İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
300 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin arabası süsleme
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Toplu taşıma hizmeti
Vip transfer hizmeti

Vip Gelin Arabası Hakkında

Vip Gelin Arabası, İstanbul Kağıthane lokasyonunda lüks araçları ile en özel gününüze şahitlik etmek için bekliyor. Araç konforu açısından en çok tercih edilen vito ve diğer araç seçenekleri ile gelin arabası hizmeti veren firma müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyor. 300 TL’den başlayan fiyatları ile her bütçeye uygun paketler sunuyor. Paketler hakkında detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışmanlarını arayabilirsiniz.

Özellikleri

Şoförlü araç kiralama düğünler için en çok araştırılıp dikkat edilen konulardan biri oluyor. Vip Gelin Arabası, vereceği hizmet ile problemsiz, ev konforunda bir yolculuk deneyimlemenizi sağlıyor. Araçların düzenli olarak bakım ve onarımı yapılıyor. Büyük bir titizlikle temizlik işlemleri gerçekleştirilip sizlere o şekilde teslim ediliyor. Lüks araç ve VIP araç olarak iki tür seçenek sunuluyor.

Vito araçlar özellikle gelinlerin rahat inip binmesi açısından daha çok tercih ediliyor. Araç içi mini buzdolabı, kişiye özel masa ve DVD seçenekleri bulunuyor. Yol boyunca dilediğiniz ikramları dolabınızda muhafaza edip tüketebiliyorsunuz. İsterseniz bir müzik listesi oluşturarak kendi sevdiğiniz parçalarla enerjinizi hep yüksek oluyor.

Sunulan Hizmetler

Araçlar özel şoförler tarafından kullanılıyor. Eğitimli ve profesyonel ekibi sizlere özel temin ettikleri şoför hizmeti ile güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Şehir içi ve şehir dışına araç gönderimi yapılıyor. Vip Araç Kiralama, gelin arabaları süsleme hizmeti ile hayallerinizdeki görsellere kavuşturuyor. Rengarenk kurdeleler, marjinal figürler, çiçek aranjmanları, simgesel süsler ve daha birçok seçenek ile araçlar dikkat çekici bir hal alıyor.

Konuklarınızın konforu için davetli taşıma hizmeti de veriliyor. Düğünler dışında sünnet, nişan, davetler, özel etkinlikleriniz için de Vip Araç Kiralama firmasını tercih edebilirsiniz.

Vip Gelin Arabası Fiyatları

Vip Araç Kiralama şirketinde 300 TL’den başlayan fiyatları ile bütçenize uygun araçlar bulunuyor. Belirlediğiniz tarihten 1 hafta önce ekip ile irtibata geçmek için 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurarak planlama yapabilirsiniz.

Yol Tarifi

İstanbul Kağıthane konumunda buluna Vip Gelin Arabası firmasına toplu taşıma ile rahatlıkla gidiliyor. 41ST, 46Ç, 46T, 62, 65A numaralı otobüsler, M7 metro hattı ve B3 minibüsü sizler için alternatif oluyor. Özel aracınızla gitmek isterseniz açık adresten faydalanabilirsiniz. Açık Adres:

Merkez Mah. Ayazma Cd. No:25 NEF 11 B / Blok, Kağıthane / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve il dışına araç kiralanabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, davet, sünnet töreni ve daha bir çok özel gününüzde hizmet alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Rota belirleme v toplu taşıma hizmeti imkanları sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Şoförlü araç kiralama hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Araç süsleme ve vip transfer hizmetleri veriliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sizin belirlediğiniz temada gelin arabası süslemesi yapılıyor.

Vip Gelin Arabası organizasyon fiyatları ne kadar?

Vip Gelin Arabası organizasyon fiyatları Vip Gelin Arabası organizasyon fiyatları Vip Gelin Arabası organizasyon fiyatları ise 300 - 600 TL arasında değişmektedir.

Vip Gelin Arabası Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Vip Gelin Arabası

Yorum yaz