İzmir Konferans ve Toplantı Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
22
Min
35
Max
Kır Bahçesi Alanı
22
Min
35
Max

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima
Barkovizyon ve led ekran
Ekipman

Withco Coworking Hakkında

Tüm dünyada yükselen ve ülkemizde de popülaritesini arttıran paylaşımlı hazır ofis hizmetine İzmir’de, Withco Coworking ile sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı kapasitelere sahip ofisler ve alanlar sayesinde toplantı, davet, seminer gibi organizasyonlarınızı maximum verim ve güçlü bir networking ile gerçekleştirebilirsiniz.

Dijitalleşmeye giden günümüz iş dünyasında, klasik çalışma modelleri yerine freelance çalışma şekli de oldukça yükselişte. Tüm çalışma şekillerini düşünerek tasarlanan Withco sayesinde, belli bir alana bağlı kalmadan özgürce çalışabilir ve Withco’nun tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Withco Coworking Fiyatları

Tüm dünyada yükselen ve ülkemizde de popülaritesini arttıran paylaşımlı hazır ofis hizmetine İzmir’de, Withco ile sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı kapasitelere sahip ofisler ve alanlar sayesinde toplantı, davet, seminer gibi organizasyonlarınızı maximum verim ve güçlü bir networking ile gerçekleştirebilirsiniz.

Dijitalleşmeye giden günümüz iş dünyasında, klasik çalışma modelleri yerine freelance çalışma şekli de oldukça yükselişte. Tüm çalışma şekillerini düşünerek tasarlanan Withco sayesinde, belli bir alana bağlı kalmadan özgürce çalışabilir ve Withco’nun tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Withco Coworking Kapasitesi Ne Kadar?

Toplantı Odaları Kapasite
W’Connect 22-30
W’Board 15
W’Meet 6-8
W’Share 6-8
W’Hall 100
W’Square 35
Ofisler Kapasite
Hazır Ofis Min 2, Max 12 Kişilik
Sabit Masa Tek Kişilik
Sanal Ofis Tek Kişilik
Withcolic Tek Kişilik

Withco Coworking İmkanları

Withco sizlere birçok imkan sunuyor;

 1. 7/24 Coworking Space
 2. Networking
 3. Otopark
 4. Etkinlikler
 5. Sekreterlik Hizmeti
 6. Günlük Temizlik
 7. Catering Hizmeti
 8. Posta ve Kargo Hizmeti
 9. Happy Hour

Withco Coworking Hangi Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapıyor?

Withco sahip olduğu toplantı /etkinlik alanları sayesinde konferans, seminer, özel davet ve organizasyonlara hizmet vermekte. Ayrıca ortak çalışma alanı, Hazır Ofis, Sabit Masa, Sanal Ofis Withcolic Günlük Giriş çalışma üyelik modellerini bünyesinde bulundurmaktadır

Withco Coworking’te Aynı Andan Birden Fazla Etkinlik Yapma İmkanı Var Mı?

Withco içerisinde aynı anda birden fazla toplantı veya organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Ses yalıtımlı salon ve alanlar sayesinde yan odadaki toplantı veya etkinliklerden gelen sesler sizleri rahatsız etmeyecektir.

Otopark Hizmeti Bulunuyor Mu?

Withco, üyelerine tüm imkanlarını sunmakta. Bu olanaklarından bir tanesi de ücretsiz otopark hizmeti.  Bu hizmetimiz sayesinde araç park etme konusunda zamana karşı yarışmak zorunda kalmayacaksınız.  Ayrıca araç yerine bisikleti tercih edenler için de bisiklet park alanımız da mevcut.

Withco Coworking’te Catering Firması Hizmeti Var Mı?

Çalışma zamanlarınızın ve toplantılarınızın keyifli geçmesi adına Withco sizler için yiyecek-içecek operasyonunu dizayn etmekte. Anlaşmalı olarak çalıştığımız catering firmalarımız ile atıştırmalıklar, çay saati ve kahve servisi gibi operasyonel hizmetleri sizlere sağlıyoruz. Ayrıca  her katta bulunan ev tipi mutfakistasyonlarında kendi yiyeceklerinizi hazırlama şansına da sahipsiniz

Kısıtlamaları Var Mı?

Withco sizlere keyifli bir çalışma alanı yaratmak adına sizlere her hizmet konusunda yardımcı olmaktadır.  Yoğun çalışma temponuza,  ister Withco şömine başında vakit geçirerek, ister hamaklarında uzanarak, ister Withco çatısı altındaki network ile tanıştığınız arkadaşlarınızla bilardo masasında tatlı bir rekabet ile isterseniz de salıncaklı masa alanlarımızda sosyalleşme imkanı bularak renk katabilirsiniz.

Withco Coworking’e Nasıl Gidilir?

Withco, İzmir’in merkezi olan Bayraklı’da yer almakta olup ulaşımı da oldukça kolaydır. Tüm  ulaşım hatların kesiştiği aktarma istasyonundan (Halkapınar) 10 dakika uzaklıkta olan Withco,ya ister  kişisel aracınızla, ister bisikletiniz isterseniz de yürüyerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Çalışma hayatınızı daha renkli bir hale getirmek ve networkünüzü zenginleştirmek için Withco Coworking sizler için hizmet vermekte. Hakkımızda daha geniş bilgiye ulaşmak adına “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Bayraklı bölgesinde 7/24 yaşayan, karakteristik mimarisiyle ev sıcaklığını hissedeceğiniz Withco’da çalışma, etkinlik ve toplantılarınızı hem konforlu hem de eğlenceli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, organizasyon firması, catering dışarıdan temin edilebilr.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler düzenlenebilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Barkovizyon ve led ekran, istediğiniz salonu seçebilme imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Işık - ses hizmetleri, isteğe göre salon düzenlemesi, organizasyon ekibi, yemek servisi gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

W’Connect: 22-30, W’Board: 15, W’Meet: 6-8, W’Share: 6-8, W’Hall: 100, W’Square : 35 kişilik toplantı odaları bulunuyor.

Withco Coworking konferans ve toplantı fiyatları ne kadar?

Withco Coworking konferans ve toplantı fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Withco Coworking konferans ve toplantı fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Withco Coworking Kaç kişilik konferans ve toplantı kapasitesine sahiptir?

Withco Coworking açık alan kapasitesi 22 - 35 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  dekorasyonuyla herkese enerji veren güzel bir yer. keyifli toplantılar için bu mekan tercih edilmeli

 2. Puan

  toplantılar için vazgeçilmez bir adres. izmirin en güzel ofislerinden biri ortam, dekorasyon çok şık ve samimi.

 3. Puan

  Very Cosy and warm environment, you will actually will want to come to office everyday.

 4. Puan

  eğlenceli bir toplantı istiyorsanız withcoya gidin derim ? şirketimiz toplatıları için iyi ki de burayı tercih etmiş. Yorulan kendini hamağa atıyor. insanlar deseniz muhteşem ? teşekkürler withco ailesi!!!

Yorum yaz