White Club Dans

White Club 2010 yılından bu yana İzmir Bostanlı’da dans okulu olarak hizmet veriyor. Akademik metotlarla eğitim veren White Dans dans etmeyi yaşam tarzı olarak benimsemiş dans tutkunlarının vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor.  Bireysel gelişime de katkıda bulunan White Club dansa aşık, ilkeli, özgür, sorumlu, çalışkan ve azimli bireyler yetişmesiyle dikkat çekiyor. İzmir Karşıyaka’da dans okulu olarak hizmet veren White Dans’ın Balçova’da da şubesi bulunuyor. White Dans hem Karşıyaka’da hem de Balçova’da ulaşım açısından son derece merkezi bir konumda hizmet veriyor.  Her yaş grubundan kursiyer kabul eden White Club; modern konsepti, yetkin eğitmenleri, nezih ve hijyenik ortamıyla bir adım öne çıkıyor.

Çocuklar için bale ve jimnastik kurslarının yer aldığı White Dans ’ta çocuklar için özel eğitmenler görev yapıyor. Alanında uzman eğitmenlerden oluşan eğitici kadrosu yetkinlikleri ile göz dolduruyor. White Dans; bale, tango, modern dans, jimnastik, latin dansları, oryantal, çocuk dansları ve düğün dansı kursları veriyor. Düğün dansı kursları ve zarif koreografileri ile adından övgüyle söz ettiren White Club İzmir Bostanlı’nın en seçkin dans kursları arasında yer alıyor. White Club, mutluluğa ilk adımını atacak çiftlerin düğün dansı kursu için ziyaret ettiği adreslerin başında geliyor.

Düğün Dansı için Özel Koreografi

İzmir Bostanlı’da hizmet veren White Club Dans düğün dansınız için size özel koreografi hazırlıyor. Tarzınıza en uygun düğün dansı koreografiniz için uzman eğitimciler destek veriyor. Vals, tango, rumba ve cha cha gibi dans türlerinden herhangi birini seçebileceğiniz gibi farklı bir tarz da seçebiliyorsunuz. Ders saatlerinde esneklik sağlayan White Dans, düğün dansı ders saatlerinizi sizin uygunluğunuza göre ayarlayabiliyor. Dansa olan tutkusunu düğün dansı koreografinize de yansıtan White Club, davetlilerinizi yıllarca konuşulacak çok özel bir gösteriyle karşılamanızı sağlıyor. Tutku, aşk ve romantizmi doruklarda yaşatan koreografilerin yanı sıra enerji dolu ve dinamik koreografiler de göz dolduruyor. White Dans, en mutlu gününüzü ölümsüz kılacak düğün dansı koreografileri ile en çok tercih edilen dans kursları arasında yer alıyor.

Ücretsiz Deneme Dersleri

Yediden yetmişe her yaş grubuna hitap eden White Dans; salon dansları, Latin dansları, modern dans, bale, jimnastik, oryantal, çocuk dansları ve düğün dansları kursları veriyor. Eşli danslarda partner zorunluluğu aramayan White Dans, dans etmeye yeni başlayacak olanlara yönelik teşvikleri ile hayranlık uyandırıyor. Ücretsiz deneme dersleri fırsatı sunan White Dans düzenlediği dans geceleri ile de İzmir gecelerine farklı bir değer katıyor. Alanında uzman sertifikalı ve lisanslı eğitimci kadrosu ile çalışan White Club profesyonel yaklaşımı, eğitim kalitesi ve samimi ortamıyla dikkat çekiyor. White Dans bir yandan eğitirken diğer yandan sosyalleşmenizi sağlıyor.

Tango, rumba, vals ve cha cha gibi dans türlerinin yanı sıra modern dans ve oryantal kursları ile geniş bir yelpaze sunuyor. Latin danslarından salsa, bachata, merengue gibi enerji dolu dans türlerinde son derece iddialı olan White Dans İzmirlilerden yoğun ilgi görüyor. White Dans modern konseptinin yanı sıra disiplinli, yenilikçi, özgür, aynı zamanda özverili eğitim anlayışı ile adından övgüyle söz ettiriyor. 2010 yılından bu yana İzmir’de dans kursları veren White Club yaratıcı ve özgün tarzıyla tercih edilirliğini artırıyor. Açtığı tüm kursların yoğun talep görmesi ve kursiyerlerin elde ettiği başarılar White Dans’ın eğitim kalitesini kanıtlıyor. White Dans dansı sevdirmeyi ve özgür bireyler yetiştirmeyi ilke edinen eğitim anlayışıyla İzmir dans okulları arasında bir adım öne çıkıyor.

Sırala

  1. Avatar
    Seren & Demir
    Puan

    Harika bir deneyim oldu ve bize eşsiz anılar bıraktı iyi ki varsınız.

Yorum yaz