Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Vue Photographie Hakkında

İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde bulunan Vue Photographie dış çekim, düğün belgeseli, düğün fotoğrafçısı, stüdyo çekimi, save the date, trashday, nişan çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi gibi birçok çekimi uygun fiyatları ile yapıyor. Yurt içi ya da yurt dışı fark etmeksizin gelin ve damadın yanında oluyor. Özel çekim yerleri ve çekim pozları kullanıyor. Çekim fiyatları ortalama 1500 TL'den başlamaktadır.

Özellikleri

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunan Vue Fotoğrafçılık düğün hikayesi, stüdyo çekimi, katalog çekimi, trashday, save the date gibi birçok çekim sunuyor. Düğün fotoğrafçısı gelin ve damadın düşüncelerini önemsiyor. Çekim öncesi çiftleri dinleyerek onlara uygun dış çekim yerleri ve dış çekim pozları hazırlıyor. Düğünümü hoş bir fotoğraf ya da video ile duyurmak istiyorum diyen çiftlere save the date çekimi yapıyor.

Vue Photographie Bakırköy Dış Çekim Fiyatları

İstanbul’un Bakırköy ilçesindeki Vue Photographie birçok farklı çekimi birçok farklı mekan kullanarak gerçekleştiriyor. Son teknoloji makinalar kullanan düğün fotoğrafçısı düğün hikayesi, düğün videosu, düğün belgesi gibi çekimlerde drone kullanıyor. Havadan ya da yerden fark etmeksizin her açıdan çiftleri görüntülüyor.

En az altı hafta önceden iletişime geçilmesini tavsiye eden firma en mutlu gününüzü en güzel şekilde üç hafta gibi bir sürede sizlere teslim ediyor. 1500TL’den başlayan fiyatları bulunuyor. Düğün fotoğrafçısı dış çekim fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz formu doldurabilirsiniz. DüğünBuketi avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Olanakları

Düğün günü gelin ve damadın hazırlıkları ile başlıyor gelin çiçeği, gelin ayakkabısı, (altında yazılı isimler olmazsa olmaz) gelin arabası, alyanslar gibi detayları çekmeyi ihmal etmeden ilk dans, düğün pastası kesimi, gelinin çiçeği atması ile sonlanana kadar Vue Photographie her anı kaydediyor ve harika bir düğün hikayesi hazırlıyor. Düğünün stresinden uzaklaşıp özgürce ve bambaşka yerlerde fotoğraf çekilmek isteyen çiftler içinse trashday çekimi sunuyor.

Yurt dışı çekimi de yapan profesyonel ekip Eiffel Kulesi’nden Hollanda’da lale bahçelerine kadar çekim yapabiliyor. Yurt içi ve yurt dışında farklı çekim yerleri bilen düğün fotoğrafçısı tarihi ve güzel yerler kullanarak size özel dış çekim yerleri ve dış çekim pozları sunuyor. Tüm bunlara vakit ayırmak istemiyorum yalnızca stüdyo çekimi ile mutlu günümü saklamak istiyorum diyen çiftler içinde güzel bi konsept çekim sağlıyor.

Vue Photographie Nerede?

İstanbul ili Bakırköy ilçesinde bulunan düğün fotoğrafçısı bir telefon kadar uzağınızda. Firmanın açık adresi;

Zeytinlik Mahallesi, Yakut Sok. No:2 34140 Bakırköy/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışı fark etmeden çekim yapılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, stüdyo çekimi, dış çekim, nişan çekimi, katalog çekimi

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 6 hafta önceden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, konsept çekim

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, konsept çekim, düğün belgeseli, düğün videosu, düğün albümü

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Etkinlik öncesi çiftlerle görüşülüyor ve uygun konsept belirleniyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Bir ay gibi bir sürede anılarınız teslim ediliyor.

Vue Photographie düğün fiyatları ne kadar?

Vue Photographie düğün fiyatları Vue Photographie düğün fiyatları Vue Photographie organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Vue Photographie Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Vue Photographie

Yorum yaz