Ankara Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
4000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dikim provası
Evde / ev dışı prova
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim

Volkan Arıkanoğlu Tasarım Evi Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesinde, gelinlik ve moda evleri arasında bulunan bu tasarım evi, sizleri bir kez yaşayacağınız bu mutlu gün için özenli bir şekilde hazırlıyor. Gelinlik, nişanlık ve abiye hizmetleri veren tasarım evi, hafta sonu da hizmetlerine aralıksız devam etmesinden dolayı sizlere büyük bir kolaylık sağlıyor. Volkan Arıkanoğlu Tasarım Evi fiyatları ise 1000 TL ile 3000 TL arasından başlayan rakamlarla hizmet veriyor.

Firmanın Özellikleri

Firma, gelin adaylarına ve tüm kadınlara, şu an için sadece Ankara’da hizmet veriyor. 4 hafta gibi kısa bir sürede gelin adaylarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Volkan Arıkanoğlu Butik Moda, tüm müşterilerini mutlu göndermek için elinden geleni yapıyor. Gelinlik, nişanlık ve abiye hizmetlerinden ayrı olarak firmanın gelin adaylarına aksesuar hizmeti de bulunuyor. Sadece kendi tarzıyla sınırlı kalmayan bir anlayışa sahip olan gelinlik ve moda evlerinden birisi konumundan olan firma, her türden tarza hizmet etmeyi hedefliyor.

Tasarım Evi Fiyatları

Volkan Arıkanoğlu Butik Moda fiyatları, aldığınız hizmetlere göre değişiklik göstermekle beraber 1000 TL ile 3000 TL arasında minimum fiyat olarak başlıyor. Özel dikim ve hazır model seçenekleri de bulunan firmanın en özel ve bütçenize uygun gelinlik fiyatlarına ulaşmak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Volkan Arıkanoğlu Butik Moda Olanakları

Firma, gelinlik ve moda evleri firmalarının sunduğu genel hizmetlerin yanı sıra, aksesuar hizmetleriyle de gelin adaylarını, en mutlu olacakları geceye tam anlamıyla hazır bir hale getiriyor. Gelinin beline bağlanacak kuşaktan, buketine ve şapkasına, her şey düşünülüyor. Sadece düğün anı değil. Düğünden sonra da gelin adaylarının giyim anlamında tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan Volkan Arıkanoğlu Tasarım Evi bünyesinde, iç çamaşır ve gecelik seçenekleri de bulunuyor.

Volkan Arıkanoğlu Butik Moda Nerededir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinden bulunan gelinlik ve moda evine ulaşmak çok kolay. Kızılay’dan metro ile ulaşabileceğiniz moda evi için Koru metro istasyonunda inmeniz gerekmektedir. İstasyona yürüme mesafesinde bulunan moda evine ayrıca özel aracınızla da park sorunu çekmeden ulaşabilirsiniz. Çayyolu, Yaşamkent, Sincan ve çevre semtlerden düzenli olarak otobüs seferleri de bulunmaktadır.

Volkan Arıkanoğlu Butik Moda açık adresi de burada: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2811. Cad. 2 Çayyolu, Çankaya, Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ve çevresine hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Aksesuar, iç çamaşırı, sabahlık ve gecelik hizmeti verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir ay önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hafta sonu, tüm hizmetleri kolaylıkla alabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Provalar, başlangıç paketinin içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim, hazır model ve kişiye özel tarz ve konsept çalışmaları, her şey dahil paketin içerisinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel tema seçenekleri mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 4 haftada gelinliğiniz teslim edilecektir.

Volkan Arıkanoğlu Tasarım Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Volkan Arıkanoğlu Tasarım Evi organizasyon fiyatları Volkan Arıkanoğlu Tasarım Evi organizasyon fiyatları Volkan Arıkanoğlu Tasarım Evi organizasyon fiyatları ise 1000 - 4000 TL arasında değişmektedir.

Volkan Arıkanoğlu Tasarım Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Volkan Arıkanoğlu Tasarım Evi

Yorum yaz