İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı

Wedding Palace Teras Balo Salonu

Hayallerinizin çok daha ötesinde bir düğün organize etmek için düğün salonu arayışında olanların adresi Wedding Palace Teras Balo Salonu. İstanbul ilinin Bahçelievler ilçesinde hizmet veren mekan profesyonel bir ekiple çalışıyor. Mekanda yemekli düğün fiyatları 25 TL’den başlıyor. Düğününüzü organize etmek ve güncel fiyatları öğrenmek için ‘Fiyat Teklifi Al’ formunu doldurarak göndermeniz yeterli. En kısa sürede size dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.

Özellikleri

Wedding Palace Teras Balo Salonu ülkedeki ilk alışveriş merkezinin düğün konseptine uyarlanmış hali. Adından da anlaşılabileceği gibi teras katında hizmet veren düğün salonu tüm şehri ayaklarınıza seriyor. 1000 kişiye kadar yemekli düğün yapabileceğiniz salon kapasitesine sahip. 4 farklı teraslı salon sizlere birçok etkinlik için uygun ortam hazırlıyor.

Hava koşullarına göre ister açık isterseniz de kapalı davet alanını değerlendirebilirsiniz. Yaz mevsiminde düğün yapacak olanlar için teras açık hava alanı hem ferah hem de şehir manzarasına karşı davet vermeniz için ideal oluyor. Kapalı salonun tavanı açılıp kapanabilen sistemiyle düğün günü beklenmedik hava durumlarına karşı da korunaklı bir alan sunuyor.

Wedding Palace Teras Düğün Salonu Fiyatları

Her çiftin tercihi farklı olabileceğinden mekan sizi sınırlandırmadan konseptte özgür bırakıyor. Yemekli düğün yapacaklar için kişi başı fiyatlandırma yapıldığından dolayı davetli sayısı önemli bir aktör oluyor. Gün fark etmeden yemekli düğün fiyatları 30 ile 50 TL arasında başlıyor. Yemeksiz düğün paketleri ise hafta içi minimum 5000 TL’den 7500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Hafta sonu ise 10000 TL bandında oluyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel kampanyalardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Olanakları

Bir düğün salonundan beklediklerinizin daha fazlasını sizlere sunan Wedding Palace Teras, memnuniyet odaklı çalışıyor. Düğün planlaması mekanın organizasyon desteğiyle en iyi şekilde yapılıyor. Etkinlik öncesi sizinle yapılan görüşmede hayallerinizi dinliyor, onları gerçeğe dönüştürüyor. Mekan ihtiyacınız olan fotoğraf, organizasyon ve catering gibi tüm hizmetleri size kendi bünyesinde sağlıyor.

Yemekli davetler için çorba ile başlayan servis ara sıcak ve ana yemekle devam ediyor. Yemek sonunda ise sizin için hazırlanan düğün pastası ikramı misafirlerinize tatlı bir an yaşatıyor. Gelin yolu ve gelin tagı süslemesi de özel olarak yapılıyor.

Wedding Palace Kuyumcukent Nerede?

Wedding Palace Teras Balo Salonu, Kuyumcukent Alışveriş Merkezi teras katında yer alıyor. Bahçelievler şehir merkezinde konumlanmış salona toplu taşıma veya kendi araçlarınızla ulaşım oldukça kolay şekilde sağlanıyor. 79K, 98H ve 98T otobüs hatlarını kullanarak mekana hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla gelmeyi düşünüyorsanız AVM ’nin açık ve kapalı otoparkları şehrin kalabalığında park sorunu yaşatmıyor. Basın Ekspres Yolu 29 Ekim Cad. Wedding World Kuyumcukent Avm Kat:2 No:724 Bahçelievler / İstanbul adresinde salonu bulabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekandan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, mezuniyet gibi davetler verilebilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası ve servis elemanı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Menü tadımı ve organizasyon sorumlusu bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Teras açık alan ve kapalı salon var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın orkestrası var.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel ve vejetaryen menü hazırlanıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:30'da sona eriyor.

Wedding Palace Teras Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Wedding Palace Teras Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Wedding Palace Teras Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Wedding Palace Teras Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Wedding Palace Teras Düğün Salonu açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz