Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Davul şov
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına mumu
 • Kına tepsisi

Mekan Özellikleri

 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Wishes Event Kına Hakkında

Wishes Event Kına Ankara ili Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Mekan kına organizasyonları için özel bir yapıya sahiptir. Mekanın sorumluları yapacağınız kına gecesi organizasyonlarında uzun süreli tecrübeye sahiptir. Mekan içerisinde farklı etkinlikleri düzenlemenize olanak sağlamaktadır. Mekan bulunduğu konum itibariyle ön plana çıkmaktadır. Mekanın yemekli organizasyon fiyatları kişi başı 10 TL ile 50 TL aralığındadır.

Özellikleri

Wishes Event Kına kapalı alanıyla hizmet vermektedir. Mekan içerisinde 250 misafirinizi ağırlayabilirsiniz. Mekan içi tasarımı oldukça dikkat çekmektedir. Yüksek tavan ve tavan olgularıyla farklı bir yapıya sahiptir. Mekan içi tasarımı farklı renklere sahiptir. Masa ve sandalyeler beyaz tiffany tarzıdır. Renkler ve zevkler tartışılmazdır. Üzerinde masa süsleme seçenekleri dilediğiniz renklerde olabilir. Ayrıca mekanın ışıklandırması seçtiğiniz renklere göre değiştirilebilir ve şıklık kazandırılabilir. Mekanın bu tasarımı sayesinde tüm şıklığınızı ortaya çıkarmaktadır.

Olanakları ve Sağladıkları

Wishes Event Kına unutulmaz kına gecelerine imza atmıştır. Daha önce hayata geçirdikleri kına ve etkinlikler ile tecrübe sahibidir. Yemekli organizasyonlarınızda geçmişleri uzun yıllara dayanan usta aşçılar tarafından hazırlanır. Hazırlanan ikramlar kusursuz bir planlama ile misafirlerinize dağıtılır. Bu dağıtım ekibinde profesyonel servis elemanları yer alır. Güler yüzlü çalışanlar sizin ve misafirlerinizin gece boyunca tüm isteklerini yerine getirmek için yanınızda bulunacaktır. Bunların yanı sıra ses hizmetleri ve orkestra hizmetleri verilmektedir. Orkestra geniş yelpazesi ile taleplerinize yanıt verebilecektir. Geniş dans pisti ile misafirlerinizle rahatça dans edebilip, eğlenebileceksiniz.

Wishes Event Kına ile Kına Gecesi Fiyatları

Mekan ile çok uygun fiyatlarda kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Mekanda gerçekleştireceğiniz yemekli organizasyonlar hafta içi 10 TL ile 30 TL aralığında değişmektedir. Hafta sonu gerçekleştireceğiniz yemekli organizasyonlar kişi başı 30 TL ile 50 TL aralığında değişmektedir. Diğer talepleriniz ve istekleriniz için fiyatlarda değişiklik yapılabilecektir.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Wishes Kına Ankara ili içerisinde kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Çankaya ilçesindeki mekana misafirleriniz dilerlerse toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşabilirler. Kendi araçlarıyla da gelmek isteyen misafirlerin için kolayca bulunabilir bir konumda yer almaktadır.

Ahmet Taner Kışlalı Mah. Park Cad. 2880 Sk. No:3 Çayyolu Çankaya / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, nişan, parti, sünnet düğünü, davet, resepsiyon, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower yapılabilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Menü başlangıç paketi içerisinde mekan süsleme, servis elemanı, ışık hizmetleri ve organizasyon sorumlusu bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde yemek servisi, menü tadım ve değişikliği, orkestra hizmetleri ve ses hizmetleri verilmektedir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanına sahiptir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve orkestra hizmeti verilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Normal menü seçenekleri ve çocuklara özel menü vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmeti 23:30'a kadar, müzik yayını 23:30'a kadar devam etmektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme, masa giydirme ve tema renk seçenekleri vardır.

Wishes Event Kına kına gecesi fiyatları ne kadar?

Wishes Event Kına kına gecesi fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Wishes Event Kına kına gecesi fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Wishes Event Kına Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Wishes Event Kına kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz