğün konsepti gibi hizmetleri içererek rahat bir organizasyon süreci geçirmenize yardımcı oluyor. Düğün organizasyon planınızı ince ayrıntılarla ele alan firmanın düğün organizasyonu fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Firma, Ankara’nın en meşhur ilçelerinden biri olan Çankaya’da düğün organizasyon planları sunuyor. Düğün organizasyonu alanında deneyimli bir çalışma geçmişi olan Wow Organization, modern ve şık bir düğün etkinliği için özel konsept sunmayı amaçlıyor.

Düğün etkinliği dışında ise kına, nişan, mezuniyet ve doğum günü gibi farklı organizasyonlar da düzenleniyor. Geniş katılımlı etkinlikler dışında, özel hizmetli organizasyonlar da firma hizmetlerinde yer alıyor. Firmanın yemekli organizasyonlarında sayısı 10.000 kişiyi bulan bir kapasite göze çarpıyor.

Wow Organization, Ankara dışındaki illere hizmet sunmasıyla da öne çıkıyor. Şehir dışı düğün organizasyonu için aynı hizmetler geçerli oluyor. Düğün etkinliği için evinizin ya da bahçenizin konforunda bir plan oluşturma isteği de firmanın organizasyon kapsamında yer alıyor.

WOW Organization Fiyatları

Firma, geniş bir hizmet aralığına sahip olarak düğün organizasyonları yürütüyor. Çeşitli organizasyon fikirleri için minimum fiyat paketleri geçerli oluyor. Düğün etkinliğinin yanı sıra pek çok farklı etkinlik için farklı fiyatlandırma paketlerinin olduğu biliniyor. Ayrıca fiyatlandırmada etkinliğin büyüklüğü ve kişi sayısı da etkili oluyor.

Wow Organization düğün organizasyonu fiyatları ise minimum paket kapsamında 1.000 - 2.000 TL olarak görülüyor. Firmanın fiyat paketleri ile etkinlik fiyatları için daha fazla detaya ulaşmak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanları ile telefonda iletişim kurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Wow Organization düğün organizasyonu kapsamında çeşitli ve planlanmış hizmetler sunuyor. Düğün organizasyonları yanında kurumsal nitelikteki organizasyonları için de firmanın hizmetlerinden yararlanılıyor. Düğün ve iş davetlerine özel olarak hizmet aralığı genişleyebiliyor.

Davetler için tasarlanan tema ve konsepte ek olarak fotoğraf-video hizmeti, dekor tasarımı, kapalı çadır kullanımı, araç kiralama ve müzik odaklı etkinlik planlarını da yerine getiriyor. Günün keyfini çıkarmak için sanatçı desteği ve ses-ışık ekipmanları da hizmet kapsamında yer alıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Wow Organization ile birebir görüşmek ve detayları paylaşmak için Çankaya ilçesine gitmeniz gerekiyor. Ankara’nın en işlek ilçelerinden biri olan Çankaya’ya gitmek için özel ulaşım aracınızı kullanabileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarından da yararlanabilirsiniz.

Toplu taşıma ile gitmeyi düşünüyorsanız metro aracılığıyla Kızılay’da inebilir ve Güvenpark otobüs durağından 145-7 otobüs hattına binerek Polis Evi durağında inebilirsiniz.

Adres: Harbiye, Çetin Emeç Blv. No:21, 06460 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ve şehir dışına hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma; kına gecesi, mezuniyet, açılış, sünnet düğünü, piknik, resepsiyon ve kurumsal etkinlik hizmetlerini kapsıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 3 ay önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma, düğün planlama hizmeti ve etkinliğe özel konsept planlaması sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hizmetler arasında; konsept tasarlama, barkovizyon, davetiye, servis elemanı, düğün pastası, organizasyon danışmanlığı, araç kiralama ve mekan giydirme yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette; kişiye özel konsept planlama, havai fişek şovu, sahne sistemleri ve sanatçı desteği yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Modern ve şık bir konsept tasarımı seçeneği var.

Wow Organization organizasyon fiyatları ne kadar?

Wow Organization organizasyon fiyatları Wow Organization organizasyon fiyatları Wow Organization organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Wow Organization Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Wow Organization

Yorum yaz