Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
2500 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Süslemeler & Ekstralar

 • Hediyelikler
 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Damat basması organizasyonu
 • Damat kına örtüsü tel kırma
 • Gelin kına örtüsü seti
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına halısı
 • Kına mumu
 • Kına müziğI
 • Kına seti
 • Kına tacı
 • Kına tagı
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi
 • Oryantal / zenne şov
 • Yer minderi
 • Misafir hediyelikleri

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama Için hostes
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Şehir dışı hizmet
Kaftan / bindallı kiralama
Dans ekibi
Ekipman
Ek süsleme ve dekorasyon
Tema / konsept tasarımı

Wedding Palace Organizasyon

Kına geceniz yaklaşmakta ve hala konsept konusunda emin değil misiniz? Kafa karışıklığını bir kenara bırakıp hemen Wedding Palace Organizasyona danışmanızı öneririz. İstanbul Bahçelievler’de yer alan bu mekan çalışanları sizlerin en mutlu gününüzde yanınızda olacaktır.

Günümüzde kına geceleri artık daha göz alıcı hale geldi. Kıyafetlerden, dekorasyona belli bir konsept dahilinde her şey tamamlanmakta. Farklı ve unutulmaz bir kına gecesini kim istemez ki? Tabii ki de herkes özel gecesinde bunun hayalini kurmakta. Wedding Palace Organizasyon sayesinde tamamen sizlerin istekleriniz dahilinde bir gece sizleri beklemekte. Bu organizasyon çalışanları tarafından kendi gecenize misafir gibi katılabilirsiniz. Aklınızdan ve kalbinizden geçen her detay gecenizde sizlerle olacaktır.

Bu organizasyon firması sayesinde beklentiniz bir adım daha yukarı çıkacaktır. Konseptler konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan organizasyon firması, sizlerin mutluluğunu ön planda tutmakta. “Mutluluğa açılan kapı” sloganı ile yola çıkan mekan çalışanları sayesinde kendinizi özel hissedeceksiniz.

Bu organizasyon firması ile sadece dekoratif unsurlara sahip olmayacaksınız. Kına gecenizde dilerseniz dans ekibi de sizlerle olacaktır. Her türlü müziğe ve konsepte uygun dans ekibi sayesinde eğlenceli bir gece sizleri beklemekte.

Wedding Palace Organizasyon ile sadece kına gecesi organizasyonlarına değil, daha fazlasına da sahip olabilirsiniz. Wedding Palace’ta gerçekleştireceğiniz davetlerde organizasyon firması gene sizlerin yanında olacaktır. Düğün, nişan, mezuniyet partisi gibi her türlü davet adına mekan dizaynı farklı şekillerde sağlanmakta. Sizler sadece istediğinizi söyleyin. En iyisini organizasyon sorumluları sizler adına sağlayacaktır.

Kalbinizdeki Kına Organizasyonu

Wedding Palace, her türlü özel gün davetlerinizi gerçekleştirebilmeniz adına 4 adet davet alanına sahip. 3 tanesi kapalı ve 1 tanesi açılır kapanır tavan sayesinde 4 mevsime de uygun davet alanlarını bünyesinde bulundurmakta. Bu davet alanları misafir sayılarına göre farklılık göstermekte. Kına geceniz için davetli sayınıza göre bu salonlardan kendinize en uygun olanı seçme şansına sahipsiniz.

Wedding Palace Organizasyon, kına geceleri için davet alanlarına tam bir kına gecesi salonuna dönüştürmekte. Salona giriş yapacağınız yerden masaların üstüne kadar her yer sizler adına düzenlenmekte. Kına gecelerinin en anlamlı rengi olan kırmızı, tüm salona hakim olacak şekilde süslenmekte. Bu davet alanı sizlere bindallı ve kaftanı da sağlamakta. Birbirinden farklı çeşitleri bulunan kaftanlardan kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Eğlenceli saatler geçirmeniz adına sizler için dansçılar sağlanmakta. Dilerseniz kız grubundan oluşan dansçılar ya da zenne sizler için şov sunacaktır. Dans ekibinde sizde dahil olmak isterseniz dansçı grupla beraber koreografi oluşturarak davetlilerinize sürpriz yapabilirsiniz. En az bindallı kadar önem taşıyan bir diğer nokta ise kına tahtı. Tamamen sizlerin istediği renkte tüllerle süslenen tahtta, en özel anlarınızı yaşayabilirsiniz.

Wedding Palace Organizasyon Hizmetleri

Her yörenin farklı kına gecesi gelenekleri bulunmaktadır. Bunu bilen ve özenli davranan Wedding Palace Organizasyon, sizlere uygun olanı sağlayacaktır. Sizlere ait olan oyunları, süslemeleri ve geri kalan her detayı kendi geceleriymişçesine özenle araştırmaktadır. Bu sayede geleneklerinize en uygun kına gecesine de sahip olabilirsiniz.

Kına gecenizde en özel anıları ölümsüzleştirmek adına da kına hatırası fotoğraf köşesi hazırlanmakta. Sevdiklerinizle ve yakınlarınızla burada unutulmayacak en güzel karelere sahip olabilirsiniz. Sizler adına sağlanan fotoğrafçı sayesinde de gecenizin her anı kaydedilecektir.

Wedding Palace Organizasyon hakkında daha detaylı bilgi için “Düğün Buketi” yanınızda. Bu davet alanı hakkında daha geniş bilgi almak adına “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Wedding Palace Organizasyon Nerededir?

İstanbul Bahçelievler’de yer alan bu davet alanına kişisel araçlarla kolay şekilde ulaşım sağlanmakta. Bu mekanın sahip olduğu ücretsiz otopark sayesinde de park sorunu yaşamayacaksınız. Toplu taşımayı tercih edecek misafirleriniz de oldukça şanslı. Duraklara yalnızca 5 dakika yürüme mesafesi bulunan bu davet alanına, otobüs ve metro ile ulaşım sağlanmakta.

Açık Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi Kuyumcukent Avm Bahçelievler

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi , baby shower, doğum günü, nişan, mezuniyet, sünnet düğünü, evlilik teklifi ve düğün organizasyonu hizmetleri de bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kına gecesi organizasyonu için gerekli olan tüm ekipmanlar sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hediyelik, masa süsleme, kına tahtı gibi hizmetler sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering, çiçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi, masa / sandalye temini, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme seçeneğinden yararlanabilirsiniz

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Yapılacak organizasyon türüne göre konsept ve tema hizmeti sağlanmaktadır.

Wedding Palace Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Wedding Palace Organizasyon organizasyon fiyatları Wedding Palace Organizasyon organizasyon fiyatları Wedding Palace Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2500 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Wedding Palace Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Wedding Palace Organizasyon

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  wedding palace organizasyon ekibiyle kına gecem düşündüğümden bile güzel geçti. Dans şovları olsaun, kramlıklar olsnu her şey çok güzeldi. Sinan bey ve ekibine canı gönülden teşekkür eder emeği geçen tüm herkese teşekjkür ederim.

Yorum yaz