Manisa Sünnet Düğünü Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Hediyelik sepeti
  • Gül suyu ve lokum ikramı
  • Halay mendili
  • Şerbet ikramı
  • Sünnet mevlidi

İmkanlar

Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Lcv
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Vista Etkinlik ve Tasarım Hakkında

Manisa’nın Salihli ilçesinde yer alan Vista Etkinlik ve Tasarım organizasyon ekibi, sünnet düğünü organizasyonu haricinde birçok özel gün organizasyonunda da tecrübeye sahip. Çocuğunuz için hayalini kurduğunuz sünnet düğününü görkemli bir hale getirmek için çeşitli paketler ve avantajlı ekstra seçenekleri bulunuyor. Organizasyonun sizlere sunduğu paket fiyatları minimum 1.000 TL’den başlıyor.

Vista Etkinlik ve Tasarım Özellikleri

Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşacağınız sünnet düğünü organizasyonunu çocuklar için eğlenceli hale getirecek etkinlikler hazırlanıyor. Sünnet düğünü konseptini tamamlayacak aksesuarlar kiralanıyor. Sizlere çeşitli konseptler sunuluyor. Kişiye özel konsept tasarımları da yapılabiliyor.

Organizasyon gününe kadar sizinle ilgilenen etkinlik sorumlunuz konsept, mekan ve ekstra detay seçimlerinizden davetlilerinizin oturma düzenine kadar her detay ile ilgileniyor. Sünnet hediyelikleri, sünnet kınası, sünnet örtüsü, halay mendili, kına mumu gibi çeşitli ihtiyaçlarınız için bir sünnet paketi sunuluyor. A’dan Z’ye oğlunuzun ve sizin tüm taleplerinizi gözeterek hazırlanan bir sünnet töreni hazırlanıyor.

Vista Etkinlik ve Tasarım Sünnet Düğünü Fiyatları

Firma, ihtiyaçlarınıza ve davetlilerinizi memnun etmek üzere farklı içeriklere sahip başlangıç ve her şey dahil paketler sunuyor. Organizasyonda çocukların doyasıya eğleneceği etkinlikler her şey dahil paketler içerisinde yer alıyor. Minimum paket fiyatları 1.000 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. Fiyatlar isteklere göre değişiklik gösterebiliyor.

Organizasyonun sizlere sunacağı hizmetler hakkında bilgi almak ve kendi isteklerinizi iletmek için ”DüğünBuketi.com” danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Ailece, yıllarca fotoğraflara bakıp anımsayacağınız sünnet düğünü organizasyonu için Vista Etkinlik ve Tasarım organizasyon kapılarını sizlere açıyor. Oğlunuzun aklında kalacak olan ilk anılardan sünnet düğünü organizasyonunda, arkadaşlarıyla eğlenebileceği pek çok alternatif bulunuyor.

Organizasyon sürecinde seçtiğiniz konsept ve düğün paketi doğrultusunda hazırlıklar yapılıyor. Düğün gününden önce sizlere örnek bir demo masa sunuluyor. Sizlere sunulan demo masa sayesinde, gerekirse kolaylıkla değişiklik yapabiliyorsunuz.

Sünnet düğününün ayrıntılarıyla ilgilenirken mekan konusunda kararsız kalırsanız, Vista Etkinlik organizasyon ekibi yardımınıza yetişiyor. Manisa içinde ve şehir dışında farklı mekan alternatifleri sunuyor. Mekan süsleme, balon detayları, çiçek aranjmanları ile şık bir süsleme yapılıyor. Müzik performansına minikler de hayran kalıyor. Paketlere ek olarak palyaço temini isteyebilirsiniz.

Ulaşım Bilgisi

Manisa’nın Salihli ilçesinde bulunan Vista Etkinlik organizasyon firmasına şehir merkezinden kalkan dolmuşlar veya özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Kurtuluş Mahallesi Şüheda Caddesi No:196/D Salihli / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ve şehir dışında hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, doğum günü, açılış, nişan, kına gecesi, sünnet töreni gibi özel günlerde hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Demo masa ve şehir dışında hizmet verme ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sünnet düğünü organizasyonu konsept seçimi,mekan ayarlanması ve mekan süslemesi başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Demo masa,kişiye özel konsept geliştirme seçeceği her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı dekorasyon seçenekleri vardır.

Vista Etkinlik ve Tasarım organizasyon fiyatları ne kadar?

Vista Etkinlik ve Tasarım organizasyon fiyatları Vista Etkinlik ve Tasarım organizasyon fiyatları Vista Etkinlik ve Tasarım organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Vista Etkinlik ve Tasarım Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Vista Etkinlik ve Tasarım

Yorum yaz