Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün klibi
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Vizyon Fotoğrafçılık Hakkında

Hem Bayraklı konumunda oluşuyla, hem de olanak genişliği ile, tam aradığınız dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olan Vizyon Fotoğrafçılık, hizmette sınır tanımıyor. Sadece dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet vermekle kalmayan bu firmanın başlangıç fiyatları yalnızca 1.000 TL. Foto Vizyon olarak da bilinen bu firmanın çiftlere sunduğu fırsatlar ve daha detaylı içerik bilgileri için, sizleri yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Çekim Türleri

İzmir Bayraklı konumunda bulunan bu firma, yalnızca İzmir geneline hizmet vermiyor. İzmir dışında olup da bu firmadan yararlanmak isteyenler hemen ücretsiz teklif formunu doldurabilir. Firmanın bir diğer güzel özelliği ise, dağ, tepe, deniz, göl, çayır veya ormanlık alan fark etmeksizin, herhangi bir konumda çekim gerçekleştirilebiliyor. Vizyon Foto bünyesinde bulunan yaratıcı ekip sayesinde içiniz rahat olsun. İnovatif fikirlerin asla tükenmediği bu firmada, video çekimi de sinematik efektler kullanılarak gerçek üstü boyutlarda hazırlanmakta.

Vizyon Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ortalama olarak, 1.000 TL'den başlayan dış çekim paketleri, arzu edilen olanakların eklenip çıkartılmasıyla daha da uygun hale getirilebilmekte. Tam olarak aradığınız video çekimleri ve standartların üzerinde baskı yöntemleri ile hazırlanan bir düğün albümü, her şey dahil paket ile sizlere teslim edilmekte. Bu paket ise, yalnızca 2.000 TL'den başlamakta. Sadece size özel Foto Vizyon düğün paket fiyatlarını değerlendirmek için, hemen şimdi ücretsiz teklif alın!

Olanakları

Dış çekim haricinde, sünnet düğünü çekimi, mezuniyet çekimi, bebek ve aile çekimleri ile de Bayraklı halkı tarafından sıklıkla tercih edilen bu firma, fotoğrafçılık haricinde, baskı ve animasyon konularında da uzman. En sevdiğiniz figürler, 3 boyutlu yazıcı ile tasarlanabilir. Bardak veya tişört baskıları da bu firma tarafından itina ile yapılmakta. Foto Vizyon düğün paketlerine dair aklınıza takılanlar olursa, çekinmeden DüğünBuketi Danışma Hattı ile irtibata geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Toplu taşımayı tercih edecekler için, ESHOT ideal. 168, 330, 338, 543, 599, 699 otobüs hatları ile ulaşım sağlanmakta. Menemen- Cumaovası treni ve İzmir Metrosu ile de ulaşım imkanı bulunuyor. Kişisel arabanız ile gidebilmeniz için Foto Vizyon açık adresi ise hemen burada:

1643 sok No:57/A Sevgi Yolu 35580 Bayraklı, İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İzmir olmak üzere arzu edenler için şehir dışı hizmet imkanı da bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, partiler, özel günler ve diğer etkinliklerde de bu firmayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 - 3 hafta öncesinde iletişime geçilmesi yararlı olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Buket, gözlük, arka plan dekoru gibi çeşitli aksesuarlar sizlere sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hem stüdyo çekimleri hem de dış çekim hizmeti bu paket ile sağlanmakta.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç için sağlanan olanaklara ilave olarak, aksesuar temini ve arzu edilen lokasyonda çekim hizmetleri için bu paketi tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin isteğine göre belirlenen çekim yerine uygun dekorasyon seçenekleri bulunuyor. Dış mekan çekimleri için dahi arka plan dekoru seçeneği mevcut.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta gibi bir süre de teslim ediliyor.

Vizyon Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Vizyon Fotoğrafçılık düğün fiyatları Vizyon Fotoğrafçılık düğün fiyatları Vizyon Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Vizyon Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Vizyon Fotoğrafçılık

Yorum yaz