İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin arabası süsleme
Minibüs kiralama
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Toplu taşıma hizmeti

Vitopya Vip Araç Kiralama Hakkında

Vitopya Vip Araç Kiralama firması İstanbul Şişli ilçesinde hayalinizdeki gelin arabası temini için bekliyor. Zaman kaybetmeden iletişime geçtiğinizde düğününüzün en önemli ihtiyacını karşılıyor. Düğün gününüzde gönül rahatlığıyla tatlı telaşa kendinizi bırakabiliyorsunuz. 400 TL’den başlayan fiyatları ve hizmetleri ile sizi şaşırtacak ekiple tanışmak için DüğünBuketi.com danışmanlarını arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Özellikleri

Vitopya Vip Araç Kiralama, binek araç, lüks araç, minibüs ve VIP araç seçenekleriyle her şeyi sizin tercihinize bırakıyor. Siyah cam filmleriyle kaplanmış birbirinden lüks araçlardan dilediğinizi seçip davet gününüzde konforunuzdan ödün vermiyorsunuz. Araçların içleri geniş ve ferah 9 ile 10 kişinin oturabileceği kapasitede oluyor. Lüks deri koltuklar tercih edilerek özel dekore ediliyor.

Gelin arabası içinde sizleri düşünerek soğutma kapasitesi yüksek bir buzdolabı gizleniyor. Rahatlıkla kullanabileceğiniz bu buzdolabı sayesinde içeceklerinizi ve ikramlar muhafaza ediliyor. Konvoyun neşesine içecekleriniz ile eşlik edebiliyorsunuz.

Sunulan Olanaklar

En az 1 hafta öncesinden Vitopya ile iletişime geçerek sizin için uygun olan tarih ve saatte hizmet almayı talep edebiliyorsunuz. Şoför hizmeti zorunlu tutulmuyor. Sizin isteğiniz doğrultusunda profesyonel ekipten şoför temin ediliyor. Yol boyunca güvenli hissedebileceğiniz deneyimli kadrosundaki özel şoförler size yardımcı oluyor. Gelin arabasını süslemeli ya da süslemesiz teslim alma şansınız bulunuyor. Süslemeli şekilde temin etmek isterseniz elbette ki sizin zevkinize uygun şekilde süslenior. Tül, kurdele, tarzınızı yansıtan yazılar, sevdiğiniz çiçeklerle donatılıyor.

İster klasik ister farklı tüm tarzlara uygun hale getirilen lüks araçlar bulunuyor. Vitopya, gelin arabası kiralama konusunda İstanbul içinde sizlerin isteklerini karşılayabilecek donanıma sahip oluyor. Gelin arabası kiralama hizmeti şehir dışına da veriliyor. Özel gününüzde sizin ve konuklarınızın kolay ulaşım sağlaması için tüm profesyonellk sağlanıyor. Davetli taşıma, nişan, düğün, kına, fotoğraf çekimi, sünnet töreni ve tüm özel organizasyonlarınızda son model Mercedes ve daha nice lüks araçlar size hizmet vermek için bekliyor.

Vitopya Vip Araç Kiralama Fiyatları

Bakım ve onarımı düzenli aralıklarla yapılan lüks araçları kiralayabilmeniz için sizlere standart ve luxury paket seçenekleri sunuluyor. 400 TL ile 600 TL arasındaki fiyatları talep ettiğiniz hizmete göre değişiklik gösterebiliyor. Güncel fiyat bilgisi için 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Yol Tarifi

Şişli ilçesinde bulunan Vitopya Vip Araç Kiralama, toplu taşıma araçlarıyla rahat ulaşılabilir konumda hizmet veriyor. Otobüste 121A, 251, 41AT, 522, 522ST, 55, 93M, metro ile M2,M7 ya da minibüs B-37 hatlarını kullanabilirsiniz. Özel aracınızla gitmek isterseniz açık adres:

Gülbahar Mah. Otello Kamil Sk. No:16/3 Şişli / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve diğer illere hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, sünnet töreni, davetler ve sürpriz etkinliklerinizde hizmet alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç içi mini buzdolabı, ikramlar ve toplu taşıma hizmeti ek avantajlardan oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Bakım ve onarımı tapılmış, temiz bir şekilde dilediğiniz araç temin ediliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel şoför ve süsleme hizmeti bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sizin tercihinize bağlı olarak gelin arabası süslemesi yapılıyor.

Vitopya Vip Araç Kiralama organizasyon fiyatları ne kadar?

Vitopya Vip Araç Kiralama organizasyon fiyatları Vitopya Vip Araç Kiralama organizasyon fiyatları Vitopya Vip Araç Kiralama organizasyon fiyatları ise 400 - 600 TL arasında değişmektedir.

Vitopya Vip Araç Kiralama Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Vitopya Vip Araç Kiralama

Yorum yaz