Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Vision Art Photography Hakkında

Kahkahaların ve mutluluk gözyaşlarının bir arada olduğu düğününüzde, her anı yakalamak ve saklamak istediğinize eminiz. O yüzden sizi İzmir ili Konak ilçesinde bulunan Vision Art Photography ile tanıştırmak istiyoruz. Hem kaliteli çekimleriyle hem de profesyonel ekibiyle dilediğiniz yerde 1.000 TL'den başlayan dış çekim fiyatları ile sizi bekliyor!

Çekim Türleri

Vision Art ekibi için yeni evlenecek çiftlerin bu güzel anlarına tanıklık etmek oldukça önemli bir ana dönüşüyor. Çünkü en güzel fotoğraf karelerinin çıkması hedeflenmekle birlikte, çiftlerin mutluluğuna katkıda bulunmak istiyor. Dolayısıyla her türlü ekipman temini fotoğrafçı tarafından sağlanıyor. Eğer ekip ile sözleştiyseniz nişan çekimlerinden başlayarak trashday çekimlerine kadar işbirliği içinde hareket edebiliyorsunuz. Ekip, bu duygu dolu günlerin her anını kaydetmeye çalıştığı için her an sizin yanınızda oluyor.

Dilediğiniz konseptlere ve renklere göre save the date çekimleri ile sürece devam ediliyor. Yapılan çekimlerdeki fotoğraflara düğün tarihinizin de eklenmesiyle bir video klip hazırlanıyor. Böylece bu çekimler online davetiye olarak sosyal medyada kullanabileceğiniz kısa bir video haline geliyor.

Vision Art Photography Konak Dış Çekim Fiyatları

Şehir ve konsept alternatiflerine bağlı olarak değişen paket fiyatları siz değerli çiftlerin bütçesini de korumak amacıyla optimal seviyede belirleniyor. Minimum 1.000 TL'den başlayan fiyatları olan Vision Art Photography bünyesinde her şey dahil paketin fiyatları ise 1.500 TL gibi cüzi bir miktardan başlıyor.

Firma ile görüşmeyi en kolay şekilde gerçekleştirmek için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilir veye DüğünBuketi organizasyon danışmanlarından destek alabilirsiniz.

Olanakları

Çekimler için üstün çaba gösteren ekip, en güzel fotoğraf karelerini yakalayana kadar pes etmiyor. Dolayısıyla bu çekimler esnasında toplanan tüm fotoğrafların orijinalleri size teslim ediliyor.

Vision Art Photography, kaliteli çekimleriyle kendinden sık sık söz ettirdiği için başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'ye ve yurt dışına çekim için ekibiyle birlikte gidiyor. Eğer konsept ya da mekan konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, ekiple görüşerek sizin için en uygun olana karar verebiliyorsunuz.

Nerededir?

Çok kolay bir lokasyonu olan stüdyoya ister özel aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşabilirsiniz. Otobüsle gelmek isterseniz Konak yönüne doğru ilerleyen otobüslere binebilirsiniz. Otobüs dışında metro ve tramvay alternatiflerinden de rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Vision Art açık adres: 1438 Sok. No:7 Kültür Mahallesi, Alsancak - Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ülke geneline ve yurt dışına hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim hizmetleri de verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Randevunuzu 3 hafta önceden oluşturabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orijinal fotoğraf teslimi, dış mekan çekimi ve yurt dışında çekim hizmetleri verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi başlangıç paketi içerisindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftler ile ortak karara varılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde çiftlere teslim yapılıyor.

Vision Art Photography düğün fiyatları ne kadar?

Vision Art Photography düğün fiyatları Vision Art Photography düğün fiyatları Vision Art Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Vision Art Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Vision Art Photography

Yorum yaz