İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
174 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
134 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
250
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Nikah Için ayrı alan
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Tente çadır kiralama
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale

West 34 Hakkında

West 34, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde kır düğünü planlayan çiftlere unutulmaz bir organizasyon sunuyor. Muhteşem manzarası, şık dekorasyonu ve davetlere özel hizmetleri ile bölgenin en sevilen mekanları arasında yer alıyor. Kişi başı düğün fiyatları 60 TL’den başlayan mekanın Düğün Buketi çiftlerine özel fırsatlarından yararlanmak ve rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın!

West 34 Özellikleri

West 34, modern kır düğünü konseptini en iyi yansıtan mekanlardan biri olarak öne çıkıyor. Geniş kır bahçesinde 500 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor. Beyaz örtüler ile süslenen masalar, yine beyaz napolyon sandalyeler ile tamamlanıyor. Açık alanda davetli sayınıza ve davet türünüze göre farklı oturma düzenleri hazırlanabiliyor. Ayrıca West 34 bünyesinde nikah organizasyonuna özel ayrı bir davet alanı daha bulunuyor. Kır konseptli nikah davetleriniz için West muhteşem bir seçim olacaktır.

Mekan bünyesinde kır bahçesine ek olarak bir de kapalı davet alanı bulunuyor. Kapalı alanda da 500 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Özellikle sonbahar ve kış aylarında düzenleyeceğiniz davetlerinde bu bölümü tercih edebilirsiniz. Konsept mekan süslemesi ile düğün, kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve kurumsal etkinliklerinizi bu şık alanda düzenleyebilirsiniz.

Olanakları

West 34, kır düğünü paketlerine ek olarak birbirinden ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Bunlardan ilki organizasyon sorumlusu hizmeti. Davet planlama ve mekan dekorasyonu gibi detaylarda hizmet alabileceğiniz organizasyon ekibi sayesinde kır düğününüzü kusursuz kılabilirsiniz.

Mekan bünyesinde sağlanan fotoğraf ve video çekim hizmetinden de kır düğünü paketinize ek olarak yararlanabilirsiniz. Ses, ışık ve sahne sistemleri ile profesyonel orkestra hizmeti sunan West 34 ile gelmiş geçmiş en eğlenceli kır düğününe imza atabilirsiniz.

Yemekli kır düğünü organizasyonlarına özel birbirinden lezzetli menü seçenekleri sunan mekandan ayrıca düğün pastanızı da temin etme şansına sahipsiniz!

West 34 Kır Düğünü Fiyatları

Mekan fiyatları ile de çiftlerin yüzünü güldürüyor. Düğün Buketi’ne özel erken rezervasyon ve indirimli fiyat fırsatları sunan West 34’ün kokteyl düzeninde düğün fiyatları hafta içi kişi başı 100 TL’den başlıyor. Hafta sonu kokteyl davet fiyatları ise kişi başı 134 TL civarında. Yemekli düğünlerde kişi başı fiyatlar menü seçimine göre değişkenlik göstermekte olup, hafta içi kişi başı 150 TL, hafta sonu ise 174 TL’den başlıyor.

Nerededir?

West, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde hizmet veriyor. Reşitpaşa Mahallesi’ndeki merkezi konumu ile öne çıkan West’e toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçları ile gelecek olan misafirlerinize 500 araç kapasiteli otopark hizmeti de sunan mekanın açık adresi şöyle;

Reşitpaşa Mh, Şehit Ali Kerem Mergen Sokak No:76, Sarıyer / İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü ve kına etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'te sona eriyor.

West 34 düğün fiyatları ne kadar?

West 34 düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, West 34 düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 134 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 174 TL,

West 34 Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

West 34 açık alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Geçtiğimiz hafta nikahımı West 34’te yaptık. Öncelikle mekan çok şık nikah alanını çok güzel hazırlamışlardı gelin yolu muazzamdı, oturma düzenleri sosyal mesafeye uygundu ve mekan personelleri çok ilgiliydi. Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim biz çok memnun kaldık. 🙂

Yorum yaz