Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı hizmet
Trashday

White Photography Hakkında

White Photography İzmir Karabağlar adresinde sizleri düğün çekimi için bekliyor. Şehir içi ve şehir dışı düğün fotoğrafçılığı yapan profesyonel ekibi ile her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunuyor. 1.000 TL’den başlayan düğün çekimlerinden faydalanabilirsiniz.

Firma Özellikleri

White Photography detay düğün çekimleri ile her anınızı daha özel kılıyor. Yakın ve uzak çekimlerdeki eşsiz anlar yıllar sonrada yüzünüze aynı tebessümü bırakmayı başarıyor. Şehir dışına hizmet avantajı bulunan firma sıklıkla Urla, Seferihisar, Demirciler, Sultanlar Vadisi, Karaburun Sahilleri’nde çekim yapıyor. Çiftlerin tercih ettiği özel mekanlar, tarihi yerler ve antik şehirlerde de çekimler planlanıyor. Kişiye özel konsept tasarımları ile sizleri yansıtan doğal kareler yakalanıyor. Düğün öncesinde iletişime geçerek tarih alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

White Photography firmasının çiftler tarafından sıklıkla tercih edilmesinin sebeplerinden biri de şehir dışı hizmeti. Dilediğiniz yerde çekim yapılabilmesi başladığınız ilk andan bugüne kadar sizin için özel olan mekanları da kadraja dahil etme olanağı sağlıyor. Son zamanlarda daha çok popüler olan save the date çekimleri ile düğün öncesinden keyifli bir gün geçirerek anılarınızı ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz trashday çekimleri ile özgür plaj çekimleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Dış çekim, katolog çekimi ve konsept çekim ayrıcalıklarınız da bulunuyor. Düğün çekimlerinde düğün klibi ile evden çıkış ve salondaki son an dahil birçok çekim bir arada sunuluyor. Nişan çekimi ve aile çekimleriniz içinde bu firmayı tercih edebilirsiniz. Size özel çekimlerin orijinal teslimi kısa süre içinde yapılıyor ve daima saklayabileceğiniz bir albümünüz oluyor.

White Photography Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafı Fiyatları

İzmir dış çekim ve düğün fotoğrafçıları arasında ön plana çıkmayı başaran ekip uygun fiyatlarıyla da çiftlerin yanına oluyor. 1000 TL’den başlayan fiyatları ile her bütçeye uygun paketler sunuyor. Size özel trashday, save the date çekimleri için rezervasyon yaptırmak için firmadan randevu oluşturabilirsiniz.

DüğünBuketi çiftlerine özel avantajlardan faydalanmak için ise danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beyaz çekim ekibiyle ortak bir noktada buluşabileceğiniz gibi ziyarete de gidebilirsiniz. Firmanın adresine ulaşım için metro ve 19, 253, 879 otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Açık adres: Esentepe Mahallesi, 14. Sokak, Özerk No: 36 Karabağlar / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Daha çok tercih edilen bölgeler Seferihisar, Urla, Demirciler, Sultanlar vadisi, Çeşme, Karaburun sahilleri. Bunun yanın da antik şehirler, Kuşadası gibi çeşitli yerler vardır veya sizlerin beğendiği istediği yerlerde de çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

White Photography düğün fiyatları ne kadar?

White Photography düğün fiyatları White Photography düğün fiyatları White Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

White Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

White Photography

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Köksal Bey ve ekibine çok teşekkür ederim çekimde çok eğlendik.

  2. Puan

    Save the date ve dış çekimimizi Stüdyo Beyaz ekibiyle yaptık harikaydı, çok teşekkür ederiz 🙂

Yorum yaz