Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
180 ₺
Hafta İçi
220 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
160 ₺
Hafta İçi
- ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
800
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Yüksek tavan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale

Wedding In Ankara Hakkında

Görkemli dekorasyonu ile herkesi kendine hayran bırakan Wedding In Ankara Yenimahalle konumunda hizmet veriyor. Kına gecesi eğlenceleri için vazgeçilmez bir adres haline gelen mekan uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Kişi başı kına gecesi fiyatları 160 TL’den başlıyor.

Mekan Kapasitesi ve Olanakları

Wedding In Ankara kapalı alan kapasitesi ile kalabalık etkinliklere ev sahipliği yapıyor. 800 kişilik kapasitesi ile tüm sevdiklerinizi davetine çağırma imkanı sunuyor. Dekorasyonu ve ışıltılı mimarisi herkesi büyülüyor. Aksesuar detayları ve çiçek aranjmanları ile size uygun konsept tasarlanıyor.

Konuklarınıza konfor sunmak amacıyla 750 araçlık otopark hizmeti sunuluyor. Konuklarınız park sorunu yaşamadan araçlarını güvenle bırakabiliyor. Şehir manzarası ve merkezi konumu ile mekan popüler listede yerini alıyor. Düğün, nişan, davet  ve diğer özel günlerde de sizler için kapılarını açıyor.

Sunulan Hizmetler

Wedding In Ankara sunduğu hizmetler ile kına gecesi mekanları arasında ön plana çıkıyor. Mekan süsleme ve yapay çiçek detayları hayranlık uyandırıyor. Şık servisleri ve mekan dekorasyonu hayallerinizi süslüyor. Işıklandırma, ses ve sahne sistemlerindeki profesyonel kadrosu da detaylar için çalışıyor. Gece boyunca kesintisiz müzik ve eğlence sizinle oluyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile her anınız ölümsüzleştiriliyor.

Kına gecesi için ihtiyacınız olan Hint kınası, mum, kına örtüsü, kına tepsisi paket dahilinde size sunuluyor. Organizasyon sorumlusu ile davet öncesinde akışı detaylandırabiliyorsunuz. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile size ikram paketleri sunuluyor. Beyaz ve kırmızı et ağırlıklı ana yemekler, meze ve salatalardan oluşan ara sıcaklar ile birçok seçeneğiniz oluyor. Konuklarınızdan önce menü tadımı yaparak ufak değişiklikler yapabiliyorsunuz. Usta şeflerin özenle hazırladığı tabaklar titizlikle servis ediliyor. Müzik, düğün yemeği ve düğün pastası, süslemeler her detay içinize siniyor.

Wedding In Ankara Kına Gecesi Fiyatları

Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile iki seçenek sunuluyor. Yemekli fiyatları kişi başı 180 – 220 TL olarak değişiyor. Kokteyl menü seçenekleri ise kişi başı 160 TL’den başlıyor.

DüğünBuketi çiftlerine özel fiyatlardan faydalanmak için fiyat teklifi alabilirsiniz. Danışmanlarımızdan daha detaylı bilgiyi arayarak edinebilirsiniz.

Adres Bilgisi

Merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sağlayan mekan popülerliği ile biliniyor. Yenimahalle dolmuşlarını tercih edebiliyorsunuz. Özel aracıyla gitmek isteyenler için açık adres şu şekilde;TİGEM sosyal tesisleri, Gazi Mahallesi, 06560 Yenimahalle/Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğrafçımız ile çekim yapılmaktadır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl, beyaz et, kırmızı et, kına tabağı ve premium gibi menü seçenekleri mevcuttur.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'te sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Şölen ve aile masası mevcuttur. 12 m2 dev ekran ve masa örtüsü değişikliği hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Wedding In Ankara kına gecesi fiyatları ne kadar?

Wedding In Ankara kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 160 TL, hafta içi yemekli kişi başı 180 TL, Wedding In Ankara kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı - TL, hafta sonu yemekli kişi başı 220 TL,

Wedding In Ankara Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Wedding In Ankara kapalı alan kapasitesi 300 - 800 kişiliktir,

Yorum yaz