Wish More Hotel İstanbul

Wish More Hotel. İstanbul’un muhteşem şehir manzarasına sahip olan mekanda, etkinlik ve kutlamalarınız,  tıpkı hayallerinizdeki kadar görkemli geçecek. Beş yıldızlı bir otel olan Wish More, profesyonel organizasyon kadrosu ile hayallerini kurduğunuz etkinliklerin eksiksiz olarak hayata geçirilmesi için yanı başınızdadır. Wish More Hotel düğün fiyatları ve organizasyon olanakları hakkında detaylı bilgi için hemen sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ulaşım

Birkaç dakika yürüme mesafesindeki toplu taşıma olanakları ile Taksim, Tarihi Yarımada ve Bakırköy gibi İstanbul’un sembol bölgelerine; CNREXPO Fuar Merkezi ve cazibe merkezlerine kolay ve hızlı ulaşım imkanı bulunan Wish More Hotel İstanbul, ayrıca şehrin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alan Forum İstanbul’un yanı başında yer alıyor.

Toplantı & Etkinlikler

En yeni teknoloji ile donatılmış; üçü gün ışığı alan toplam altı toplantı salonu; ikiye bölünebilir toplam 254 m² genişliğindeki konferans salonu; 440 m² genişliğindeki kolonsuz balo salonu ve 640 m² genişliğindeki açık hava etkinlik alanı ile Wish More Hotel İstanbul; verimli toplantılar, unutulmaz düğünler ve keyifli kutlamalar için kusursuz mekan alternatifleri sunuyor.  Beş yüz kişiye kadar hizmet verebilen açık ve kapalı alanlarında dilediğiniz toplantıyı veya kurumsal daveti yemekli, kokteyl ya da parti konseptinde hayata geçirebilirsiniz. Ayrıca Hotel, teknolojik donanımlara sahip salonları ile iş toplantıları için de oldukça tercihe edilesi özelliklere sahiptir. Ayrıca altı toplantı ve konferans salonu bulunan Hotel, iş toplantılarınızda da konaklamalı ya da günübirlik kullanımlar için uygundur. Burada gerçekleştireceğiniz her türlü organizasyon için sizlere profesyonel organizasyon ekibi ile eşlik etmektedir. 

Sırala

 1. Avatar
  Caner
  Puan

  Geçtiğimiz hafta Wish More’un konferans salonunda yeni başlayan arkadaşlarımıza eğitim semineri düzenledik slayt gösterisi sunduğumuz ekran oldukça büyüktü ve salonun her noktasından rahat rahat görünüyordu ses sistemleri de oldukça kaliteliydi. Memnun kaldık teşekkür ederiz.

 2. Avatar
  Serpil Günaylar
  Puan

  Daha önce bir moral semineri için bulunduğum salondur… Çok şık bir mimarisi ve oturma düzenine sahip, ilerleyen zamanlarda toplantılarımız için sizinle iletişime geçmek isteriz…

 3. Avatar
  Umut
  Puan

  Wish More Otel’de uluslararası bir seminere katılmıştım davetlilere olan kibar tavırları ve güler yüzlü hizmetlerinden oldukça memnun kaldım salonun temizliği oturma düzeni ve ikramları takdire değerdi doğrusu

 4. Avatar
  Sevim Erdoğan
  Puan

  Wish More Hotel’in toplantı salonunda son 3 aydır düzenli olarak değerlendirme toplantıları yapıyoruz odaların teknolojik donanımları ve ikram servislerinden oldukça memnunuz teşekkür ederiz.

 5. Avatar
  Altan
  Puan

  Şirket toplantıları için tercih edebilirsiniz hizmet ve teknoloji imkanları yeterli

Yorum yaz