Doğum Günü ve Baby Shower Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
130 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
250
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Nikah Için ayrı alan
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Tente çadır kiralama
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale

West 34 Hakkında

Klasikleşmiş doğum günü kutlaması veya baby shower organizasyonu kalıplarını yıkmak ister misiniz? İstanbul manzarasına hakim bir tepeye konumlanmış West 34 Lounge & Restaurant ev sahipliğinde neşeli dakikalar sizi bekliyor. Emirgan - İstinye hattı üzerinde bulunan mekanın kişi başı parti fiyatları ise 60 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

West 34 Lounge Özellikleri

Kır düğünü başta olmak üzere; evlilik teklifi ve mezuniyet gibi önemli anlara şahitlik eden mekan, modernliği ile öne çıkıyor. Her iki davet alanında da 500 kişilik bir kapasiteye sahip West Lounge, güçlü bir teknolojik altyapı kurularak tasarlanmış.

Portatif dekorasyon ögeleri ile donatılan West 34, organizasyon fark etmeksizin her etkinliğe özel süsleme katalogları barındırıyor. Doğum günü ve baby shower özelinde büyük önem taşıyan aksesuar çeşitliliği ise sizi bir hayli tatmin edecek düzeyde.

Doğum Günü & Baby Shower Organizasyonu

İstanbul’un en çok tercih edilen doğum günü mekanları listesinde gösterilen West Lounge Sarıyer, hizmette sınır tanımıyor. Geleceğe harika anılar bırakacağınız baby shower veya parti organizasyonu için sizi şımartacak birçok hizmet sunuluyor. Uzman bir çekim ekibi ile her anı ölümsüzleştirilecek parti; talebinize göre DJ veya orkestra ekibi ile de festival havasına bürünecek.

Restaurant olarak da hizmetlerine devam eden West 34, sunduğu yemek & kokteyl menüleri ile de farklılaşıyor. Yemek ve kokteyl düzenleri için ayrı ayrı içerikler servis eden Sarıyer baby shower mekanı mutfağı, doğum günü pastası da hazırlayabiliyor.

Mekan bünyesindeki daha ayrıntılı doğum günü ve baby shower olanakları için ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışmanlık servisimizi arayabilirsiniz.

West 34 Sarıyer Doğum Günü & Baby Shower Fiyatları

Parti malzemeleri ve baby shower aksesuarları paketi ile tüm organizasyon ihtiyaçlarınızı karşılayan mekan, fiyatları açısından da farklı seçenekler sunuyor. Kokteylli baby shower organizasyonu fiyatları 60 TL ile 80 TL arasında farklılık gösteriyor.

Yemekli baby shower etkinlikleri için kişi başı fiyatları hafta içi 130 TL, hafta sonu ise 150 TL olarak belirlenmiş. “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak West 34’ün Düğün Buketi için oluşturduğu indirimli fiyatları da öğrenebilirsiniz.

Yol Tarifi ve Adres

Sarıyer ilçesinin Reşitpaşa Mahallesi’nde yer alan West 34, Emirgan ve İstinye semtleri üzerinden de geliş güzergahlarına sahip. M2 kodlu metro hattını kullanarak ulaşım sağlayabileceğiniz adrese; 29B, 29Ş, 40B ve 41C numaralı otobüsler vasıtası ile de gidebilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü ve kına etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'te sona eriyor.

West 34 Doğum günü ve Baby shower fiyatları ne kadar?

West 34 Doğum günü ve Baby shower fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 60 TL, hafta içi yemekli kişi başı 130 TL, West 34 Doğum günü ve Baby shower fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

West 34 Kaç kişilik Doğum günü ve Baby shower kapasitesine sahiptir?

West 34 açık alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz