İzmir Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
400
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Gelin yolu
  • Kolonsuz salon
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
After party alanı
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Vertigo Club Hakkında

İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunan Vertigo Club, davet alanı için tercih edilebilecek, müziğin ritmine kapılıp eğlenceyi yaşamak isteyenlerin adresi olarak biliniyor. Kapalı alanda hizmet veren club, şık ve gösterişli dekorasyonu ile göz dolduruyor. Ortalama 30 TL’den başlayan fiyatları ile özel günlerinizde ve davetlerinizde yanınızda yer alıyor.

Mekan Özellikleri

Kolonsuz, yüksek tavanlı bir salon olan Vertigo Club, 400 kişilik kapasitesi ile hizmet veriyor. Masa- sandalye süslemesi yapılan mekanda, gelin yolu da bulunuyor. Mekanın hazırlanması için organizasyon sorumlusu atayarak sizin istediğiniz gibi bir atmosfer oluşturuluyor; romantik, havalı, eğlenceli, sade veya gösterişli olarak karşınıza çıkıyor.  Siz nasıl isterseniz o şekilde hazırlanan mekanda, güler yüzlü ve profesyonel ekip ile hizmet veriliyor.

Farklı orkestraları bulunan mekanda , ışık ses ve sahne hizmetleri veriliyor. Mekandaki geniş dans pisti, orkestra ekiplerinin coşkusu ve ışıklandırma sistemi ile kendinizi müziğe bırakabilir, sabahın ilk saatlerine kadar konuklarınız ile eğlenebilirsiniz.

Davetlerin yanı sıra, düğün, kına, bekarlığa veda partisi, nişan, doğum günü, sünnet düğünü, evlilik teklifleri, mezuniyet partisi, yılbaşı organizasyonları, konferans ve seminerler gibi çeşitli alanlarda hizmet veren mekanda, bistro masaları ve localar bulunmakta olup şık ve gösterişlidir. Eğlenceli ve gösterişli bir davet için aradığınız adres tam olarak Vertigo Club oluyor.

Vertigo Club Davet Fiyatları

Vertigo Club, herkese hitap eden bütçesi ile sınırsız eğlencenin kapılarını açıyor. Yemekli davetler için hafta içi kişi başı 30-50 TL aralığında hizmet veriyor iken hafta sonu 50-80 TL aralığındaki fiyatları ile hizmetini sürdüren Club, kokteyli davetlerde haftanın her günü 30-50 TL aralığında hizmet veriyor.

Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak için DüğünBuketi.com destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Orkestra ekibinin dışında, canlı müzik ve dj hizmeti de bulunan mekanda sizin istediğiniz tarzda parçalar çalıyor. Sadece müzik değil süslemeleri de sizin isteğinize göre yapan mekan, bir organizasyon firması ile anlaşarak hayallerinizdeki geceyi geçirmenizi sağlıyor.

Kokteyli davetlerin yanı sıra yemekli davetler için bir catering firması ile anlaşan Vertigo Club; lezzetli menü seçeneği, karşılama kokteyli ve düğün pastası ile sizleri bekliyor. Fotoğraf ve video çekimini de sizin için hazırlayan işletme sadece davetlerde değil bir çok organizasyona hizmet veriyor.

Neredir?

İzmir'in en hareketli ilçelerinden birinde bulunan Vertigo Club, ulaşımı oldukça kolay olan bir davet alanı oluyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar sürmesini istediğiniz davetleriniz için tercih edebileceğiniz mekanın adresi:

Şehitler Cad. 1521 Sok. No:131 Alsancak/ Konak / İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering firması ile organizasyon firması getirebiliyorlar

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Konferans ve Seminerler, Davet ve Resepsiyon, Kulüp Davetleri

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün pastası, yemek, dj ve orkestra, süsleme, organizasyon sorumlusu, menü değişikliği ve menü tadımı. Fotoğraf ve video çekiminin yanı sıra catering firması da getiriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kokteyl, müzik, ışık ses ve sahne hizmetleri, alkol.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, yemek, dj ve orkestra, süsleme, organizasyon sorumlusu.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf çekim köşesi bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Sadece kapalı alanıyla hizmet veriyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Dj ve orkestra ekibi var.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl ve yemekli menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrasına kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğiniz konsept ve tema çalışmaları yapılıyor.

Vertigo Club organizasyon fiyatları ne kadar?

Vertigo Club organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Vertigo Club organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Vertigo Club Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Vertigo Club kapalı alan kapasitesi 200 - 400 kişiliktir,

Yorum yaz