Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
5
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
5
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
5
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Velo Wedding Hakkında

Ankara, Çankaya ilçesinde hizmet vermekte olan Velo Wedding ile sizler de hayal ettiğiniz kır düğünü organizasyonunu hayata geçirmenize yardım ediyor. Mekanın lüks olan tasarımı ve sunduğu hizmet kalitesi oldukça dikkat çekiyor. Kapalı ve açık olmak üzere iki alanda hizmet veren mekan, minimum 400 kişilik kapasitesi ile sizlere ve sevdiklerinize kocaman bir kucak açıyor. Mekan fiyatları yemekli ve kokteyl olarak ikiye ayrılıp 30 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Geniş bir mekan kapasitesine sahip olan mekan sizlere yapacağınız düğün için ilk olarak profesyonel bir hizmet sözü veriyor. Aşkınız gibi capcanlı olan bahçesinde gerçekleştirilecek bir düğün unutulmaz olacaktır. Açık alanında 500 kişiye, kapalı alanında ise 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabilen mekan oldukça ferah bir ortam imkanı sunuyor.

Velo Wedding Ankara Kır Düğünü Fiyatları

Verdiği hizmete kıyasla oldukça uygun fiyatları bulunan mekan cebinize fazla ağırlık olmamaya çalışıyor. Önemli günlerinizde yanınızda olmayı hedefleyen mekan fiyatları konusunda cömert davranıyor. Velo Wedding yemekli düğün fiyatları hafta içi ve hafta sonu değişiklik gösteren mekanın hafta içi fiyatları kişi başı 50 TL, hafta sonu kişi başı 80 TL’den başlıyor. Etkinliğinizi kokteyl tarzında düzenlemek isterseniz ise mekanın fiyatları hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu ise kişi başı 50 TL olarak değişiyor.

Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilir, size özel imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Özel düğün gününüze yaraşır şekilde özel olanaklara sahip olan Velo Wedding sizlere harika bir gün sözü veriyor. Ortamınıza uygun olarak ses, sahne ve ışık sistemleri hazırlanıyor. Planlama sürecinizde sizi yalnız bırakmayarak sizlerin için bir etkinlik sorumlusu ayarlıyor. Açık ve kapalı olmak üzere iki alanda hizmet veriyor. Ayrıca sadece düğün için hizmet vermeyen mekan; nişan, kına, doğum günü, kurumsal davetler gibi çok çeşitli etkinlik hizmetleri de veriyor. Müzik yayını ve servis 23:30’a kadar devam ederek size doyasıya bir eğlence imkanı sağlıyor.

Nerededir?

Eğer siz de daimi mutluluğunuza giden yolun son durağı olan düğün için hizmetine ve kalitesine güvenebileceğiniz bir mekan arıyorsanız, Velo Wedding mekanına Fatih Sultan Mahallesi, Eskişehir Yolu 17 km, Mesa Koru Kavşağı, Ankara, Çayyolu, Çankaya adresi ile ulaşabilirsiniz. 1000 araçlık otoparkı sayesinde kişisel aracınız ile rahatlıkla mekana ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına, düğün, doğum günü, kurumsal davetler ve çok daha fazlası yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ses, sahne, müzik, mekan süslemesi işlemi yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering hizmeti, organizasyon danışmanlığı bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve Kapalı alanı bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.30'a dek hizmet devam ediyor.

Velo Wedding düğün fiyatları ne kadar?

Velo Wedding düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Velo Wedding düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Velo Wedding Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Velo Wedding açık alan kapasitesi 5 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 5 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz