Vildan 2 Düğün Salonu

Gözlerinin içine bakıp ‘evet!’ cevabını verdiğinizde bazı hazırlıkların zamanı gelmiş demektir. Ailelerinize mutlu haberi verdikten sonra hazırlıklarına başlayıp, nişan ve kına organizasyonları olmasına rağmen ilk olarak düğün salonu arayışları içine girmeniz gerekecektir. Sokak sokak salon aramanıza gerek kalmadan Vildan 2 Düğün Salonuyla tanıştığınızda sadece düğün değil düğün yolunda her organizasyonunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Aşkınızın hak ettiği değeri gecenize yansıtacak ve samimi kadromuzla düğün gününden öncede sizlere destek olacağız!

Mutluluğun düğünle ifade edilip konuklarınızın alkışlarıyla yoğrulduğu gecenizde tek bir kusur olmayacak ve dinlediğiniz hezimetle sonuçlanan düğünlerin aksine anılarınıza çok kaliteli bir hazırlık aşaması ekleyeceksiniz. Hazırlık aşaması kaliteli dekorlarla döşendiği zamanda emeklerimizin hediyesi sizlere çok şık bir gece yaşatmak olacak.

Vildan 2 Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 ile 750 kişi arasında hizmet kapasitesine sahip olan salonumuzda öncelikle çiftlerle bir buluşma organize edip tasarım fikirleri hakkında sohbet edecekseniz. Kulaktan dolma ve baştan sağma yapılan organizasyonların aksine; Vildan 2 Düğün Salonunda her detay planlar üzerine çizilip organizatör ekibimiz tarafından tartılarak eklenecektir. Ayrıca her detay farklı çizgilerle işlenip salon dekoruna eklenecektir. Her zaman özgün ve modern kalmak adına modayı takip eden ekibimiz topladıkları fikirleri direkt plana eklemeyip farklı eklemeler yapacaklardır. Vildan 2 ailesinin ayrıcalığı da buradan gelmektedir!

1970’te başlayan yolculuğumuzda birçok güzel detaya şahit olup salon fikirleri edindiğimiz gibi sıkıcı ve kasvetli ortamlara da şahit olduğumuzdan doğru dekoru doğru zamanda uygulayarak sizlere mükemmeli sunacağız. Salonun ortasında bulunan geniş pistin etrafında kolon bulunmayan iç mimarimizde hareket alanında rahatlığı yakalayacağınız bir ortam amaçlanmıştır. Pistin arkasında bulunan orkestra ekibi için hazır edilecek olan sahnedeyse ekibimiz içerisinde bulunan müzisyenlerimiz en güzel şarkıları seslendirecek ve danslarınıza notalarıyla eşlik edeceklerdir. Danslarınıza küçük bir ara vererek düğün öncesinde belirlediğiniz modeli ustaca 7 kata da işleyen şeflerimizin hazırladığı pasta salona getirilecek ve sevenlerinizin alkışları arasında pastayı keseceksiniz. Bu aşamada orkestramız önceden seçtiğiniz aşk şarkısını seslendirerek pastadan hemen sonra romantik dansınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Vildan 2 Düğün Salonu Nerededir? Vildan 2 Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Bayrampaşa semtinde bulunan salonumuza ulaşmak için Avrupa otoyolu veya Adnan Menderes Bulvarı üzerinden özel aracınızla rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise; Eyüp tarafından Pazar içi- Aksaray minibüslerine binip oradan da Nur sitesi- Topkapı hattını kullanarak salonumuza ulaşabilirsiniz. Şişli tarafından gelecek konuklarımız da; Osman Bey’den kalkan 25G otobüslerini kullanıp oradan da 34G numaralı otobüse binip en son İkitelli Organize Sanayi- Topkapı hattını kullanarak salonumuza kolay ve konforlu şekilde ulaşabileceksiniz. Ulaşımı bu kadar kolay ve hizmette sınır tanımayan Vildan 2 Düğün Salonu sizinde aşkınızı peri masalına çevirecek!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Klasik bir salon düğünü için son derece başarılı bir salon, biz geleneklere bağlı bir aileyiz ve olması gibi hatta daha iyisi bir düğün gecesi geçirdik. Başta ne söylendiyse fazlasıyla yaptılar ve bizim gönlümüzü kazandılar…

Yorum yaz