Ankara Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
210 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
275 ₺
Hafta Sonu

150 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
20
Min
55
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
175
Max
Havuz Başı Davet Alanı
10
Min
100
Max
Otopark
30
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Kış bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Nikah Için ayrı alan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Rent a car
Bando tedariğI
Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yöresel dans ekibi
Vip transfer hizmeti
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Fide / çIçek
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Villa Event İncek Hakkında

Ankara Gölbaşı konumunda bulunan Villa Event İncek nişan ve söz törenlerinize eşlik etmek için sizi bekliyor. Hayal ettiğiniz gibi kır alanında, havuz başı yada kapalı alanda söz töreninizi yapabiliyorsunuz. Birden fazla davet alanı seçeneği ile dilediğiniz alanı seçebiliyorsunuz. Fiyatları 200 TL'den başlıyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Villa Event İncek söz törenleri için açık, kapalı, kır bahçesi ve havuz başı alanları sunuyor. Konuk sayınıza uygun alanı tercih ederek planlama yapabiliyorsunuz. Açık davet alanı 250, kır bahçesi 175, kapalı ve havuz başı alanı ortalama 100 kişilik alan sunuyor. Butik nişan törenleri için şık bir mekan tercihi oluyor. 30 araçlık otopark alanı da konuklarınızı n park sorunu yaşamasını önlüyor.

Nişan konseptinize uygun masa ve şamdan seçenekleri sunuluyor. Vintage, bohem, klasik ve daha bir çok söz masası seçenekler arasında yer alıyor. Tüller ve yapay çiçek detayları ile nişan masanız hazırlanıyor. Işıklandırma detayları, çiçeklerin uyumu ile size özel bir konsept yaratılıyor. Kır düğünü, after party, kına ve diğer özel gümlerinizde de bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Villa Event İncek nişan masası için tercih ettiğiniz tüm detaylar yerini alıyor. Nişan hediyelikleri, mumlar, adınıza özel aksesuarlar, nişan tepsisi, yüzük kutusu, nişan pastası ile adeta görsel bir şölen sunuluyor. Nişan şekeri ve hediyelik sepeti de temin ediliyor. Konuklarınıza ikram edilmesi için nişan pastasının yanı sıra yemekli ve kokteyl menü seçenekleri de hazırlanıyor. Kırmız ve beyaz et ağırlıklı menülerden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz.

Söz masanızda size hatıra kalacak video ve fotoğraf çekimleri tören sonrasında size teslim ediliyor. Dj ve orkestra performansı ile oryantal, zenne, yöresel dans ekipleri sahne alıyor. Dans grupları söz töreninize hareket katıyor. Sevdiğiniz parçalara eşlik ederek eğlenceye doyuyorsunuz. After party organizasyonu avantajı ile tören sonrasında yakın arkadaşlarınızla after party alanına geçebiliyorsunuz. Etkinlik sorumlusu program akışıyla yakından ilgileniyor. Eksiksiz bir söz törenine ev sahipliği yapıyorsunuz.

Villa Event İncek Nişan ve Söz Töreni Fiyatları

Gölbaşı nişan ve söz fiyatları yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ise konuk sayınıza göre değişiklik gösterebiliyor. 150 kişilik kişi başı ortalama 200 TL’den başlayan davetleriniz için bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Villa Event merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sağlıyor. 104-2, 105-1, 105-2, 159-5, 195-2 ve 196 numaralı otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Özel aracıyla gitmek isteyen konuklarınız açık adresten faydalanabilir. Açık adres: İncek, Görgülü Sokak no 7, Gölbaşı/Ankara.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Mekan atmosferi açısından havadar temiz oyun pisti geniş mükemmel bir yer. Hizmetlerini daim olması dileğiyle tekrar teşekkür ederiz.

 2. Puan

  Çok kalabalık olmayan organizasyonlar için harika. Bayıldım.

 3. Puan

  Çok harika bir mekandı. Doğum günü organizasyonu yapılmıştı birol ve Ergün bey çok nazik ve en ince ayrıntıya dikkat etmişlerdi. Garsonlar da gayet kibar ve naziktiler herkese çok teşekkür ederim.

 4. Puan

  Çok kalabalık olmayan organizasyonlar için ideal. Garson arkadaşlar hızlı ve çözüm odaklı çalıştılar. Sorunsuz ve eğlenceli bir nişan yaptık.

Yorum yaz