İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Klasik araba kiralama
Limuzin kiralama
Mini van kiralama
Şoförlü araba kiralama
Vosvos kiralama

VTR Turizm Hakkında

Gelin arabası seçiminde şıklık ve konfor kadar güvenliğe de önem veriyorsanız VTR Turizm sizin için doğru seçim olacak. Özel eğitimli şoförleri ile rakiplerinden sıyrılan firma, 800 TL'den başlayan fiyatları ile de bu ayrıcalığı sürdürüyor. Şirket, çiftleri İstanbul ili Pendik ilçesindeki ofislerinde karşılıyor.

Özellikleri

Firma, bünyesinde genç araç barındırmasıyla öne çıkıyor. Firmanın sahip olduğu tüm araçlar, 36 ayda bir yenilenerek filoya çok daha genç araçlar katılıyor. VTR Turizm, jakuzili Mini Cooper, Jaguar, Hummer ve H2 gibi koleksiyonluk araçları da bünyesinde barındırarak hizmetini dünya standartlarına taşıyor.

Şoförlü gelin arabası kiralama konusunda da standartları zorlayan firma, şoförlerini sıkı bir oryantasyon sürecinden geçiriyor. Çalışanlarında minimum beş yıllık deneyim arayan firma, en iyi hizmeti verebilmek için yılda iki kere tüm çalışanlarını sağlık kontrollerinden geçiriyor.

VTR Turizm Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Şirket, binek araçlardan paha biçilmez araçlara kadar birçok farklı aracı ve fiyatları da bünyesinde barındırıyor. Fiyatları kalitesiyle örtüşen firmanın gelin arabası kiralama fiyatları 800 TL’den başlıyor ve çiftlerin seçtiği araca göre bu fiyatlar artış gösteriyor. Herkesin gözünü kamaştıracak araçlarla hayatınızda bir ilk yaşamak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak çıkan formu doldurmayı unutmayın!

Olanakları

En güzel yolculuğunuzda evcil hayvanlarınız da size eşlik etsin isterseniz firma önceden bildirmeniz koşuluyla size bu olanağı sağlıyor. Yolculuğun başından sonuna kadar kusursuz geçmesi için VTR Turizm, çiftleri belirledikleri saatlerde, belirledikleri konumdan alarak, yine talep edilen konuma bırakabiliyor.

Jakuzili gelin arabası ve limuzin içinde içecek ikramı gibi alışılmadık istekleriniz bile firma tarafından rahatlıkla karşılanabiliyor. Şirket, düğün haricinde havaalanı transfer, personel taşımacılığı ve operasyonel kiralama hizmetini de bünyesinde barındırıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Pendik ilçesinde bulunan VTR Turizm gelin arabası kiralama şirketine ulaşmak son derece kolaydır. Özel araç ve taksi seçeneğinden faydalanan gelin ve damat adayları şirketi “Yenişehir Mh. Ankara Cd. Sümbül Sk. No:10-15/16 Starport Plaza Kurtköy - Pendik / İSTANBUL” adresinde bulabilir. Pendik Orhanlı minibüsleri ile 132 , 132H , 133GP , E-10 , KM29 , UM73 otobüsleri de alternatif olarak kullanılabilir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma, İstanbul şehrinde çiftlere hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Personel taşımacılığı, havaalanı transfer ve operasyonel kiralama hizmetleri verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 haftadan az bir süre önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Genç filo ve çalışan oryantasyonu hizmeti verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paket içeriğinde şoför ve araçta ikram seçenekleri vardır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette evden alım ile araçta jakuzi imkanı vardır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Lüks dekorasyon seçenekleri mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi yaklaşık bir aydır.

VTR Turizm organizasyon fiyatları ne kadar?

VTR Turizm organizasyon fiyatları VTR Turizm organizasyon fiyatları VTR Turizm organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

VTR Turizm Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

VTR Turizm

Yorum yaz