İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
150
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
150
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Sandalye süsleme / kiralama
  • Supla
  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
İçecek barı
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima
Alkol servisi

Vitrin Hakkında

İstanbul Beşiktaş mevkiinde bulunan Vitrin Club, davet alanları arasında bar özelliği taşıyarak kendini diğer mekanlardan ayırıyor. Belirli günlerde canlı müzik imkanı sunan ve hafta sonları DJ performansları sergilenen mekanda, günlük yaşantınızdaki bütün stresi atma imkanı bulabiliyorsunuz. 200 TL’den başlayan fix menü fiyatları ile sınırsız eğlence sunan mekan ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için sitemizde bulunan ‘Ücretsiz Teklif Al’ formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Özellikleri

Hafta sonları dört kişilik stantlarıyla hizmet veren mekan, seçilen alkollü/alkolsüz içecek seçimine göre sizleri karşılıyor. Aynı zamanda kına, nişan, düğün, bekarlığa veda ve bayii toplantılarınızın organizasyonları için Vitrin Meyhane, İstanbul Beşiktaş’ta 150 kişilik kapasitesi ile müşterilerine hizmet veriyor.

Mekan; 2005 yılında Fancy Club ile başlayan, 2009 yılında Club Voice, 2010 yazında Fancy Summer, 2010 yılında Abajur Club, 2011 yılında Vitrin Club ve daha sonra Vitrin Fasıl & Meyhane açarak hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Organizasyon ve eğlence alanında deneyimleri oldukça fazla olan mekan, profesyonel ekibiyle ve egzotik karışımlarıyla müşterilerinin yeni tatlar keşfetmesine olanak sağlıyor.

Beşiktaş Vitrin Davet Fiyatları

Kişi başı 200 TL’den başlayan fiyatları ve hafta sonları stant başı 650 TL’den başlayan fiyatları ile Vitrin Club, Beşiktaş semtinde sizleri bekliyor. Seçeceğiniz alkol çeşitlerine göre daha detaylı fiyat bilgisi almak için ‘Fiyat Teklifi Al’ butonundan bize ulaşabilirsiniz.

Olanakları

Bu davet alanı üç çeşit fix menü seçeneği sunuyor. Fix menülerin içerikli hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bize ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mekanın sahnesinde, her cuma akşamı canlı performans sergileyen Berkay’ı dinleyebilir, sevdiklerinizle kaliteli müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Beşiktaş semtinde otopark derdine düşmeden, sabahın ilk ışıklarına kadar gönül rahatlığıyla eğlenebiliyorsunuz. Aynı zamanda ayarlanan oturma düzeniyle de farklı dans gösterilerini mekanın her noktasından rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Vitrin Nerededir?

Şahsi aracınızla ya da taksiyle rahatlıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bir lokasyona sahip olan Vitrin Club’a aynı zamanda toplu taşıma araçlarını kullanarak da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul’un Beşiktaş semtinde bulunan mekana, 122C, 125, 43R, 559C, 58A, 59CH, 59RS, DT2 numaralı otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Hacıosman-Yenikapı hattı metrosunu kullanabilir, rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanına sıra Poligon ve Zincirlikuyu hattındaki dolmuşları da kullanarak Vitrin Club’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekanın açık adresi ise şu şekilde: Levent, Nisbetiye Caddesi Levent, İris Sk. No:4 1, 34330 Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan, ihtiyacınız olan hizmetleri temin edebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Fancy GROUP bünyesindeki Vitrin'de 1000 kişiye kadar yemekli ve yemeksiz seminer, kokteyl, kına, bekarlığa veda, davet, düğün organizasyon hizmetleri de verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 1 ay önce irtibat kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ünlü isimlerle çalışıyor olması, otoparkının mevcut olması ve kapasite hacmi mekanın sunduğu ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Seçilen alkollü içeceklerin yanında kokteyl ve mezeler bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Canlı müzik, ses ve sahne sistemi, çeşitli alkollü içecekler ve özel karışımlar bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendine ait konseptleri mevcut, daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Bİr tane davet alanı bulunuyor. Kapalı olan bu davet alanı dünyadan uzak yeni bir atmosfer imkanı sunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Her cumartesi DJ Gürkan Çıttık & DJ Yiğit Özdemir, her cuma da DJ Cemre Burak Vitrin Club'da sahne alıyor. Bunun dışında mekan ünlü isimlerle de çalışıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Yemekli ve yemeksiz olmak üzere üç farklı menü çeşidi bulunuyor. Bu menülerle ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis her gün 18:00 - 04:00 arası sağlanıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın kendine ait konseptleri mevcut, daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Vitrin organizasyon fiyatları ne kadar?

Vitrin organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 200 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Vitrin organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 300 TL,

Vitrin Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Vitrin açık alan kapasitesi 100 - 150 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz