Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Vita Medya Hakkında

Çankaya sınırları için profesyonel hizmet veren bir düğün fotoğrafçısı var karşınızda. Bu, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, 1.000 TL'den başlayan fiyatları ile, sadece Ankara bölgesinde değil, ülke genelinde en uygun alternatifleri sunan mekanlardan. Üstelik, Vita Medya ile sadece düğün çekimi değil, aynı zamanda moda ve katalog çekimleri de gerçekleştirilmekte. İlginizi çekeceğine emin olduğumuz bu firma hakkında ayrıntılı bilgileri edinmeye ne dersiniz?

Çekim Türleri

Vita Media en özel gününüzü unutulmaz kılmak için sizlerin yanında bulunuyor. Ankara fotoğrafçıları arasında en çok tercih edilen olabilmek, fark yaratmak için durmaksızın çalışan düğün fotoğrafçısı kendisini sürekli yenilemeye devam ediyor. Bu anlamda sizlerde gelen yorumları ve eleştirileri her zaman için önemsiyor.

Düğün fotoğrafçısında düğün öncesinde yapılan save the date çekimleri ile sevdiklerinize düğün tarihinizi haber verebiliyorsunuz. Üstelik yalnızca sosyal medyada paylaşabilmek için dahi videografik içerik üretimi gerçekleştirilmekte. Dilerseniz düğün sonrasında yapılan trashday çekimleri ile üzerinden yıllar geçse de unutulmayacak güzel görüntüler elde ediliyor. Vita Medya ile katalog çekim ve konsept çekim hizmetleri de mümkün.

Vita Medya Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ankara'nın pek çok noktasında çekimler gerçekleştiren bu fotoğrafçı, farklı alternatifler sunduğu gibi cazip fiyat teklifleri de öneriyor. Başlangıç paket fiyatları 1.000 TL -1.500 TL arasında değişen Vita Medya’da çekim türüne göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Merak ettikleriniz ve detaylı bilgi alabilmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu bizlere iletmeniz yeterli.

Olanaklar

Vita Medya dış çekim ile Ankara'nın birçok farklı noktasında muhteşem çekimler gerçekleştiriyor. Düğün fotoğrafçısı sizlere şehir dışında çekim ve yurt dışında çekim olanakları da sunuyor. Dilerseniz stüdyo çekimini tercih edebiliyorsunuz. Önceden kararlaştırılan lokasyonlarda çekim yapmak üzere çiftlere ekip temini sağlanıyor. Çekim sonrası orijinal kopya teslimi 2 hafta sonra alabiliyorsunuz. Sizler de Vita Medya ile birlikte çalışmak isterseniz 1 hafta öncesinde iletişime geçmelisiniz.

Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Vita Media Ankara - Çankaya lokasyonunda bulunuyor. Toplu taşıma, taksi ya da özel aracınızla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Toplu taşıma ile ulaşım için 185-7, 427-7 otobüslerini, M1, M2, M3 metro hatlarını kullanabilirsiniz. Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres Aziziye Mah. Hoşdere Cad. Hava Sok. 19/A Çankaya - Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ili, şehir dışı ve hatta yurt dışı çekim hizmetleri bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü çekimi, hamile çekimleri, aile portreleri ve nişan çekimleri, isteyenlere stüdyoda, isteyenlere de dış mekanda hizmet vermekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 - 2 hafta öncesinden iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yaratıcı ekip ile çalışma fırsatının yanında, drone veya jimmy jib gibi profesyonel araçları kullanma fırsatını da elde edeceksiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi imkanının yanında ekip temini ve fotoğrafların orijinal çıktılarının teslimi, sizlere sunulmakta.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim imkanı ve buna ilave olarak, save the date veya trashday olanakları da bu pakette mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Hem sıra dışı hem de realistik konseptleri burada bulabileceğiniz gibi, ideallerinizi canlandırma fırsatı da bu firma tarafından sunuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi 2 haftadır.

Vita Medya düğün fiyatları ne kadar?

Vita Medya düğün fiyatları Vita Medya düğün fiyatları Vita Medya organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Vita Medya Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Vita Medya

Yorum yaz