İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Yurt dışı hizmeti
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Weddies Hakkında

Weddies, uzun yıllardan beri gelin adaylarının ilk aklına gelen markalardan biri olmayı başarıyor. İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde yer alan moda evi, gelinlik modasına yön veren bir marka oluyor. Deneyimli ve uzman ekibiyle faaliyet gösteren gelinlikçi, her gelin adayının hayallerindeki tasarımı en uygun şekilde hazırlıyor. Yıl içerisinde birçok gelinle yakından ilgilenen firmanın gelinlik fiyatları 3.000 TL'den başlıyor.

Sunulan Hizmetler

Randevu sistemiyle çalışan Weddies Bridewear, düğün gününüzden en az.1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyor. Hayatınızın en özel gününde tam anlamıyla hazır olmanız için gelinliğin tasarımına ayrılan süre bu noktada önem taşıyor. Provalar ile geçen bu süreçte ekip her zaman en yakınınızda oluyor ve sizlere özel bir hizmet sağlanıyor.

Yıllar boyu gelinlik modasında öncü olan marka, Fransız ekolünden esinlenen gelinlikler ve kumaş detaylarıyla tasarımlarına yön veriyor. Göz alıcı modelleriyle tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayan gelinlikler üretiyor. Dantelli, prenses model, askılı, straplez ve kısa boy kesim modellerle daima gelinlerin beğenisini kazanıyor.

Weddies Gelinlik Fiyatları

Weddies, sizlere en güzel parçaları hazırlamak için hayalleriniz önceliğinde tasarımlar yapıyor. Gelinliğin en küçük detaylarında bile size danışarak ortaklaşa bir iş çıkarmaya hedefliyor. Nişan elbisesi ve abiye gibi daha çok modeli ürün yelpazesinde barındıran firma, hazır kalıp gelinlik modelleri de sunuyor.

Sizin istediğiniz gelinliği yaratmak için hafta sonu dahi çalışan ekip, sizi en önemli gününüzde yalnız bırakmıyor. Moda evinde gelinlik fiyatları ise 3.000 TL ile 5.000 TL aralığında değişiyor.

''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak firma hakkında detaylı bilgilere ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Özellikleri

Weddies Bridewear, randevu sürecinden sonra uzun bir hazırlanma ve tasarlama sürecine giriyor. Modacılar ve terziler, gelinlik hazırlamak için bir araya geliyor ve sizinle provalar alınıyor. Vücut hatlarınıza ve yüzünüze en yakışacak modelde bir tasarım çıkarılması için titizlikle çalışıyor. Aynı zamanda en kaliteli kumaşlarla çalışıp kaliteden ödün verilmeden gelinlikler üretiliyor.

Ulaşım Bilgisi

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde konumlanan Weddies, merkezi konumda ve şehrin dört bir yanından ulaşım olanağına sahip. 256, 30A, 30M ve 55T numaralı otobüs hatlarıyla kolay ulaşım sağlanan mağazaya M2 metrosuyla da ulaşım sağlanıyor.

Adres: Bağdat Cd. No:344 Kat:1 Daire:1, Erenköy / Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışı ve yurt dışı hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına ve abiye modelleri bulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hafta sonu hizmeti ve danışmanlık desteği bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp gelinlik ve aksesuarla hizmeti veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel dikim ve seçeceğiniz kumaşlara göre tasarım hizmeti bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin adayının isteklerine göre konsept modeller hazırlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

6 haftalık dikim ve prova sonunda gelinlik tamamlanıyor.

Weddies organizasyon fiyatları ne kadar?

Weddies organizasyon fiyatları Weddies organizasyon fiyatları Weddies organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Weddies Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Weddies

Yorum yaz