İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
95 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
2000
Min
3000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
İçecek barı
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
After party alanı

World Point Hanedan Balo Salonu Hakkında

Davet, balo veya düğün gibi organizasyonlarda karşılaşılan en büyük sorunlardan biri, uzun davetli listesinin sığacağı bir davet salonu bulmaktır. İstanbul, Büyükçekmece ilçesinde bulunan World Point Hanedan Balo Salonu, kalabalık davetler düzenlemek isteyen kişilerin tercih edebileceği en iyi davet mekanlarından biri. 3000 kişiye kadar varan kapasitesi, muhteşem doğa manzarası ve sayısız imkanlarını müşterilerine uygun fiyatlardan sunmaya çalışan oldukça sevilen bir mekan. Mekanda davet fiyatları kişi başı 80-100 TL arasında değişiyor.

Özellikleri

World Point Yaşam Merkezi’nin bir parçası olan World Point Hanedan Balo Salonu, yaşam merkezinin yedi davet alanından biri. Kapalı davet alanı olarak kullanılan, yüksek tavanlı ve kolonsuz olan bu salon, 2000 kişiye kadar ağırlayabiliyor. Özellikle düğün, nişan ve yemekli organizasyonlar için tercih edilen bu alana ek olarak mekanda 1000 kişilik bir kapasiteye sahip olan kır bahçesi, 500 kişilik kapasitelere sahip olan bahçe ve teras da bulunuyor.

Kalabalık organizasyonlar için birebir olan World Point’te, eğlenceye aralıksız devam edebilmeniz için bir adet after party alanı ve 500 araçlık bir otoparkta bulunuyor. Salonun dekorasyonu oldukça şık ve modern. Kişiye özel konsept tasarımının yapılabildiği mekanda, gelin tagı ve masası süsleme, gelin yolu, şamdan, supla ve çiçek gibi seçenekler bulunuyor.

World Point Hanedan Balo Salonu Davet Fiyatları

Kalabalık organizasyonlarınızı, muhteşem bir doğa manzarası eşliğinde gerçekleştirmenize imkan tanıyan World Point Hanedan Balo Salonu oldukça uygun fiyatlara sahip. Mekanın yemekli davet fiyatları hafta içi kişi başı 80 TL’den başlarken, hafta sonu 100 TL’den başlamakta. Kokteyllerse 50-95 TL arasında düzenlenebiliyor. Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" bölümüne başvurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

World Point, farklı farklı organizasyonların ihtiyaçlarını giderecek sayısız hizmete sahip olan bir mekan. Düğün, nişan ve resepsiyon gibi davetlerin planlanmasının önemini bilen salon, tecrübeli ekibi ve uzman organizasyon sorumluları ile etkinliğinizi tam olarak istediğiniz şekilde planlıyor. Kişiye özel konsept tasarımına imkan veren salon, hayalini kurduğunuz organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz bir yer.

Salonun oldukça zengin ve çeşitli menüleri bulunuyor. Yetenekli aşçıların ellerinden çıkan bu menülerde, tadım ve değişim imkanınız bulunuyor. Böylece dilediğiniz menüyü kendiniz ve misafirleriniz için ortaya çıkarabiliyorsunuz. Üstelik mekanın servis ve catering hizmeti de bulunmakta.

Mekan davetinizin eğlenceli geçmesi için her türlü çabayı gösteriyor.DJ, müzisyen veya orkestra gibi şeyleri temin edebile mekan, volkan gösterisi veya havai fişek şovu gibi şeyleri de sergileyebilecek imkanlara sahip. World Point salonunun fotoğraf ve video çekim ekibi tüm bu anları en ince ayrıntısına kadar kayıt altına almakta!

Gerçekleştirilebilecek Diğer Organizasyonlar

Davetleriniz için geniş kapasiteli salonlar ve sayısız imkanlar sağlayan mekan; düğün, nişan, kına, nikah, sünnet düğünü, doğum günü partisi, yılbaşı partisi, kutlamalar, resepsiyonlar, açılışlar ve galalar, konferanslar ve toplantılar, bekarlığa veda partisi, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve baby shower gibi organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesinde yer alan salona, Orhan Gazi Caddesi üzerinden, Pınartepe Mahallesine giderek ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinde olduğu için ulaşımın oldukça kolay olduğu salona, toplu taşımayla gitmek isterseniz 400A ve 76G numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

Pınartepe Mah. Orhan Gazi Cad. No: 27 Beykent - Büyükçekmece, İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan herhangi bir hizmet temin edilemiyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, nikah, sünnet düğünü, doğum günü partisi, yılbaşı partisi, kutlamalar, resepsiyonlar, açılışlar ve galalar, konferanslar ve toplantılar, bekarlığa veda partisi, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve baby shower

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde tadım, menüde değişiklik, havai fişek gösterisi

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası, masa ve sandalye süslemeyi içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, fotoğraf ve video çekimini içeriyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda farklı farklı organizasyonların düzenlenebileceği 7 adet davet alanı bulunuyor. Kapalı davet alanlarından biri olan Hanedan Balo Salonu 2000 kişilik bir kapasiteye sahip. Salonun kır alanı 1000 kişiye, terası ve bahçesiyse 500 kişiye kadar hizmet verebilmekte.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve DJ salon tarafından temin edilebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, çocuk menüsü, kırmızı ve beyaz et menü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Oldukça şık ve modern bir görünüme sahip olan salonda kişiye özel konsept tasarımı yapılabiliyor.

World Point Hanedan Balo Salonu organizasyon fiyatları ne kadar?

World Point Hanedan Balo Salonu organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, World Point Hanedan Balo Salonu organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 95 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

World Point Hanedan Balo Salonu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

World Point Hanedan Balo Salonu açık alan kapasitesi 500 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz