Wish More Hotel

Wish More Hotel gelin hamamı organizasyonu planlayan gelinler için eşsiz fırsatlar sunuyor. En yakın arkadaşlarınızla ve nedimelerinizle sultanlara layık bir gelin hamamını Wish More Hotel’de en iyi şekilde bulabilirsiniz. 2016 yılında İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden birisi olan Bayrampaşa’da bulunan bu otel misafirlerine, Türk gelenek ve göreneklerine uygun misafirperver şekilde hizmet vermekte. Müşteriden ziyade aileden gibi hissedeceğiniz bu otelde, karşılandığınız andan uğurlanana kadar her şey beklentilerinizin üstünde olacaktır.

Wish More Hotel dekorasyonuyla da göz dolduruyor. Çağdaş ve modern çizgilerin hakim olduğu otelde, İstanbul’un göz alıcı manzarası ile konaklama ya da davet gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Evet sadece konaklama değil, özel gün etkinlikleri için de bu otelde birbirinden şık salonlar bulunmakta.Bu davet alanlarında en özel günlerinizi gerçekleştirebilir ya da kurumsal toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Wish More Hotel, birbirinden farklı 10 toplantı salonu ve 1 adet de balo salonu ile her türlü davet ve organizasyon için sizlerin yanınızda.

Wish More Hotel Gelin Hamamı

Düğün gününüz yaklaşıyor ve koşuşturmadan, telaştan çok mu yoruldunuz? Küçük dinlenme fırsatını mı arıyorsunuz? Dinlenirken en yakın arkadaşlarınızla da eğlenebileceğiniz bir yer neresi olur diye çok da düşünmenize gerek yok. Sizleri hemen Bayrampaşa’da yer alan Wish More Hotel’in hamamına davet ediyoruz.

Bizlerin en güzel geleneklerinden birisi olan hamam kültürü, günümüzde daha trend hale geldi. Özellikle yeni evlenecekler kız kıza dinlenmek veya kına gerçekleştirmek adına hamamları tercih etmekte. Geleneğimizi geçmişten günümüze modern çizgiler ile taşıyan bu otelde, nedimelerinizle beraber eğlenirken bir yandan da tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz.

Wish More Gelin Hamamı'nında ister bekarlığa veda gerçekleştirin isterseniz de kına düzenleyin. Her ikisi için de otelin sizlere sağlayacağı birbirinden keyifli imkanlardan faydalanabilirsiniz. Gelin hamamlarının olmazsa olmazlarından müziği sunan bu otel, sizlerin istediğiniz şarkılarla yakınlarınızla eğlenmenize olanak tanımakta. Tamamen kendi zevkinizden oluşan müzikler ile hem dans edip hem de masaj imkanına sahip olacaksınız. Gelinler için 40 dakikalık masaj ise yorgunluğunuzu üzerinizden alırken düğün için de enerji toplamanızı sağlayacak.

Özellikle Yeşilçam’da gördüğümüz hamamda yemek sefasına ise Wish More Hotel'de sahip olacaksınız. Gelin hamamına özel yemek menüsü sayesinde Dünya mutfağından oluşan ikramları tercihlerinize göre bulabilirsiniz. Mezelerden tatlılara kadar geniş bir menü seçeneği sayesinde eğlenceniz lezzetli bir hale de gelecektir. En özel anlarınızı yaşamanız adına otel sizlere organizasyon sorumlusu tahsis etmekte. Bunun yanında organizasyon firması ile anlaşmanıza da sıcak bakmakta. Misafirlerinin mutluluğunu ön planda tutan otelde, hayalini kurduğunuz her şeye sahip olabilirsiniz.

Gelin Hamamı Fiyatları

En yakınlarınızla güzel zaman geçirmek ve gelin hamamımın tüm imkanlarından faydalanmak için büyük ücretler vermenize asla gerek yok. Misafirlerinin keyifli anlar geçirmesini ön planda tutan Wish More Otel, gelin hamamı paketine özel ayrıcalıklar sunmakta.

O güne özel seçilen masajlarda ve düğün sonrası gelin ve damada özel masajlarda birbirinden özel indirimleri düğün sahiplerine sunmakta.Sadece gelin hamamı değil buradaki kına, düğün ve organizasyonlarınız için de birçok kampanyadan faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak adına “DüğünBuketi” de sizlerin yanınızda. Fiyat teklifi almak adına “ücretsiz teklif al” formunu doldurarak bu otelin güzel imkanlarından haberdar olabilirsiniz.

Aileniz gibi ağırlanacağınız bu otelde en özel günlerinizi yaşamak adına Bayrampaşa’daki Wish More Hotel’e davetlisiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Wish More Hotel İstanbul Bayrampaşa’da, Forum İstanbul Avm’nin hemen yanında yer almaktadır. Toplu taşımayı tercih edecek olanlar ise metro ile yürüme mesafesinde bulunan otele kolayca ulaşım sağlayabilirler.Ayrıca Sultanahmet Meydanı’ndan ve Atatürk Müzesi Şişli’den de 20 dakikalık sürüş mesafesinde yer almakta. Mekanın açık Adresi ise şu şekilde: Kocatepe Mah. Cicoz Yolu Cad. No:207 Bayrampaşa / İstanbul.

Yorumlar

Yorum yaz